Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (5 turas), Data: 2010-05-22, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-22 2010-05-22 2010-05-22 2010-05-22  
 1  Mantas Šatrauskas 
 Matas Kavaliauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 M.Šatrauskas, M.Kavaliauskas      
 16       ->      
  [52] 13:00   M.Šatrauskas, M.Kavaliauskas    
 9  Virgilijus Maštaitis 
 Donatas Rumšys 
    21:16  21:14 [8']    
[47] 12:40   V.Maštaitis, D.Rumšys      
 8  Laurynas Megelinskas 
 Klaudijus Kaškonas 
  21:9  21:14 [24']      
    [58] 13:40   M.Šatrauskas, M.Kavaliauskas  
 5  Gintaras Statkus 
 Salvijus Stravinskas 
      21:8  21:13 [19']  
 G.Statkus, S.Stravinskas      
 12       ->      
  [53] 13:20   L.Andriūšis, J.Kneita    
 13         21:0    
 L.Andriūšis, J.Kneita      
 4  Lukas Andriūšis 
 Jonas Kneita 
  ->       1-a vieta
      [65] 14:25   E.Bradūnas, Ž.Nerodomas
 3  Aurimas Kurapka 
 Dalius Juodsnukis 
        21:18  21:16 [19']
 A.Kurapka, D.Juodsnukis      
 14       ->      
  [54] 13:20   A.Kurapka, D.Juodsnukis    
 11  Simas Valuckas 
 Giedrius Stravinskas 
    21:17  21:10 [21']    
[48] 12:40   S.Valuckas, G.Stravinskas      
 6  Mark Šames 
 Benas Vaškevičius 
  22:20  18:21  21:16 [30']      
    [59] 13:40   E.Bradūnas, Ž.Nerodomas  
 7  Gedmantas Čepkauskas 
 Tautvydas Garmus 
      16:21  25:23  21:18 [31']  
[49] 13:00   O.Aliulis, E.Seilius      
 10  Osvaldas Aliulis 
 Eitvydas Seilius 
  24:22  7:21  21:9 [28']      
  [55] 13:20   E.Bradūnas, Ž.Nerodomas    
 15         21:14  21:14 [14']    
 E.Bradūnas, Ž.Nerodomas      
 2  Evaldas Bradūnas 
 Žaidėjas Nerodomas 
  ->    L.Andriūšis, J.Kneita   3-a vieta
      [66] 14:25   L.Andriūšis, J.Kneita
       A.Kurapka, D.Juodsnukis   13:21  27:25  21:19 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Maštaitis, D.Rumšys    
    [60] 13:40   V.Maštaitis, D.Rumšys  
     G.Statkus, S.Stravinskas   21:0   5-a vieta
      [67] 14:25   V.Maštaitis, D.Rumšys
     S.Valuckas, G.Stravinskas     14:21  21:11  21:16 [23']
    [61] 14:00   O.Aliulis, E.Seilius  
     O.Aliulis, E.Seilius   21:0  
         
         
       G.Statkus, S.Stravinskas   7-a vieta
       S.Valuckas, G.Stravinskas
       S.Valuckas, G.Stravinskas   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Megelinskas, K.Kaškonas    
   L.Megelinskas, K.Kaškonas   ->    
     L.Megelinskas, K.Kaškonas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [68] 14:25   G.Čepkauskas, T.Garmus
        21:19  21:8
   M.Šames, B.Vaškevičius    
   M.Šames, B.Vaškevičius   ->    
    [62] 14:00   G.Čepkauskas, T.Garmus  
   G.Čepkauskas, T.Garmus     21:9  21:17 [22']  
   G.Čepkauskas, T.Garmus    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Šames, B.Vaškevičius
       M.Šames, B.Vaškevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.