Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (3 turas), Data: 2010-05-22, Vieta: Burių 19, Klaipėda  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ignas Reznikas    Dėl 1-8 vietos      
 I.Reznikas      
 16  Gvidas Pielikis    21:0  21:2 [12']      
   I.Reznikas    
 9  Ernestas Žalandauskas      21:8  21:13 [15']    
 E.Žalandauskas      
 8  Domantas Orentas    21:7  21:6      
     I.Reznikas  
 5  Laurynas Sparnauskis        21:15  16:21  21:7 [35']  
 L.Sparnauskis      
 12  Denis Lamincev    21:11  21:10 [24']      
   L.Sparnauskis    
 13  Deividas Valiulis      21:19  13:21  21:17 [40']    
 G.Dima      
 4  Giedrius Dima    15:21  21:11  21:12 [25']       1-a vieta
       L.Rimkus
 3  Renaldas Šileris          14:21  21:16  21:19 [38']
 R.Šileris      
 14  Arnoldas Mockus    21:12  21:12 [17']      
   E.Dima    
 11  Eimantas Zdanavičius      16:21  21:18  21:15 [43']    
 E.Dima      
 6  Ernestas Dima    21:14  21:12 [12']      
     L.Rimkus  
 7  Dominykas Juškys        21:14  23:21 [26']  
 A.Dubovik      
 10  Artūr Dubovik    21:10  21:14 [19']      
   L.Rimkus    
 15  Martynas Jankauskas      21:10  21:17 [16']    
 L.Rimkus      
 2  Lukas Rimkus      B/Ž    L.Sparnauskis   3-a vieta
       E.Dima
       E.Dima   19:21  21:15  21:19 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Žalandauskas    
     G.Dima  
     G.Dima   18:21  21:19  21:17 [35']   5-a vieta
       R.Šileris
     R.Šileris     21:15  21:12 [24']
     R.Šileris  
     A.Dubovik   21:10  21:6 [17']  
         
         
       E.Žalandauskas   7-a vieta
       E.Žalandauskas
       A.Dubovik   21:5  21:6 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   G.Pielikis      
   D.Orentas    
   D.Orentas   21:10  21:11 [19']    
     D.Valiulis  
   D.Lamincev     21:18  21:11 [7']  
   D.Valiulis    
   D.Valiulis   21:18  19:21  21:11 [31']     9-a vieta
       D.Valiulis
   A.Mockus       21:11  21:17 [20']
   E.Zdanavičius    
   E.Zdanavičius   17:21  21:12  21:19 [28']    
     E.Zdanavičius  
   D.Juškys     17:21  21:18  21:17 [17']  
   D.Juškys    
   M.Jankauskas     B/Ž    
         
       D.Orentas   11-a vieta
       D.Juškys
       D.Juškys   21:18  14:21  29:27 [41']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     G.Pielikis    
     D.Lamincev  
     D.Lamincev   21:6  21:5   13-a vieta
       D.Lamincev
     A.Mockus     21:18  21:10 [21']
     A.Mockus  
     M.Jankauskas     B/Ž  
         
         
       G.Pielikis   15-a vieta
       G.Pielikis
       M.Jankauskas     B/Ž
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.