Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (3 turas), Data: 2010-05-22, Vieta: Burių 19, Klaipėda  
Grupė- U-15, Mišrus dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ignas Reznikas ,  Rebeka Aleksevičiūtė   Dėl 1-4 vietų    
 I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė    
 8  Arnoldas Mockus ,  Deimantė Ubytė    21:5  21:12 [17']    
   I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė  
 5  Ernestas Dima ,  Vaiva Žymantė      21:19  21:23  21:13 [30']  
 R.Šileris, L.Genutytė    
 4  Renaldas Šileris ,  Lilija Genutytė    21:16  17:21  21:14 [32']    1-a vieta
     I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė
 3  Laurynas Sparnauskis ,  Goda Krivonosovaitė        25:23  21:10 [17']
 L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė    
 6  Deividas Valiulis ,  Samanta Drungilaitė    21:15  21:17 [22']    
   G.Dima, G.Narvilaitė  
 7  Eimantas Zdanavičius ,  Saulina Norgailaitė      22:20  21:14 [13']  
 G.Dima, G.Narvilaitė    
 2  Giedrius Dima ,  Gabija Narvilaitė    21:9  21:8 [18']    
     
     R.Šileris, L.Genutytė  3-a vieta
   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė
   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė   21:12  21:18 [23']
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Mockus, D.Ubytė    
   E.Dima, V.Žymantė  
   E.Dima, V.Žymantė   21:18  21:8 [19']  5-a vieta
     E.Dima, V.Žymantė
   D.Valiulis, S.Drungilaitė     21:10  21:7 [17']
   D.Valiulis, S.Drungilaitė  
   E.Zdanavičius, S.Norgailaitė   21:7  21:18 [12']  
       
       
     A.Mockus, D.Ubytė  7-a vieta
     A.Mockus, D.Ubytė
     E.Zdanavičius, S.Norgailaitė   21:18  21:14 [21']
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.