Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (3 turas), Data: 2010-05-22, Vieta: Burių 19, Klaipėda  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-22 2010-05-22 2010-05-22  
 1  Gabija Narvilaitė    Dėl 1-8 vietos      
 G.Narvilaitė      
 16       ->      
  [20] 12:50   G.Narvilaitė    
 9  Aušrinė Kaulickytė      21:10  21:6 [16']    
[8] 11:50   L.Bagdonaitė      
 8  Loreta Bagdonaitė    21:16  21:19 [16']      
    [32] 13:50   G.Narvilaitė  
 5  Gintarė Bilvardaitė        21:11  21:14 [19']  
[9] 12:10   G.Bilvardaitė      
 12  Edvina Gusarovaitė    21:18  21:18 [16']      
  [21] 13:10   U.Graužinytė    
 13  Veronika Keršytė      21:16  21:15 [22']    
[10] 12:10   U.Graužinytė      
 4  Ugnė Graužinytė    21:7  21:6 [14']       1-a vieta
       G.Narvilaitė
 3  Gabrielė Janušonytė          21:14  21:15 [28']
 G.Janušonytė      
 14       ->      
  [22] 13:10   G.Janušonytė    
 11  Ugnė Bernotaitė      21:14  21:14 [18']    
[11] 12:10   U.Bernotaitė      
 6  Deimantė Ubytė    11:21  21:15  21:17 [28']      
    [33] 14:10   G.Janušonytė  
 7  Greta Palubinskytė        18:21  21:12  21:19 [42']  
[12] 12:10   G.Palubinskytė      
 10  Valdonė Besanaitė    21:11  21:13 [20']      
  [23] 13:10   D.Dragūnaitė    
 15         21:8  21:13 [19']    
 D.Dragūnaitė      
 2  Dominyka Dragūnaitė    ->    U.Graužinytė   3-a vieta
       D.Dragūnaitė
       D.Dragūnaitė   21:10  21:11 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Bagdonaitė    
    [34] 14:10   G.Bilvardaitė  
     G.Bilvardaitė   21:10  21:5 [17']   5-a vieta
       G.Bilvardaitė
     U.Bernotaitė     22:20  18:21  21:11 [34']
    [35] 14:10   U.Bernotaitė  
     G.Palubinskytė   21:11  23:21 [24']  
         
         
       L.Bagdonaitė   7-a vieta
       G.Palubinskytė
       G.Palubinskytė   21:9  21:7 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kaulickytė    
   A.Kaulickytė   ->    
    [36] 14:10   A.Kaulickytė  
   E.Gusarovaitė     21:19  21:17 [20']  
  [24] 13:10   E.Gusarovaitė    
   V.Keršytė   21:2  21:6 [17']     9-a vieta
       D.Ubytė
        22:20  17:21  22:20 [32']
   D.Ubytė    
   D.Ubytė   ->    
    [37] 14:30   D.Ubytė  
   V.Besanaitė     16:21  21:8  21:10 [27']  
   V.Besanaitė    
    ->    
         
       E.Gusarovaitė   11-a vieta
       E.Gusarovaitė
       V.Besanaitė   21:12  21:14 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Keršytė  
     V.Keršytė   ->   13-a vieta
       V.Keršytė
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.