Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (3 turas), Data: 2010-05-22, Vieta: Burių 19, Klaipėda  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Ignas Zdanavičius 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Zdanavičius, G.Janušonytė      
 16       ->      
   I.Zdanavičius, G.Janušonytė    
 9  Edgaras Bartkus 
 Gintarė Bilvardaitė 
    12:21  21:9  21:14 [25']    
 E.Bartkus, G.Bilvardaitė      
 8  Paulius Bertašius 
 Veronika Keršytė 
  21:7  21:8 [20']      
     I.Zdanavičius, G.Janušonytė  
 5  Karolis Reimeris 
 Greta Palubinskytė 
      21:15  11:21  21:17 [31']  
 K.Reimeris, G.Palubinskytė      
 12       ->      
   J.Šulcas, U.Graužinytė    
 13         14:21  21:9  21:14 [24']    
 J.Šulcas, U.Graužinytė      
 4  Juras Šulcas 
 Ugnė Graužinytė 
  ->       1-a vieta
       K.Eimutaitis, A.Kaulickytė
 3  Karolis Eimutaitis 
 Aušrinė Kaulickytė 
        21:17  21:18 [19']
 K.Eimutaitis, A.Kaulickytė      
 14       ->      
   K.Eimutaitis, A.Kaulickytė    
 11         21:17  21:7 [14']    
 J.Pupius, E.Gusarovaitė      
 6  Justas Pupius 
 Edvina Gusarovaitė 
  ->      
     K.Eimutaitis, A.Kaulickytė  
 7  Lukas Žebrauskas 
 Valdonė Besanaitė 
      21:18  21:12 [20']  
 L.Žebrauskas, V.Besanaitė      
 10       ->      
   E.Mačys, D.Dragūnaitė    
 15         21:12  21:14 [21']    
 E.Mačys, D.Dragūnaitė      
 2  Eimantas Mačys 
 Dominyka Dragūnaitė 
  ->    J.Šulcas, U.Graužinytė   3-a vieta
       J.Šulcas, U.Graužinytė
       E.Mačys, D.Dragūnaitė   21:15  21:12 [18']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Bartkus, G.Bilvardaitė    
     K.Reimeris, G.Palubinskytė  
     K.Reimeris, G.Palubinskytė   21:12  21:15 [19']   5-a vieta
       J.Pupius, E.Gusarovaitė
     J.Pupius, E.Gusarovaitė     21:15  21:19 [19']
     J.Pupius, E.Gusarovaitė  
     L.Žebrauskas, V.Besanaitė   20:22  21:14  21:18 [27']  
         
         
       E.Bartkus, G.Bilvardaitė   7-a vieta
       E.Bartkus, G.Bilvardaitė
       L.Žebrauskas, V.Besanaitė   21:16  21:19 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Bertašius, V.Keršytė    
   P.Bertašius, V.Keršytė   ->    
     P.Bertašius, V.Keršytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       P.Bertašius, V.Keršytė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.