Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė, Data: 2010-05-29, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- U-19 C, Vyrų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-29 2010-05-29 2010-05-29 2010-05-29 2010-05-29  
 1  Michailas Golubevas    Dėl 1-16 vietos        
 M.Golubevas        
 32       ->        
  [18] 11:20   M.Golubevas      
 17  Ernestas Žalandauskas      21:13  21:10 [21']      
[1] 10:00   E.Žalandauskas        
 16  Lukas Andriūšis    19:21  21:7  21:9 [26']        
    [34] 12:40   M.Golubevas    
 9  Evaldas Bradūnas        21:12  21:8 [19']    
[2] 10:00   E.Bradūnas        
 24  Benas Vaškevičius    21:3  21:5 [15']        
  [19] 11:20   E.Bradūnas      
 25  Linas Kondrackis      21:18  21:16 [29']      
[3] 10:00   L.Genutis        
 8  Lukas Genutis    21:8  21:9 [14']        
      [50] 14:00   M.Golubevas  
 5  Laurynas Sparnauskis          17:21  21:15  21:19 [37']  
[4] 10:00   L.Sparnauskis        
 28  Giedrius Stravinskas    21:6  21:3 [13']        
  [20] 11:20   L.Sparnauskis      
 21  Žaidėjas Nerodomas      21:19  21:18 [21']      
[5] 10:20   M.Kavaliauskas        
 12  Matas Kavaliauskas      B/Ž        
    [35] 12:40   E.Dima    
 13  Nedas Bičkovas        21:13  17:21  21:12 [39']    
[6] 10:20   N.Bičkovas        
 20  Taurius Petraitis      B/Ž        
  [21] 11:40   E.Dima      
 29         21:12  21:18 [22']      
 E.Dima        
 4  Ernestas Dima    ->         1-a vieta
        [62] 15:00   M.Golubevas
 3  Giedrius Dima            21:15  21:17 [19']
 G.Dima        
 30       ->        
  [22] 11:40   G.Dima      
 19  Domas Urniežius      18:21  24:22  21:18 [33']      
[7] 10:20   D.Dzenys        
 14  Deividas Dzenys      B/Ž        
    [36] 12:40   M.Šermukšnis    
 11  Mykolas Šermukšnis        21:17  11:21  21:10 [35']    
[8] 10:20   M.Šermukšnis        
 22  Eitvydas Seilius    21:8  21:5 [15']        
  [23] 11:40   M.Šermukšnis      
 27  Tautvydas Garmus      18:21  21:14  21:14 [30']      
[9] 10:40   M.Šatrauskas        
 6  Mantas Šatrauskas    21:10  21:15 [18']        
      [51] 14:00   M.Šermukšnis  
 7  Stanislovas Grincevičius          21:17  21:18 [28']  
[10] 10:40   S.Grincevičius        
 26  Paulius Dovydavičius    21:6  21:8 [14']        
  [24] 11:40   S.Grincevičius      
 23  Laurynas Megelinskas      21:18  21:18 [20']      
[11] 10:40   A.Kurapka        
 10  Aurimas Kurapka    21:16  21:19 [18']        
    [37] 13:00   R.Šileris    
 15  Gytis Bernotas        16:21  21:8  21:14 [37']    
[12] 10:40   G.Bernotas        
 18  Jonas Kneita    21:12  21:13 [17']      E.Dima   3-a vieta
  [25] 12:00   R.Šileris   [63] 15:00   R.Šileris
 31         21:19  21:19 [27']    R.Šileris   21:10  18:21  21:12 [37']
 R.Šileris        
 2  Renaldas Šileris    ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Bradūnas    
      [52] 14:00   E.Bradūnas  
       L.Sparnauskis   21:14  21:18 [24']   5-a vieta
        [64] 15:00   S.Grincevičius
       G.Dima     21:10  21:17 [6']
      [53] 14:20   S.Grincevičius  
       S.Grincevičius   14:21  21:15  21:10 [39']  
           
           
         L.Sparnauskis   7-a vieta
       
         G.Dima   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Žalandauskas      
    [38] 13:00   L.Genutis    
     L.Genutis   21:17  21:18 [23']    
      [54] 14:20   L.Genutis  
     M.Kavaliauskas     21:12  20:22  21:2 [35']  
    [39] 13:00   N.Bičkovas    
     N.Bičkovas   21:4  21:16 [7']     9-a vieta
        [65] 15:20   M.Šatrauskas
     D.Dzenys       21:14  19:21  21:19 [35']
    [40] 13:00   M.Šatrauskas    
     M.Šatrauskas   21:9  21:14 [9']    
      [55] 14:20   M.Šatrauskas  
     A.Kurapka     21:12  21:5 [17']  
    [41] 13:20   A.Kurapka    
     G.Bernotas   21:17  25:27  21:11 [29']    
           
         N.Bičkovas   11-a vieta
       
         A.Kurapka   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Žalandauskas    
       
       M.Kavaliauskas   ->   13-a vieta
       
       D.Dzenys     ->
       
       G.Bernotas   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   L.Andriūšis   ->      
       
   B.Vaškevičius     ->    
       
   L.Kondrackis   ->      
       
   G.Stravinskas       ->  
       
   Ž.Nerodomas   ->      
       
   T.Petraitis     ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
   D.Urniežius   ->      
       
   E.Seilius     ->    
       
   T.Garmus   ->      
       
   P.Dovydavičius       ->  
       
   L.Megelinskas   ->      
       
   J.Kneita     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.