Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė, Data: 2010-05-29, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- U-19 C, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-29 2010-05-29 2010-05-29 2010-05-29 2010-05-29  
 1  Neringa Žvirblytė    Dėl 1-16 vietos        
 N.Žvirblytė        
 32       ->        
  [26] 12:00   N.Žvirblytė      
 17  Valdonė Besanaitė      21:8  21:8 [20']      
[13] 11:00   V.Besanaitė        
 16  Rusnė Petraitytė      B/Ž        
    [42] 13:20   N.Žvirblytė    
 9  Greta Urbonaitė        22:20  21:13 [23']    
 G.Urbonaitė        
 24       ->        
  [27] 12:00   J.Krančiukaitė      
 25         21:7  21:15 [23']      
 J.Krančiukaitė        
 8  Justė Krančiukaitė    ->        
      [56] 14:20   J.Jaščemskaitė  
 5  Gabrielė Janušonytė          21:16  21:11 [25']  
 G.Janušonytė        
 28       ->        
  [28] 12:00   G.Janušonytė      
 21  Viktorija Boiko      21:16  21:16 [23']      
[14] 11:00   V.Boiko        
 12  Adelė Markevičiūtė    21:14  21:15 [25']        
    [43] 13:20   J.Jaščemskaitė    
 13  Lilija Genutytė        21:16  21:9 [29']    
[15] 11:00   L.Genutytė        
 20  Vytautė Fomkinaitė    16:21  21:13  21:13 [30']        
  [29] 12:20   J.Jaščemskaitė      
 29         21:18  21:14 [26']      
 J.Jaščemskaitė        
 4  Justina Jaščemskaitė    ->         1-a vieta
        [66] 15:20   J.Jaščemskaitė
 3  Dominyka Dragūnaitė            21:17  19:21  22:20 [46']
 D.Dragūnaitė        
 30       ->        
  [30] 12:20   D.Dragūnaitė      
 19  Saulina Norgailaitė      21:15  21:12 [22']      
[16] 11:00   S.Norgailaitė        
 14  Aušrinė Kaulickytė    21:11  21:10 [17']        
    [44] 13:20   M.Kubiliūtė    
 11  Evelina Šiušytė        21:12  21:11 [27']    
 E.Šiušytė        
 22       ->        
  [31] 12:20   M.Kubiliūtė      
 27         21:15  21:9 [21']      
 M.Kubiliūtė        
 6  Miglė Kubiliūtė    ->        
      [57] 14:40   M.Kubiliūtė  
 7  Erika Valuckienė          21:17  21:19 [29']  
 E.Valuckienė        
 26       ->        
  [32] 12:20   E.Valuckienė      
 23         24:26  21:17  21:19 [43']      
 M.Krančiukaitė        
 10  Milda Krančiukaitė    ->        
    [45] 13:40   G.Krivonosovaitė    
 15  Ugnė Bernotaitė        21:9  21:16 [19']    
[17] 11:20   U.Bernotaitė        
 18  Eimantė Samuilytė    21:18  21:10 [21']      N.Žvirblytė   3-a vieta
  [33] 12:40   G.Krivonosovaitė   [67] 15:20   N.Žvirblytė
 31         21:12  21:9 [17']    G.Krivonosovaitė   21:18  14:21  22:20 [41']
 G.Krivonosovaitė        
 2  Goda Krivonosovaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Krančiukaitė    
      [58] 14:40   G.Janušonytė  
       G.Janušonytė   21:13  21:9 [16']   5-a vieta
        [68] 15:20   G.Janušonytė
       D.Dragūnaitė     21:15  21:16 [22']
      [59] 14:40   D.Dragūnaitė  
       E.Valuckienė   21:15  21:6 [17']  
           
           
         J.Krančiukaitė   7-a vieta
       
         E.Valuckienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     V.Besanaitė      
    [46] 13:40   V.Besanaitė    
     G.Urbonaitė   16:21  21:16  21:19 [40']    
      [60] 14:40   L.Genutytė  
     V.Boiko     21:15  21:7 [17']  
    [47] 13:40   L.Genutytė    
     L.Genutytė   21:17  21:16 [23']     9-a vieta
        [69] 15:40   S.Norgailaitė
     S.Norgailaitė       21:9  21:17 [25']
    [48] 13:40   S.Norgailaitė    
     E.Šiušytė   21:8  21:14 [20']    
      [61] 15:00   S.Norgailaitė  
     M.Krančiukaitė     21:7  21:15 [20']  
    [49] 14:00   U.Bernotaitė    
     U.Bernotaitė   19:21  21:16  21:18 [33']    
           
         V.Besanaitė   11-a vieta
       
         U.Bernotaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       G.Urbonaitė    
       
       V.Boiko   ->   13-a vieta
       
       E.Šiušytė     ->
       
       M.Krančiukaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   R.Petraitytė      
   R.Petraitytė   ->      
       
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   A.Markevičiūtė      
   A.Markevičiūtė   ->      
       
   V.Fomkinaitė     ->    
   V.Fomkinaitė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   A.Kaulickytė      
   A.Kaulickytė   ->      
       
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
       
   E.Samuilytė     ->    
   E.Samuilytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.