Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė, Data: 2010-05-29, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- U-19 C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-29 2010-05-29 2010-05-29 2010-05-29 2010-05-29  
 1  Renaldas Šileris 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Šileris, G.Janušonytė        
 32       ->        
  [110] 19:20   R.Šileris, G.Janušonytė      
 17  Linas Kondrackis 
 Rusnė Petraitytė 
    21:19  21:8 [19']      
[104] 19:00   N.Bičkovas, S.Norgailaitė        
 16  Nedas Bičkovas 
 Saulina Norgailaitė 
    B/Ž        
    [118] 20:00   R.Šileris, G.Janušonytė    
 9  Mantas Šatrauskas 
 Rytė Kurapkaitė 
      14:21  21:14  21:13 [32']    
 M.Šatrauskas, R.Kurapkaitė        
 24       ->        
  [111] 19:20   M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė      
 25         19:21  21:6  21:7 [28']      
 M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė        
 8  Mykolas Šermukšnis 
 Miglė Kubiliūtė 
  ->        
      [126] 20:40   R.Šileris, G.Janušonytė  
 5  Michailas Golubevas 
 Justina Jaščemskaitė 
        21:18  21:14 [23']  
 M.Golubevas, J.Jaščemskaitė        
 28       ->        
  [112] 19:40   M.Golubevas, J.Jaščemskaitė      
 21  Tautvydas Garmus 
 Valdonė Besanaitė 
    21:13  21:17 [17']      
[105] 19:00   G.Bernotas, L.Genutytė        
 12  Gytis Bernotas 
 Lilija Genutytė 
    B/Ž        
    [119] 20:00   M.Golubevas, J.Jaščemskaitė    
 13  Taurius Petraitis 
 Adelė Markevičiūtė 
      21:14  21:18 [22']    
[106] 19:00   E.Žalandauskas, E.Samuilytė        
 20  Ernestas Žalandauskas 
 Eimantė Samuilytė 
    B/Ž        
  [113] 19:40   L.Genutis, D.Dragūnaitė      
 29         19:21  23:21  21:10 [34']      
 L.Genutis, D.Dragūnaitė        
 4  Lukas Genutis 
 Dominyka Dragūnaitė 
  ->         1-a vieta
        [132] 21:20   S.Grincevičius, E.Valuckienė
 3  Giedrius Dima 
 Aušrinė Kaulickytė 
          21:17  21:19 [17']
 G.Dima, A.Kaulickytė        
 30       ->        
  [114] 19:40   G.Dima, A.Kaulickytė      
 19  Žaidėjas Nerodomas 
 Vytautė Fomkinaitė 
    21:12  21:12 [18']      
[107] 19:00   D.Dzenys, E.Šiušytė        
 14  Deividas Dzenys 
 Evelina Šiušytė 
  21:4  26:24 [18']        
    [120] 20:20   G.Dima, A.Kaulickytė    
 11  Evaldas Bradūnas 
 Milda Krančiukaitė 
      21:12  21:11 [16']    
[108] 19:20   E.Bradūnas, M.Krančiukaitė        
 22  Jonas Kneita 
 Viktorija Boiko 
  21:12  21:6 [19']        
  [115] 19:40   E.Bradūnas, M.Krančiukaitė      
 27         21:19  23:21 [24']      
 A.Kurapka, N.Žvirblytė        
 6  Aurimas Kurapka 
 Neringa Žvirblytė 
  ->        
      [127] 20:40   S.Grincevičius, E.Valuckienė  
 7  Stanislovas Grincevičius 
 Erika Valuckienė 
        6:21  21:17  24:22 [27']  
 S.Grincevičius, E.Valuckienė        
 26       ->        
  [116] 20:00   S.Grincevičius, E.Valuckienė      
 23         11:21  21:13  21:11 [24']      
 E.Dima, U.Bernotaitė        
 10  Ernestas Dima 
 Ugnė Bernotaitė 
  ->        
    [121] 20:20   S.Grincevičius, E.Valuckienė    
 15  Domas Urniežius 
 Justė Krančiukaitė 
      21:18  22:20 [22']    
[109] 19:20   L.Andriūšis, G.Urbonaitė        
 18  Lukas Andriūšis 
 Greta Urbonaitė 
  21:15  28:26 [29']      M.Golubevas, J.Jaščemskaitė   3-a vieta
  [117] 20:00   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė   [133] 21:20   M.Golubevas, J.Jaščemskaitė
 31         21:18  21:8 [16']    G.Dima, A.Kaulickytė   13:21  21:5  21:10 [24']
 L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė        
 2  Laurynas Sparnauskis 
 Goda Krivonosovaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė    
      [128] 21:00   L.Genutis, D.Dragūnaitė  
       L.Genutis, D.Dragūnaitė   21:18  22:20 [25']   5-a vieta
        [134] 21:20   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė
       E.Bradūnas, M.Krančiukaitė     21:17  22:20 [12']
      [129] 21:00   L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė  
       L.Sparnauskis, G.Krivonosovaitė   21:19  21:14 [21']  
           
           
         M.Šermukšnis, M.Kubiliūtė   7-a vieta
       
         E.Bradūnas, M.Krančiukaitė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     N.Bičkovas, S.Norgailaitė      
    [122] 20:20   M.Šatrauskas, R.Kurapkaitė    
     M.Šatrauskas, R.Kurapkaitė   21:11  21:4 [14']    
      [130] 21:00   E.Žalandauskas, E.Samuilytė  
     G.Bernotas, L.Genutytė     21:18  21:19 [23']  
    [123] 20:20   E.Žalandauskas, E.Samuilytė    
     E.Žalandauskas, E.Samuilytė   21:16  12:21  21:11 [25']     9-a vieta
        [135] 21:20 
     D.Dzenys, E.Šiušytė       ->
    [124] 20:40   A.Kurapka, N.Žvirblytė    
     A.Kurapka, N.Žvirblytė   21:17  21:15 [21']    
      [131] 21:00   A.Kurapka, N.Žvirblytė  
     E.Dima, U.Bernotaitė     21:17  21:9 [21']  
    [125] 20:40   E.Dima, U.Bernotaitė    
     L.Andriūšis, G.Urbonaitė   21:11  21:15 [17']    
           
         M.Šatrauskas, R.Kurapkaitė   11-a vieta
       
         E.Dima, U.Bernotaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       N.Bičkovas, S.Norgailaitė    
       
       G.Bernotas, L.Genutytė   ->   13-a vieta
       
       D.Dzenys, E.Šiušytė     ->
       
       L.Andriūšis, G.Urbonaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
       
   L.Kondrackis, R.Petraitytė   ->      
       
      ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
   T.Garmus, V.Besanaitė   ->      
       
   T.Petraitis, A.Markevičiūtė     ->    
       
    ->       17-a vieta
       
          ->
       
   Ž.Nerodomas, V.Fomkinaitė   ->      
       
   J.Kneita, V.Boiko     ->    
       
    ->      
       
        ->  
       
    ->      
       
   D.Urniežius, J.Krančiukaitė     ->    
       
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.