Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė, Data: 2010-05-29, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
  Dėl 1-8 vietos      
 L.Sparnauskis, R.Šileris      
 16       ->      
   L.Sparnauskis, R.Šileris    
 9  Matas Kavaliauskas 
 Eitvydas Seilius 
    19:21  21:10  21:16 [28']    
 L.Andriūšis, J.Kneita      
 8  Lukas Andriūšis 
 Jonas Kneita 
  21:7  21:15 [17']      
     L.Sparnauskis, R.Šileris  
 5  Gytis Bernotas 
 Lukas Genutis 
      21:11  21:7 [22']  
 G.Bernotas, L.Genutis      
 12  Giedrius Stravinskas 
 Laurynas Megelinskas 
  21:9  21:7 [16']      
   A.Kurapka, M.Šatrauskas    
 13  Linas Kondrackis 
 Paulius Dovydavičius 
    21:17  21:16 [18']    
 A.Kurapka, M.Šatrauskas      
 4  Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
  21:5  21:12 [15']       1-a vieta
       E.Bradūnas, S.Grincevičius
 3  Giedrius Dima 
 Ernestas Dima 
        21:15  23:21 [28']
 G.Dima, E.Dima      
 14       ->      
   E.Bradūnas, S.Grincevičius    
 11  Tautvydas Garmus 
 Benas Vaškevičius 
    21:15  21:16 [22']    
 E.Bradūnas, S.Grincevičius      
 6  Evaldas Bradūnas 
 Stanislovas Grincevičius 
  21:10  21:16 [18']      
     E.Bradūnas, S.Grincevičius  
 7  Deividas Dzenys 
 Ernestas Žalandauskas 
      17:21  21:18  21:17 [47']  
 D.Dzenys, E.Žalandauskas      
 10  Žaidėjas Nerodomas 
 Domas Urniežius 
  21:10  21:8 [17']      
   M.Golubevas, M.Šermukšnis    
 15         21:10  21:14 [19']    
 M.Golubevas, M.Šermukšnis      
 2  Michailas Golubevas 
 Mykolas Šermukšnis 
  ->    A.Kurapka, M.Šatrauskas   3-a vieta
       M.Golubevas, M.Šermukšnis
       M.Golubevas, M.Šermukšnis   21:16  21:18 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Andriūšis, J.Kneita    
     G.Bernotas, L.Genutis  
     G.Bernotas, L.Genutis   24:22  21:11 [25']   5-a vieta
       G.Dima, E.Dima
     G.Dima, E.Dima     21:16  22:20 [29']
     G.Dima, E.Dima  
     D.Dzenys, E.Žalandauskas   21:17  21:17 [23']  
         
         
       L.Andriūšis, J.Kneita   7-a vieta
     
       D.Dzenys, E.Žalandauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Kavaliauskas, E.Seilius    
   M.Kavaliauskas, E.Seilius   ->    
     M.Kavaliauskas, E.Seilius  
   G.Stravinskas, L.Megelinskas     19:21  21:13  21:13 [27']  
   L.Kondrackis, P.Dovydavičius    
   L.Kondrackis, P.Dovydavičius   21:16  21:7 [18']     9-a vieta
       M.Kavaliauskas, E.Seilius
        21:17  21:19 [24']
   T.Garmus, B.Vaškevičius    
   T.Garmus, B.Vaškevičius   ->    
     Ž.Nerodomas, D.Urniežius  
   Ž.Nerodomas, D.Urniežius     21:17  18:21  21:15 [33']  
   Ž.Nerodomas, D.Urniežius    
    ->    
         
       L.Kondrackis, P.Dovydavičius   11-a vieta
     
       T.Garmus, B.Vaškevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Stravinskas, L.Megelinskas  
     G.Stravinskas, L.Megelinskas   ->   13-a vieta
       G.Stravinskas, L.Megelinskas
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.