Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cj grupė, Data: 2010-05-29, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- U-19 C, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Dominyka Dragūnaitė 
 Gabrielė Janušonytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Dragūnaitė, G.Janušonytė      
 16       ->      
   D.Dragūnaitė, G.Janušonytė    
 9  Ugnė Bernotaitė 
 Saulina Norgailaitė 
    21:14  21:5 [19']    
 V.Fomkinaitė, E.Valuckienė      
 8  Vytautė Fomkinaitė 
 Erika Valuckienė 
  11:21  21:16  21:8 [29']      
     D.Dragūnaitė, G.Janušonytė  
 5  Justė Krančiukaitė 
 Milda Krančiukaitė 
      21:19  21:13 [29']  
 J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė      
 12       ->      
   J.Jaščemskaitė, M.Kubiliūtė    
 13         21:10  21:13 [23']    
 J.Jaščemskaitė, M.Kubiliūtė      
 4  Justina Jaščemskaitė 
 Miglė Kubiliūtė 
  ->       1-a vieta
       D.Dragūnaitė, G.Janušonytė
 3  Goda Krivonosovaitė 
 Lilija Genutytė 
        21:13  21:12 [26']
 G.Krivonosovaitė, L.Genutytė      
 14       ->      
   E.Samuilytė, E.Šiušytė    
 11         19:21  21:15  23:21 [39']    
 E.Samuilytė, E.Šiušytė      
 6  Eimantė Samuilytė 
 Evelina Šiušytė 
  ->      
     E.Samuilytė, E.Šiušytė  
 7  Valdonė Besanaitė 
 Aušrinė Kaulickytė 
      21:19  18:21  21:13 [34']  
 V.Besanaitė, A.Kaulickytė      
 10  Viktorija Boiko 
 Greta Urbonaitė 
  21:13  21:16 [23']      
   R.Kurapkaitė, N.Žvirblytė    
 15         21:6  21:8 [13']    
 R.Kurapkaitė, N.Žvirblytė      
 2  Rytė Kurapkaitė 
 Neringa Žvirblytė 
  ->    J.Jaščemskaitė, M.Kubiliūtė   3-a vieta
       J.Jaščemskaitė, M.Kubiliūtė
       R.Kurapkaitė, N.Žvirblytė   21:16  21:16 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Fomkinaitė, E.Valuckienė    
     V.Fomkinaitė, E.Valuckienė  
     J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė   21:13  21:9 [22']   5-a vieta
       G.Krivonosovaitė, L.Genutytė
     G.Krivonosovaitė, L.Genutytė     14:21  22:20  21:13 [35']
     G.Krivonosovaitė, L.Genutytė  
     V.Besanaitė, A.Kaulickytė   21:18  20:22  21:10 [37']  
         
         
       J.Krančiukaitė, M.Krančiukaitė   7-a vieta
     
       V.Besanaitė, A.Kaulickytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   U.Bernotaitė, S.Norgailaitė    
   U.Bernotaitė, S.Norgailaitė   ->    
     U.Bernotaitė, S.Norgailaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       U.Bernotaitė, S.Norgailaitė
        21:14  21:19 [28']
   .    
    ->    
     V.Boiko, G.Urbonaitė  
   V.Boiko, G.Urbonaitė     ->  
   V.Boiko, G.Urbonaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.