Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė, Data: 2010-05-30, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Laimonas Vaškevičius    Dėl 1-8 vietos      
 L.Vaškevičius      
 16       ->      
   L.Vaškevičius    
 9  Kęstutis Vaitonis      21:13  21:16    
 K.Vaitonis      
 8  Salvijus Stravinskas    21:0      
     L.Vaškevičius  
 5  Ramūnas Kavaliauskas        21:6  21:14  
 R.Kavaliauskas      
 12  Gintaras Zubrys    21:0      
   V.Golubevas    
 13  Valentinas Bagdanavičius      21:10  16:21  21:13    
 V.Golubevas      
 4  Valentinas Golubevas    21:0       1-a vieta
       L.Vaškevičius
 3  Vytautas Trakimas          21:19  18:21  23:21
 V.Trakimas      
 14  Antanas Šadbaras    21:0      
   J.Pocius    
 11  Audrius Šadbaras      22:20  21:15    
 J.Pocius      
 6  Jonas Pocius    19:21  21:12  21:18      
     R.Lavrukaitis  
 7  Vygantas Garmus        21:18  21:17  
 A.Misius      
 10  Aurimas Misius    21:9  21:13      
   R.Lavrukaitis    
 15         21:11  21:17    
 R.Lavrukaitis      
 2  Rimas Lavrukaitis    ->    V.Golubevas   3-a vieta
       J.Pocius
       J.Pocius   21:15  21:12
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Vaitonis    
     K.Vaitonis  
     R.Kavaliauskas   21:11  25:23   5-a vieta
       A.Misius
     V.Trakimas     21:19  21:17
     A.Misius  
     A.Misius   13:21  21:18  21:13  
         
         
       R.Kavaliauskas   7-a vieta
       V.Trakimas
       V.Trakimas   21:16  21:8
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Stravinskas    
   S.Stravinskas   ->    
     V.Bagdanavičius  
   G.Zubrys     21:13  21:17  
   V.Bagdanavičius    
   V.Bagdanavičius   21:0     9-a vieta
       A.Šadbaras
   A.Šadbaras       21:10  21:18
   A.Šadbaras    
   A.Šadbaras   21:0    
     A.Šadbaras  
   V.Garmus     15:21  21:17  21:18  
   V.Garmus    
    ->    
         
       S.Stravinskas   11-a vieta
       V.Garmus
       V.Garmus   21:13  21:9
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Zubrys  
     G.Zubrys   ->   13-a vieta
       A.Šadbaras
     A.Šadbaras     21:19  21:12
     A.Šadbaras  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.