Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
5-oji Lietuvos taurė (3 etapas) Cs grupė, Data: 2010-05-30, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-05-30 2010-05-30 2010-05-30 2010-05-30  
 1  Arūnas Morkūnas 
 Laimonas Vaškevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, L.Vaškevičius      
 16       ->      
  [6] 10:25   A.Morkūnas, L.Vaškevičius    
 9  Audrius Šadbaras 
 Antanas Šadbaras 
    21:16  21:11    
[1] 10:00   A.Šadbaras, A.Šadbaras      
 8  Salvijus Stravinskas 
 Alvydas Žekevičius 
  21:16  21:16      
    [11] 10:50   A.Morkūnas, L.Vaškevičius  
 5  Ramūnas Kavaliauskas 
 Aurimas Misius 
      19:21  21:13  21:11  
 R.Kavaliauskas, A.Misius      
 12       ->      
  [5] 10:25   R.Kavaliauskas, A.Misius    
 13         21:15  21:15    
 V.Bagdanavičius, K.Vaitonis      
 4  Valentinas Bagdanavičius 
 Kęstutis Vaitonis 
  ->       1-a vieta
      [18] 11:40   A.Morkūnas, L.Vaškevičius
 3  Kęstutis Adomaitis 
 Aidas Poderys 
        21:18  21:17
 K.Adomaitis, A.Poderys      
 14       ->      
  [7] 10:25   K.Adomaitis, A.Poderys    
 11  Arūnas Vizgirda 
 Dainius Grincevičius 
    16:21  21:11  21:14    
[2] 10:00   V.Bradūnas, V.Garmus      
 6  Vidas Bradūnas 
 Vygantas Garmus 
  21:16  21:19      
    [12] 10:50   V.Golubevas, R.Lavrukaitis  
 7  Viktor Jasiūnas 
 Vytautas Trakimas 
      17:21  21:17  21:11  
[3] 10:00   V.Jasiūnas, V.Trakimas      
 10  Arūnas Liočas 
 Gintaras Zubrys 
  21:16  19:21  21:16      
  [8] 10:25   V.Golubevas, R.Lavrukaitis    
 15         12:21  21:15  21:12    
 V.Golubevas, R.Lavrukaitis      
 2  Valentinas Golubevas 
 Rimas Lavrukaitis 
  ->    R.Kavaliauskas, A.Misius   3-a vieta
      [19] 11:40   R.Kavaliauskas, A.Misius
       K.Adomaitis, A.Poderys   21:13  21:17
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Šadbaras, A.Šadbaras    
    [13] 11:15   V.Bagdanavičius, K.Vaitonis  
     V.Bagdanavičius, K.Vaitonis   21:18  21:11   5-a vieta
      [20] 11:40   V.Bagdanavičius, K.Vaitonis
     V.Bradūnas, V.Garmus     21:14  12:21  21:16
    [14] 11:15   V.Jasiūnas, V.Trakimas  
     V.Jasiūnas, V.Trakimas   21:13  21:16  
         
         
       A.Šadbaras, A.Šadbaras   7-a vieta
      [21] 12:05   V.Bradūnas, V.Garmus
       V.Bradūnas, V.Garmus   21:16  21:18
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Stravinskas, A.Žekevičius    
   S.Stravinskas, A.Žekevičius   ->    
     S.Stravinskas, A.Žekevičius  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [22] 12:05   A.Liočas, G.Zubrys
        21:16  21:14
   A.Vizgirda, D.Grincevičius    
   A.Vizgirda, D.Grincevičius   ->    
    [15] 11:15   A.Liočas, G.Zubrys  
   A.Liočas, G.Zubrys     21:16  22:20  
   A.Liočas, G.Zubrys    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Vizgirda, D.Grincevičius
       A.Vizgirda, D.Grincevičius   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.