Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas, Data: 2010-06-05, Vieta: Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35+), Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-06-05 2010-06-05 2010-06-05 2010-06-05 2010-06-05  
 1  Sergej Leonovič    Dėl 1-16 vietos        
 S.Leonovič        
 32       ->        
  [201] 16:35   S.Leonovič      
 17  Deimantas Čekanauskas      21:11  21:7      
[172] 13:15   D.Čekanauskas        
 16   Mareks Pomka    21:19  18:21  21:2 [34']        
    [210] 17:50   S.Leonovič    
 9   Matiss Paeglitis        21:9  21:13    
 M.Paeglitis        
 24       ->        
  [202] 16:35   R.Kavaliauskas      
 25         22:20  18:21  22:20 [29']      
 R.Kavaliauskas        
 8  Ramūnas Kavaliauskas    ->        
      [220] 19:05   S.Leonovič  
 5  Šarūnas Atkočiūnas          22:24  21:12  21:15  
 Š.Atkočiūnas        
 28       ->        
  [203] 16:35   Š.Atkočiūnas      
 21         21:12  21:10      
 M.Šlaustas        
 12  Marius Šlaustas    ->        
    [211] 17:50   Š.Atkočiūnas    
 13  Dalius Juodsnukis        21:11  21:17    
 D.Juodsnukis        
 20       ->        
  [204] 17:00   D.Juodsnukis      
 29         21:0      
 P.Rang        
 4   Patrick Rang    ->         1-a vieta
        [226] 20:20   G.Andrikonis
 3  Jonas Kačerauskas            24:22  21:16
 J.Kačerauskas        
 30       ->        
  [205] 17:00   J.Kačerauskas      
 19   Ugis Melders      21:16  21:8 [42']      
 U.Melders        
 14  Virgilijus Maštaitis    23:21  21:6        
    [212] 18:15   G.Andrikonis    
 11   Kristian Rudzitis        21:13  21:18    
 K.Rudzitis        
 22       ->        
  [206] 17:00   G.Andrikonis      
 27         21:7  21:13      
 G.Andrikonis        
 6   Gediminas Andrikonis    ->        
      [221] 19:30   G.Andrikonis  
 7   Aigars Bedritis          25:23  21:11  
 A.Bedritis        
 26       ->        
  [207] 17:25   A.Bedritis      
 23         21:16  21:17 [12']      
 J.Pocius        
 10  Jonas Pocius    ->        
    [213] 18:15   I.Keišs    
 15  Aurimas Misius        21:12  21:18    
[173] 13:15   A.Misius        
 18   Viacheslav Baskov    21:13  22:20      Š.Atkočiūnas   3-a vieta
  [208] 17:25   I.Keišs   [227] 20:20   I.Keišs
 31         21:6  21:13 [42']    I.Keišs   21:15  21:10
 I.Keišs        
 2   Ivo Keišs    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Kavaliauskas    
      [222] 19:30   R.Kavaliauskas  
       D.Juodsnukis   21:16  21:17   5-a vieta
         J.Kačerauskas
       J.Kačerauskas     21:12  21:13
      [223] 19:30   J.Kačerauskas  
       A.Bedritis   21:15  21:18  
           
           
         D.Juodsnukis   7-a vieta
       
         A.Bedritis   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Čekanauskas      
    [214] 18:15   M.Paeglitis    
     M.Paeglitis   21:17  21:12    
      [224] 19:55   M.Šlaustas  
     M.Šlaustas     17:21  21:13  21:15  
    [215] 18:40   M.Šlaustas    
     P.Rang   21:0     9-a vieta
       
     U.Melders       ->
    [216] 18:40   U.Melders    
     K.Rudzitis   21:19  21:19    
      [225] 19:55   J.Pocius  
     J.Pocius     25:23  21:9  
    [217] 18:40   J.Pocius    
     A.Misius   21:15  21:14    
           
         M.Paeglitis   11-a vieta
       
         U.Melders   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Čekanauskas    
       D.Čekanauskas  
       P.Rang   21:0   13-a vieta
       
       K.Rudzitis     ->
       
       A.Misius   ->  
           
           
         P.Rang   15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Pomka      
   M.Pomka   ->      
     M.Pomka    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [192] 15:45 
          ->
   V.Maštaitis      
   V.Maštaitis   ->      
     V.Maštaitis    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     V.Baskov    
   V.Baskov     ->    
   V.Baskov      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.