Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Pabaltijo veteranų čempionatas, Data: 2010-06-05, Vieta: Draugystės g. 10, Pašilės g. 39 (30+, 35+), Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-06-05 2010-06-05 2010-06-05 2010-06-05  
 1   Indrek Luts 
 Patrick Rang 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Luts, P.Rang      
 16       ->      
  [150] 10:20   I.Luts, P.Rang    
 9   Ugis Melders 
 Maris Miotla 
    21:19  21:15 [38']    
[145] 09:30   U.Melders, M.Miotla      
 8  Marius Šlaustas 
 Deimantas Čekanauskas 
  21:12  21:11      
    [158] 11:10   I.Luts, P.Rang  
 5   Aigars Bedritis 
 Mareks Pomka 
      21:18  22:20 [6']  
 A.Bedritis, M.Pomka      
 12       ->      
  [151] 10:20   Š.Atkočiūnas, K.Lukoševičius    
 13         21:15  21:14 [20']    
 Š.Atkočiūnas, K.Lukoševičius      
 4  Šarūnas Atkočiūnas 
 Kęstutis Lukoševičius 
  ->       1-a vieta
      [168] 12:50   I.Luts, P.Rang
 3  Jonas Kačerauskas 
 Ivo Keišs 
        21:17  23:21
 J.Kačerauskas, I.Keišs      
 14       ->      
  [152] 10:20   J.Kačerauskas, I.Keišs    
 11   Matiss Paeglitis 
 Kristian Rudzitis 
    21:9  21:16 [27']    
[146] 09:30   R.Kavaliauskas, A.Michejenko      
 6  Ramūnas Kavaliauskas 
 Artūras Michejenko 
  21:13  21:14      
    [159] 11:35   S.Leonovič, A.Misius  
 7   Viacheslav Baskov 
 Kaspars Zakis 
      21:18  21:16 [26']  
[147] 09:30   V.Baskov, K.Zakis      
 10  Dalius Juodsnukis 
 Virgilijus Maštaitis 
  21:7  21:12      
  [153] 10:45   S.Leonovič, A.Misius    
 15         21:12  21:19 [13']    
 S.Leonovič, A.Misius      
 2  Sergej Leonovič 
 Aurimas Misius 
  ->    Š.Atkočiūnas, K.Lukoševičius   3-a vieta
      [169] 12:50   J.Kačerauskas, I.Keišs
       J.Kačerauskas, I.Keišs   9:21  21:16  21:12
         
      Dėl 5-8 vietos    
     U.Melders, M.Miotla    
    [160] 11:35   A.Bedritis, M.Pomka  
     A.Bedritis, M.Pomka   22:20  21:18 [28']   5-a vieta
       A.Bedritis, M.Pomka
     R.Kavaliauskas, A.Michejenko     21:16  10:21  21:18
    [161] 11:35   R.Kavaliauskas, A.Michejenko  
     V.Baskov, K.Zakis   21:15  21:18 [26']  
         
         
       U.Melders, M.Miotla   7-a vieta
       U.Melders, M.Miotla
       V.Baskov, K.Zakis   21:19  21:11
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Šlaustas, D.Čekanauskas    
   M.Šlaustas, D.Čekanauskas   ->    
    [162] 12:00   M.Šlaustas, D.Čekanauskas  
      ->  
  [154] 10:45   .    
    ->     9-a vieta
       M.Paeglitis, K.Rudzitis
        21:18  21:19
   M.Paeglitis, K.Rudzitis    
   M.Paeglitis, K.Rudzitis   ->    
    [163] 12:00   M.Paeglitis, K.Rudzitis  
   D.Juodsnukis, V.Maštaitis     21:13  21:12  
   D.Juodsnukis, V.Maštaitis    
    ->    
         
        11-a vieta
       D.Juodsnukis, V.Maštaitis
       D.Juodsnukis, V.Maštaitis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.