Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. Klaipėdos apskrities atviras badmintono čempionatas , Data: 2010-06-05, Vieta: Melnragės sporto salė, Klaipėda  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-06-05 2010-06-05 2010-06-06 2010-06-06  
 1  Ignas Reznikas 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
  Dėl 1-8 vietos      
 I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė      
 16   Andrej Varabjov 
 Inna Varabjova 
  21:17  21:18 [29']      
  [98] 19:30   D.Čepauskas, E.Pakulnytė    
 9  Ernestas Dima 
 Marta Gavare 
    24:26  21:15  21:7 [36']    
[89] 18:50   D.Čepauskas, E.Pakulnytė      
 8  Darius Čepauskas 
 Ernesta Pakulnytė 
  21:14  21:12 [21']      
    [126] 12:55   D.Čepauskas, E.Pakulnytė  
 5  Michailas Golubevas 
 Justina Jaščemskaitė 
      21:19  14:21  21:18 [39']  
[90] 18:50   M.Golubevas, J.Jaščemskaitė      
 12  Kęstutis Vaitonis 
 Urtė Gečaitė 
  21:0      
  [99] 19:30   R.Šileris, D.Dragūnaitė    
 13   Teodors Kerimovs 
 Jekaterina Romanova 
    8:21  21:17  21:7 [32']    
[91] 18:50   R.Šileris, D.Dragūnaitė      
 4  Renaldas Šileris 
 Dominyka Dragūnaitė 
  21:11  21:18 [25']       1-a vieta
       D.Čepauskas, E.Pakulnytė
 3  Tautvydas Liorančas 
 Gabija Narvilaitė 
        23:21  21:13 [23']
[92] 18:50   T.Liorančas, G.Narvilaitė      
 14  Deividas Valiulis 
 Samanta Drungilaitė 
  21:9  21:8 [17']      
  [100] 19:30   T.Liorančas, G.Narvilaitė    
 11   Janis-Kristaps Gulbis 
 Ieva Eglite 
    21:6  22:20 [20']    
[93] 19:10   J.Gulbis, I.Eglite      
 6  Laurynas Sparnauskis 
 Ugnė Graužinytė 
  21:9  21:16 [21']      
    [127] 12:55   T.Liorančas, G.Narvilaitė  
 7  Mindaugas Dagilis 
 Erika Valuckienė 
      27:25  22:20 [28']  
[94] 19:10   M.Dagilis, E.Valuckienė      
 10  Audrius Šadbaras 
 Vaiva Žymantė 
    B/Ž      
  [101] 19:50   V.Sutkaitis, G.Janušonytė    
 15  Arnoldas Mockus 
 Amanda Arnicane 
    21:0    
[95] 19:10   V.Sutkaitis, G.Janušonytė      
 2  Vaidas Sutkaitis 
 Gabrielė Janušonytė 
  21:5  21:10 [19']    R.Šileris, D.Dragūnaitė   3-a vieta
       R.Šileris, D.Dragūnaitė
       V.Sutkaitis, G.Janušonytė   14:21  21:19  21:16 [32']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Reznikas, R.Aleksevičiūtė    
    [128] 12:55   
     M.Golubevas, J.Jaščemskaitė   ->   5-a vieta
      [135] 13:45 
     J.Gulbis, I.Eglite     ->
    [129] 12:55   
     M.Dagilis, E.Valuckienė   ->  
         
         
        7-a vieta
      [136] 13:45 
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Varabjov, I.Varabjova      
     
   E.Dima, M.Gavare   ->    
    [130] 13:20   
   K.Vaitonis, U.Gečaitė     ->  
  [102] 19:50     
   T.Kerimovs, J.Romanova   ->     9-a vieta
      [137] 13:45 
   D.Valiulis, S.Drungilaitė       ->
  [103] 19:50     
   L.Sparnauskis, U.Graužinytė   ->    
    [131] 13:20   
   A.Šadbaras, V.Žymantė     ->  
  [104] 19:50     
   A.Mockus, A.Arnicane   ->    
         
        11-a vieta
      [138] 14:10 
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
      [139] 14:10 
        ->
    [132] 13:20   
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.