Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (4 turas), Data: 2010-06-12, Vieta: KTVM sporto salė, Kretinga  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-06-12 2010-06-12 2010-06-12 2010-06-13  
 1  Juras Šulcas    Dėl 1-8 vietos      
 J.Šulcas      
 16       ->      
  [15] 12:15   G.Čepkauskas    
 9  Edgaras Bartkus      21:15  21:16 [23']    
[1] 11:00   G.Čepkauskas      
 8  Gedmantas Čepkauskas    21:18  21:16 [22']      
    [29] 13:55   M.Šames  
 5  Mark Šames        21:13  21:16 [23']  
[2] 11:00   M.Šames      
 12  Povilas Vasiliauskas    21:6  21:5 [12']      
  [16] 12:15   M.Šames    
 13  Matas Jūrevičius      21:9  21:12 [21']    
[3] 11:00   J.Pupius      
 4  Justas Pupius    21:5  21:2 [10']       1-a vieta
      [119] 10:15   P.Jaščemskas
 3  Paulius Jaščemskas          21:12  21:9 [23']
[4] 11:00   P.Jaščemskas      
 14  Dominykas Dielininkaitis    21:1  21:0 [9']      
  [17] 12:40   P.Jaščemskas    
 11  Eimantas Mačys      21:4  21:15 [16']    
[5] 11:25   L.Žebrauskas      
 6  Lukas Žebrauskas    21:7  21:2 [11']      
    [30] 13:55   P.Jaščemskas  
 7  Donat Bartoševič        9:21  21:17  21:15 [27']  
[6] 11:25   D.Bartoševič      
 10  Džiugas Girulis    21:9  21:6 [19']      
  [18] 12:40   K.Reimeris    
 15         21:12  21:14 [20']    
 K.Reimeris      
 2  Karolis Reimeris    ->    G.Čepkauskas   3-a vieta
      [120] 10:40   K.Reimeris
       K.Reimeris   21:9  21:16 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Šulcas    
    [31] 13:55   J.Pupius  
     J.Pupius   21:14  21:9 [17']   5-a vieta
      [121] 10:40   J.Pupius
     L.Žebrauskas     20:22  21:12  21:7 [30']
    [32] 13:55   D.Bartoševič  
     D.Bartoševič   21:16  21:16 [24']  
         
         
       J.Šulcas   7-a vieta
      [122] 10:40   L.Žebrauskas
       L.Žebrauskas   17:21  21:18  21:19 [26']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Bartkus    
   E.Bartkus   ->    
    [33] 14:20   E.Bartkus  
   P.Vasiliauskas     21:13  21:6 [20']  
  [19] 12:40   P.Vasiliauskas    
   M.Jūrevičius   21:13  21:14 [13']     9-a vieta
      [123] 10:40   E.Bartkus
   D.Dielininkaitis       21:16  21:9 [20']
  [20] 12:40   E.Mačys    
   E.Mačys   21:7  21:6 [14']    
    [34] 14:20   D.Girulis  
   D.Girulis     21:13  21:9 [19']  
   D.Girulis    
    ->    
         
       P.Vasiliauskas   11-a vieta
      [124] 11:05   E.Mačys
       E.Mačys   22:20  22:20 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     M.Jūrevičius  
     M.Jūrevičius   ->   13-a vieta
      [125] 11:05   D.Dielininkaitis
     D.Dielininkaitis     21:17  21:11 [18']
     D.Dielininkaitis  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.