Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Žemaitijos taurė (4 turas), Data: 2010-06-12, Vieta: KTVM sporto salė, Kretinga  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-06-12 2010-06-12 2010-06-12 2010-06-13  
 1  Gabija Narvilaitė    Dėl 1-8 vietos      
[7] 11:25   G.Narvilaitė      
 16  Veronika Keršytė    21:3  21:2 [12']      
  [21] 13:05   G.Narvilaitė    
 9  Aušrinė Kaulickytė      21:11  21:8 [18']    
[8] 11:25   G.Palubinskytė      
 8  Greta Palubinskytė    23:25  21:10  23:21 [30']      
    [35] 14:20   G.Narvilaitė  
 5  Gintarė Bilvardaitė        21:14  21:5 [19']  
[9] 11:50   G.Bilvardaitė      
 12  Adelė Mažeikaitė    21:18  21:16 [19']      
  [22] 13:05   G.Bilvardaitė    
 13  Vytautė Fomkinaitė      15:21  21:11  21:14 [29']    
[10] 11:50   V.Fomkinaitė      
 4  Ugnė Graužinytė    15:21  21:18  21:8 [12']       1-a vieta
       G.Narvilaitė
 3  Gabrielė Janušonytė          21:10  21:17 [27']
[11] 11:50   G.Janušonytė      
 14  Aistė Mažeikaitė    21:5  21:4 [12']      
  [23] 13:05   G.Janušonytė    
 11  Edvina Gusarovaitė      21:9  21:4 [16']    
[12] 11:50   D.Ubytė      
 6  Deimantė Ubytė    21:12  21:11 [20']      
    [36] 14:20   D.Dragūnaitė  
 7  Loreta Bagdonaitė        19:21  21:18  21:19 [44']  
[13] 12:15   V.Besanaitė      
 10  Valdonė Besanaitė    21:19  19:21  21:19 [36']      
  [24] 13:05   D.Dragūnaitė    
 15  Gintarė Statkutė      21:5  21:6 [12']    
[14] 12:15   D.Dragūnaitė      
 2  Dominyka Dragūnaitė    21:0  21:5 [17']    G.Bilvardaitė   3-a vieta
      [127] 11:05   G.Janušonytė
       G.Janušonytė   21:12  21:9 [9']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Palubinskytė    
    [37] 14:45   G.Palubinskytė  
     V.Fomkinaitė   21:9  9:21  22:20 [27']   5-a vieta
      [128] 11:30   G.Palubinskytė
     D.Ubytė     21:12  21:18 [18']
    [38] 14:45   D.Ubytė  
     V.Besanaitė   21:5  21:16 [16']  
         
         
       V.Fomkinaitė   7-a vieta
      [129] 11:30   V.Fomkinaitė
       V.Besanaitė   21:16  21:12 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   V.Keršytė      
  [25] 13:30   A.Kaulickytė    
   A.Kaulickytė   21:8  21:8 [15']    
    [39] 14:45   U.Graužinytė  
   A.Mažeikaitė     21:7  21:14 [20']  
  [26] 13:30   U.Graužinytė    
   U.Graužinytė   21:5  21:7 [17']     9-a vieta
      [130] 11:30   U.Graužinytė
   A.Mažeikaitė       21:9  21:11 [18']
  [27] 13:30   E.Gusarovaitė    
   E.Gusarovaitė   21:10  21:5 [16']    
    [40] 14:45   L.Bagdonaitė  
   L.Bagdonaitė     22:20  21:19 [23']  
  [28] 13:30   L.Bagdonaitė    
   G.Statkutė   21:9  21:13 [17']    
         
       A.Kaulickytė   11-a vieta
       E.Gusarovaitė
       E.Gusarovaitė   21:5  16:21  23:21 [31']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     V.Keršytė    
    [41] 15:10   A.Mažeikaitė  
     A.Mažeikaitė   21:7  21:3 [14']   13-a vieta
      [132] 11:55   A.Mažeikaitė
     A.Mažeikaitė     21:10  21:15 [19']
    [42] 15:10   A.Mažeikaitė  
     G.Statkutė   21:12  21:5 [20']  
         
         
       V.Keršytė   15-a vieta
      [133] 11:55   G.Statkutė
       G.Statkutė   21:16  21:19 [20']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.