Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas), Data: 2010-06-19, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-06-19 2010-06-19 2010-06-19 2010-06-19  
 1  Giedrius Dima 
 Ernestas Dima 
  Dėl 1-8 vietos      
 G.Dima, E.Dima      
 16       ->      
  [69] 14:20   G.Dima, E.Dima    
 9  Osvaldas Aliulis 
 Eitvydas Seilius 
    21:12  21:10 [21']    
[62] 14:00   K.Reimeris, S.Valuckas      
 8  Karolis Reimeris 
 Simas Valuckas 
  21:19  10:21  21:18 [26']      
    [74] 14:40   G.Dima, E.Dima  
 5  Lukas Andriūšis 
 Jonas Kneita 
      21:10  21:11 [18']  
[63] 14:00   L.Andriūšis, J.Kneita      
 12  Ramūnas Makutėnas 
 Henrik Pedersen 
  21:18  21:17 [20']      
  [68] 14:20   L.Andriūšis, J.Kneita    
 13         21:12  21:18 [23']    
 D.Juodsnukis, M.Kavaliauskas      
 4  Dalius Juodsnukis 
 Matas Kavaliauskas 
  ->       1-a vieta
       G.Dima, E.Dima
 3  Salvijus Stravinskas 
 Marius Šlaustas 
        21:16  21:15 [21']
 S.Stravinskas, M.Šlaustas      
 14       ->      
  [70] 14:20   S.Stravinskas, M.Šlaustas    
 11  Mantas Palubinskas 
 Jonas Malinauskas 
    21:14  21:15 [25']    
[64] 14:00   M.Palubinskas, J.Malinauskas      
 6  Gedmantas Čepkauskas 
 Mark Šames 
  21:14  21:18 [22']      
    [75] 15:00   A.Kurapka, M.Šatrauskas  
 7  Žaidėjas Nerodomas 
 Tautvydas Garmus 
      21:17  21:19 [21']  
[65] 14:00   V.Maštaitis, D.Rumšys      
 10  Virgilijus Maštaitis 
 Donatas Rumšys 
  21:10  21:10 [16']      
  [71] 14:40   A.Kurapka, M.Šatrauskas    
 15         21:11  21:10 [16']    
 A.Kurapka, M.Šatrauskas      
 2  Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
  ->    L.Andriūšis, J.Kneita   3-a vieta
      [84] 15:40   S.Stravinskas, M.Šlaustas
       S.Stravinskas, M.Šlaustas   21:13  17:21  21:13 [35']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Reimeris, S.Valuckas    
    [76] 15:00   D.Juodsnukis, M.Kavaliauskas  
     D.Juodsnukis, M.Kavaliauskas   21:17  18:21  21:15 [31']   5-a vieta
      [85] 15:40   V.Maštaitis, D.Rumšys
     M.Palubinskas, J.Malinauskas     21:15  23:21 [21']
    [77] 15:00   V.Maštaitis, D.Rumšys  
     V.Maštaitis, D.Rumšys   21:16  21:12 [19']  
         
         
       K.Reimeris, S.Valuckas   7-a vieta
     
       M.Palubinskas, J.Malinauskas   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   O.Aliulis, E.Seilius    
   O.Aliulis, E.Seilius   ->    
    [78] 15:00   R.Makutėnas, H.Pedersen  
   R.Makutėnas, H.Pedersen     21:17  22:20 [23']  
   R.Makutėnas, H.Pedersen    
    ->     9-a vieta
      [86] 15:40   G.Čepkauskas, M.Šames
        21:16  21:18 [21']
   G.Čepkauskas, M.Šames    
   G.Čepkauskas, M.Šames   ->    
    [79] 15:00   G.Čepkauskas, M.Šames  
   Ž.Nerodomas, T.Garmus     12:21  21:17  21:16 [26']  
   Ž.Nerodomas, T.Garmus    
    ->    
         
       O.Aliulis, E.Seilius   11-a vieta
     
       Ž.Nerodomas, T.Garmus   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.