Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2010 (6 turas), Data: 2010-06-19, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Mėgėjai B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-06-19 2010-06-19 2010-06-19 2010-06-19  
 1  Ernestas Dima 
 Ieva Gaidė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Dima, I.Gaidė      
 16       ->      
  [97] 16:50   E.Dima, I.Gaidė    
 9  Žaidėjas Nerodomas 
 Vytautė Fomkinaitė 
    21:8  21:10 [20']    
[90] 16:00   Ž.Nerodomas, V.Fomkinaitė      
 8  Matas Kavaliauskas 
 Viktorija Tamošauskaitė 
  21:19  21:13 [23']      
    [104] 17:40   E.Dima, I.Gaidė  
 5  Aurimas Kurapka 
 Aistė Kurapkaitė 
      21:16  21:14 [24']  
[91] 16:25   A.Kurapka, A.Kurapkaitė      
 12  Salvijus Stravinskas 
 Eimantė Samuilytė 
  22:20  21:16 [24']      
  [98] 16:50   M.Palubinskas, E.Valuckienė    
 13         22:20  21:11 [20']    
 M.Palubinskas, E.Valuckienė      
 4  Mantas Palubinskas 
 Erika Valuckienė 
  ->       1-a vieta
       G.Dima, A.Kaulickytė
 3  Mantas Šatrauskas 
 Neringa Žvirblytė 
        21:17  13:21  23:21 [15']
 M.Šatrauskas, N.Žvirblytė      
 14       ->      
  [99] 17:15   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė    
 11  Eitvydas Seilius 
 Silvija Krutulytė 
    21:9  21:23  21:9 [27']    
[92] 16:25   M.Šlaustas, E.Šiušytė      
 6  Marius Šlaustas 
 Evelina Šiušytė 
  21:11  21:9 [18']      
    [105] 17:40   G.Dima, A.Kaulickytė  
 7  Dalius Juodsnukis 
 Rytė Kurapkaitė 
      21:18  22:20 [24']  
[93] 16:25   J.Malinauskas, U.Gečaitė      
 10  Jonas Malinauskas 
 Urtė Gečaitė 
  21:13  21:15 [21']      
  [100] 17:15   G.Dima, A.Kaulickytė    
 15         21:9  21:11 [21']    
 G.Dima, A.Kaulickytė      
 2  Giedrius Dima 
 Aušrinė Kaulickytė 
  ->    M.Palubinskas, E.Valuckienė   3-a vieta
      [115] 18:55   M.Šatrauskas, N.Žvirblytė
       M.Šatrauskas, N.Žvirblytė   21:7  21:17 [14']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Nerodomas, V.Fomkinaitė    
    [106] 17:40   A.Kurapka, A.Kurapkaitė  
     A.Kurapka, A.Kurapkaitė   21:12  21:14 [54']   5-a vieta
      [116] 18:55   A.Kurapka, A.Kurapkaitė
     M.Šlaustas, E.Šiušytė     21:14  17:21  21:12 [23']
    [107] 18:05   M.Šlaustas, E.Šiušytė  
     J.Malinauskas, U.Gečaitė   19:21  21:19  21:14 [53']  
         
         
       Ž.Nerodomas, V.Fomkinaitė   7-a vieta
     
       J.Malinauskas, U.Gečaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Kavaliauskas, V.Tamošauskaitė    
   M.Kavaliauskas, V.Tamošauskaitė   ->    
    [108] 18:05   S.Stravinskas, E.Samuilytė  
   S.Stravinskas, E.Samuilytė     21:17  19:21  21:16 [31']  
   S.Stravinskas, E.Samuilytė    
    ->     9-a vieta
      [117] 18:55   S.Stravinskas, E.Samuilytė
        21:13  21:14 [53']
   E.Seilius, S.Krutulytė    
   E.Seilius, S.Krutulytė   ->    
    [109] 18:05   D.Juodsnukis, R.Kurapkaitė  
   D.Juodsnukis, R.Kurapkaitė     21:9  19:21  21:12 [27']  
   D.Juodsnukis, R.Kurapkaitė    
    ->    
         
       M.Kavaliauskas, V.Tamošauskaitė   11-a vieta
     
       E.Seilius, S.Krutulytė   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.