Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. iki Sezoninis Badmintono Turnyras, Data: 2010-08-21, Vieta: Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos sporto salė, Šilo g. 5A, Vilnius  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-08-21 2010-08-21 2010-08-21 2010-08-21  
 1  Vilmantas Pratusevičius 
 Giedrius Miestauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Pratusevičius, G.Miestauskas      
 16       ->      
  [50] 15:00   V.Pratusevičius, G.Miestauskas    
 9  Marius Šlaustas 
 Hassan Sodah 
    21:16  21:11 [25']    
[48] 15:00   V.Trakimas, S.Ignatavičius      
 8  Vytautas Trakimas 
 Saulius Ignatavičius 
  21:16  21:16 [19']      
    [54] 15:20   V.Pratusevičius, G.Miestauskas  
 5  Rimas Lavrukaitis 
 Jonas Pocius 
      21:9  21:16 [28']  
 R.Lavrukaitis, J.Pocius      
 12       ->      
  [51] 15:00   R.Kavaliauskas, A.Michejenko    
 13         21:17  21:17 [22']    
 R.Kavaliauskas, A.Michejenko      
 4  Ramūnas Kavaliauskas 
 Artūras Michejenko 
  ->       1-a vieta
      [58] 15:40   L.Vaškevičius, T.Vaškevičius
 3  Mindaugas Dagilis 
 Kęstutis Vaitonis 
        22:20  21:18 [26']
 M.Dagilis, K.Vaitonis      
 14       ->      
  [52] 15:20   M.Dagilis, K.Vaitonis    
 11         19:21  21:19  24:22 [30']    
 V.Bradūnas, E.Bradūnas      
 6  Vidas Bradūnas 
 Evaldas Bradūnas 
  ->      
    [55] 15:20   L.Vaškevičius, T.Vaškevičius  
 7  Paulius Rakauskas 
 Aurimas Misius 
      21:14  21:16 [19']  
[49] 15:00   P.Rakauskas, A.Misius      
 10  Mantvydas Lasinskas 
 Karolis Bartoševičius 
  21:7  21:18 [19']      
  [53] 15:20   L.Vaškevičius, T.Vaškevičius    
 15         21:18  20:22  21:15 [40']    
 L.Vaškevičius, T.Vaškevičius      
 2  Laimonas Vaškevičius 
 Tomas Vaškevičius 
  ->    R.Kavaliauskas, A.Michejenko   3-a vieta
      [59] 15:40   R.Kavaliauskas, A.Michejenko
       M.Dagilis, K.Vaitonis   21:17  21:14 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Trakimas, S.Ignatavičius    
    [56] 15:40   V.Trakimas, S.Ignatavičius  
     R.Lavrukaitis, J.Pocius   16:21  22:20  21:18 [32']   5-a vieta
      [60] 16:00   P.Rakauskas, A.Misius
     V.Bradūnas, E.Bradūnas     21:14  21:14 [17']
    [57] 15:40   P.Rakauskas, A.Misius  
     P.Rakauskas, A.Misius   21:17  21:10 [23']  
         
         
       R.Lavrukaitis, J.Pocius   7-a vieta
      [61] 16:00   R.Lavrukaitis, J.Pocius
       V.Bradūnas, E.Bradūnas   21:16  21:16 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Šlaustas, H.Sodah    
   M.Šlaustas, H.Sodah   ->    
     M.Šlaustas, H.Sodah  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [62] 16:00   M.Lasinskas, K.Bartoševičius
        19:21  21:9  21:16 [21']
   .    
    ->    
     M.Lasinskas, K.Bartoševičius  
   M.Lasinskas, K.Bartoševičius     ->  
   M.Lasinskas, K.Bartoševičius    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.