Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010 m. iki Sezoninis Badmintono Turnyras, Data: 2010-08-21, Vieta: Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos sporto salė, Šilo g. 5A, Vilnius  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-08-21 2010-08-21 2010-08-21 2010-08-21  
 1  Paulius Rakauskas 
 Eglė Rakauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Rakauskas, E.Rakauskaitė      
 16       ->      
  [65] 17:00   P.Rakauskas, E.Rakauskaitė    
 9  Mantvydas Lasinskas 
 Indrė Gudelytė 
    21:17  18:21  21:8 [27']    
[63] 17:00   J.Pocius, T.Stonaitytė      
 8  Jonas Pocius 
 Toma Stonaitytė 
  21:14  21:13 [21']      
    [69] 17:20   P.Rakauskas, E.Rakauskaitė  
 5  Marius Šlaustas 
 Miglė Kubiliūtė 
      21:13  21:16 [18']  
 M.Šlaustas, M.Kubiliūtė      
 12       ->      
  [66] 17:00   R.Kavaliauskas, T.Urbonienė    
 13         21:14  21:19 [21']    
 R.Kavaliauskas, T.Urbonienė      
 4  Ramūnas Kavaliauskas 
 Tanita Urbonienė 
  ->       1-a vieta
      [73] 17:40   T.Vaškevičius, J.Jaščemskaitė
 3  Tomas Vaškevičius 
 Justina Jaščemskaitė 
        21:10  21:14 [17']
 T.Vaškevičius, J.Jaščemskaitė      
 14       ->      
  [67] 17:20   T.Vaškevičius, J.Jaščemskaitė    
 11         21:14  21:19 [24']    
 V.Pratusevičius, A.Brikaitė      
 6  Vilmantas Pratusevičius 
 Aušra Brikaitė 
  ->      
    [70] 17:20   T.Vaškevičius, J.Jaščemskaitė  
 7  Giedrius Miestauskas 
 Milda Pranckevičiūtė 
      21:18  13:21  21:15 [21']  
[64] 17:00   G.Miestauskas, M.Pranckevičiūtė      
 10  Paulius Ramonas 
 Kristina Ramonienė 
  19:21  21:8  21:4 [27']      
  [68] 17:20   A.Michejenko, A.Pakšytė    
 15         21:9  21:10 [4']    
 A.Michejenko, A.Pakšytė      
 2  Artūras Michejenko 
 Aurelija Pakšytė 
  ->    R.Kavaliauskas, T.Urbonienė   3-a vieta
      [74] 17:40   A.Michejenko, A.Pakšytė
       A.Michejenko, A.Pakšytė   21:18  21:8 [17']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Pocius, T.Stonaitytė    
    [71] 17:40   M.Šlaustas, M.Kubiliūtė  
     M.Šlaustas, M.Kubiliūtė   26:28  21:12  22:20 [36']   5-a vieta
      [75] 18:00   V.Pratusevičius, A.Brikaitė
     V.Pratusevičius, A.Brikaitė     21:14  21:20 [19']
    [72] 17:40   V.Pratusevičius, A.Brikaitė  
     G.Miestauskas, M.Pranckevičiūtė   21:16  21:16 [17']  
         
         
       J.Pocius, T.Stonaitytė   7-a vieta
      [76] 18:00   J.Pocius, T.Stonaitytė
       G.Miestauskas, M.Pranckevičiūtė   21:18  21:20 [19']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Lasinskas, I.Gudelytė    
   M.Lasinskas, I.Gudelytė   ->    
     M.Lasinskas, I.Gudelytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [77] 18:00   M.Lasinskas, I.Gudelytė
        21:8  21:7 [17']
   .    
    ->    
     P.Ramonas, K.Ramonienė  
   P.Ramonas, K.Ramonienė     ->  
   P.Ramonas, K.Ramonienė    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.