Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
K.Žilio atminimo turnyras, Data: 2010-09-04, Vieta: Kretinga  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-09-04 2010-09-04 2010-09-04 2010-09-04  
 1  Edgaras Slušnys 
 Saulius Šaltmeris 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Slušnys, S.Šaltmeris      
 16       ->      
  [7] 11:25   E.Slušnys, S.Šaltmeris    
 9  Linas Petrauskas 
 Dovydas Žilys 
    21:14  21:12 [5']    
[1] 11:00   G.Dima, L.Sparnauskis      
 8  Giedrius Dima 
 Laurynas Sparnauskis 
  21:10  21:15 [17']      
    [11] 11:50   E.Slušnys, S.Šaltmeris  
 5  Šarūnas Atkočiūnas 
 Arūnas Petkevičius 
      21:8  21:12 [17']  
 Š.Atkočiūnas, A.Petkevičius      
 12       ->      
  [5] 11:25   Š.Atkočiūnas, A.Petkevičius    
 13         21:16  22:20 [20']    
 T.Liorančas, R.Šileris      
 4  Tautvydas Liorančas 
 Renaldas Šileris 
  ->       1-a vieta
      [18] 12:40   E.Slušnys, S.Šaltmeris
 3  Rolandas Juknevičius 
 Arnoldas Slušnys 
        17:21  21:12  21:19 [23']
 R.Juknevičius, A.Slušnys      
 14       ->      
  [6] 11:25   R.Juknevičius, A.Slušnys    
 11         21:18  14:21  21:15 [36']    
 V.Sutkaitis, A.Šadbaras      
 6  Vaidas Sutkaitis 
 Audrius Šadbaras 
  ->      
    [12] 11:50   D.Narvilas, V.Vitkauskas  
 7  Edvinas Jakubauskas 
 Ernestas Dima 
      21:19  21:18 [7']  
[2] 11:00   E.Jakubauskas, E.Dima      
 10  Arnoldas Mockus 
 Deividas Valiulis 
  21:7  21:7 [13']      
  [8] 11:25   D.Narvilas, V.Vitkauskas    
 15         21:8  21:11 [21']    
 D.Narvilas, V.Vitkauskas      
 2  Donatas Narvilas 
 Vaidotas Vitkauskas 
  ->    Š.Atkočiūnas, A.Petkevičius   3-a vieta
      [19] 12:40   Š.Atkočiūnas, A.Petkevičius
       R.Juknevičius, A.Slušnys   21:15  19:21  21:15
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Dima, L.Sparnauskis    
    [13] 12:15   T.Liorančas, R.Šileris  
     T.Liorančas, R.Šileris   21:17  21:18 [33']   5-a vieta
      [20] 12:40   T.Liorančas, R.Šileris
     V.Sutkaitis, A.Šadbaras     23:25  21:15  21:14 [28']
    [14] 12:15   V.Sutkaitis, A.Šadbaras  
     E.Jakubauskas, E.Dima   21:14  21:18 [33']  
         
         
       G.Dima, L.Sparnauskis   7-a vieta
      [21] 13:05   G.Dima, L.Sparnauskis
       E.Jakubauskas, E.Dima   24:22  11:21  21:14 [23']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Petrauskas, D.Žilys    
   L.Petrauskas, D.Žilys   ->    
     L.Petrauskas, D.Žilys  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [15] 12:15   L.Petrauskas, D.Žilys
        21:15  21:11
   .    
    ->    
     A.Mockus, D.Valiulis  
   A.Mockus, D.Valiulis     ->  
   A.Mockus, D.Valiulis    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.