Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-oji Lietuvos taurė (1 etapas) A, B grupė , Data: 2010-09-11, Vieta: Draugystės g. 10, Kaunas  
Grupė- Suaug B, Moterų vienetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2010-09-11 2010-09-11 2010-09-11 2010-09-11  
 1  Rebeka Aleksevičiūtė    Dėl 1-8 vietos      
 R.Aleksevičiūtė      
 16       ->      
  [73] 17:30   R.Aleksevičiūtė    
 9  Vytautė Fomkinaitė      21:15  21:16 [22']    
[63] 16:15   M.Kubiliūtė      
 8  Miglė Kubiliūtė    21:18  10:21  21:18 [43']      
    [89] 19:10   R.Aleksevičiūtė  
 5  Dominyka Dragūnaitė        21:10  21:10 [19']  
 D.Dragūnaitė      
 12       ->      
  [74] 17:30   J.Jaščemskaitė    
 13         21:16  21:9 [22']    
 J.Jaščemskaitė      
 4  Justina Jaščemskaitė    ->       1-a vieta
      [104] 20:25   I.Gaidė
 3  Gabija Narvilaitė          21:17  22:20 [21']
 G.Narvilaitė      
 14       ->      
  [75] 17:30   G.Narvilaitė    
 11         21:16  21:11 [24']    
 V.Žymantė      
 6  Vaiva Žymantė    ->      
    [90] 19:10   I.Gaidė  
 7  Gabrielė Janušonytė        22:20  21:15 [21']  
[64] 16:15   G.Janušonytė      
 10  Urtė Gečaitė    21:17  21:19      
  [76] 17:30   I.Gaidė    
 15         12:21  21:12  23:21 [32']    
 I.Gaidė      
 2  Ieva Gaidė    ->    J.Jaščemskaitė   3-a vieta
      [105] 20:50   J.Jaščemskaitė
       G.Narvilaitė     B/Ž
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Kubiliūtė    
    [91] 19:10   M.Kubiliūtė  
     D.Dragūnaitė   21:14  21:5 [13']   5-a vieta
      [106] 20:50   V.Žymantė
     V.Žymantė     14:21  23:21  21:10 [32']
    [92] 19:10   V.Žymantė  
     G.Janušonytė   21:16  21:6 [18']  
         
         
       D.Dragūnaitė   7-a vieta
     
       G.Janušonytė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Fomkinaitė    
   V.Fomkinaitė   ->    
     V.Fomkinaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [107] 20:50   V.Fomkinaitė
        21:6  21:14 [18']
   .    
    ->    
     U.Gečaitė  
   U.Gečaitė     ->  
   U.Gečaitė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 120 121 
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 23:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cs ir Ds grupės
2011-05-28 10:00 2011-05-28 19:00
Filaretų 36a, Vilnius
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas
2011-05-14 11:00 2011-05-15 14:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2011 (3 turas)
2011-05-08 09:00 2011-05-08 22:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pavasario gėlės
2011-05-07 09:00 2011-05-07 23:00
„Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    VD    MX  
     50+    VV    VD    MX  
TIK BADMINTONAS
2011-04-30 10:00 2011-04-30 22:00
Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akade ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Vaikų ir jaunimo taurė 2011 (2 etapas)
2011-04-30 10:00 2011-04-30 20:00
Kudirkos g. 64, Šakiai
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
TVK tarptautinis turnyras
2011-04-16 11:00 2011-04-17 19:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.