Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2005-03-19, Vieta: Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   G.Voitechovskaja      
 17   Justina Tvaskaitė      11:0  11:0      
 L.Sprainytė        
 16   Lina Sprainytė    11:8  6:11  11:7        
     G.Voitechovskaja    
 9   Indrė Starevičiutė        11:0  11:0    
 I.Starevičiutė        
 24       ->        
   I.Adomaitytė      
 25         11:4  11:6      
 I.Adomaitytė        
 8   Indrė Adomaitytė    ->        
       G.Voitechovskaja  
 5   Gabija Čekauskaitė          13:10  11:4  
 G.Čekauskaitė        
 28       ->        
   G.Čekauskaitė      
 21   Jovita Zinytė      11:2  11:4      
 G.Liorančaitė        
 12   Giedrė Liorančaitė    11:1  11:0        
     U.Rokaitė    
 13   Justina Dimšaitė        11:10  11:7    
 J.Dimšaitė        
 20   Ieva Linkutė    11:2  11:2        
   U.Rokaitė      
 29         11:0  11:0      
 U.Rokaitė        
 4   Urtė Rokaitė    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3   Ugnė Vasiliauskaitė            11:7  13:10
 U.Vasiliauskaitė        
 30       ->        
   U.Vasiliauskaitė      
 19   Rūta Strockytė      11:0  11:0      
 G.Katauskytė        
 14   Gintarė Katauskytė    11:1  11:3        
     U.Vasiliauskaitė    
 11   Sabina Buitkutė        11:0  11:0    
 S.Buitkutė        
 22       ->        
   D.Jaciuk      
 27         11:2  5:11  11:8      
 D.Jaciuk        
 6   Diana Jaciuk    ->        
       O.Jaciuk  
 7   Viktorija Tverskaja          11:3  2:11  11:5  
 V.Tverskaja        
 26       ->        
   V.Tverskaja      
 23         11:5  11:5      
 A.Meirytė        
 10   Amanda Meirytė    ->        
     O.Jaciuk    
 15   Jekaterina Muchina        11:1  11:2    
 J.Muchina        
 18   Ieva Sabaliauskaitė    11:0  11:1      U.Rokaitė   3-a vieta
   O.Jaciuk    U.Rokaitė
 31         11:1  11:0    U.Vasiliauskaitė   11:8  6:11  11:9
 O.Jaciuk        
 2   Oksana Jaciuk    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Adomaitytė    
       G.Čekauskaitė  
       G.Čekauskaitė   11:2  11:5   5-a vieta
         V.Tverskaja
       D.Jaciuk     11:6  3:11  11:9
       V.Tverskaja  
       V.Tverskaja   11:9  11:6  
           
           
         I.Adomaitytė   7-a vieta
         D.Jaciuk
         D.Jaciuk   12:12  11:7  11:4
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Sprainytė      
     I.Starevičiutė    
     I.Starevičiutė   11:2  11:1    
       I.Starevičiutė  
     G.Liorančaitė     11:8  11:1  
     J.Dimšaitė    
     J.Dimšaitė   11:2  11:0     9-a vieta
         I.Starevičiutė
     G.Katauskytė       11:5  11:0
     S.Buitkutė    
     S.Buitkutė   11:0  11:2    
       S.Buitkutė  
     A.Meirytė     11:9  12:13  11:9  
     A.Meirytė    
     J.Muchina   11:4  11:2    
           
         J.Dimšaitė   11-a vieta
         A.Meirytė
         A.Meirytė   11:4  11:3
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Sprainytė    
       G.Liorančaitė  
       G.Liorančaitė   11:3  11:1   13-a vieta
         G.Liorančaitė
       G.Katauskytė     11:7  11:0
       G.Katauskytė  
       J.Muchina   11:7  11:9  
           
           
         L.Sprainytė   15-a vieta
         L.Sprainytė
    Dėl 17-32 vietos      J.Muchina   7:11  11:3  11:7
         
   J.Tvaskaitė      
   J.Tvaskaitė   ->      
     J.Tvaskaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Tvaskaitė  
        11:1  11:0  
   J.Zinytė      
   J.Zinytė   ->      
     J.Zinytė    
   I.Linkutė     11:4  11:6    
   I.Linkutė      
    ->       17-a vieta
         J.Tvaskaitė
          11:0  11:0
   R.Strockytė      
   R.Strockytė   ->      
     R.Strockytė    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Strockytė  
        11:2  11:0  
   .      
    ->      
     I.Sabaliauskaitė    
   I.Sabaliauskaitė     ->    
   I.Sabaliauskaitė      
    ->    J.Zinytė   19-a vieta
         J.Zinytė
         I.Sabaliauskaitė   11:0  11:0
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       I.Linkutė  
       I.Linkutė   ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 100 101 
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
     U-19 E    MV    VD  
     U-19 F    VV  
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės miesto moksleivių atviros varžybos "Būsiu žvaigždė"
2005-10-22 10:00 2005-10-23 14:00
Moksleivių al. 14, Tauragė
     U-15 B    VV    MV  
     U-13    MV  
     U-13 B    VV  
     U-11    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.