Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pavasario gėlės, Data: 2011-05-07, Vieta: „Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų 3a, Kaunas  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 18, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-05-07 2011-05-07 2011-05-07 2011-05-07 2011-05-07  
 1  Sergej Leonovič    Dėl 1-16 vietos        
 S.Leonovič        
 32       ->        
  [108] 18:00   S.Leonovič      
 17  Hassan Sodah      21:8  21:18 [17']      
[103] 18:00   A.Švarplys        
 16  Andrius Švarplys    21:10  21:13 [21']        
    [120] 19:15   S.Leonovič    
 9  Audrius Kepežinskas        21:15  21:19 [18']    
 A.Kepežinskas        
 24       ->        
  [109] 18:25   A.Kepežinskas      
 25         21:18  21:11 [18']      
 M.Šlaustas        
 8  Marius Šlaustas    ->        
      [129] 20:05   S.Leonovič  
 5   Maris Miotla          21:12  21:7 [23']  
 M.Miotla        
 28       ->        
  [110] 18:25   M.Miotla      
 21         21:18  21:18 [24']      
 S.Stravinskas        
 12  Salvijus Stravinskas    ->        
    [121] 19:15   M.Miotla    
 13  Ignas Vaivada        14:21  21:14  23:21 [33']    
 I.Vaivada        
 20       ->        
  [111] 18:25   M.Dagilis      
 29         21:16  21:18 [7']      
 M.Dagilis        
 4  Mindaugas Dagilis    ->         1-a vieta
        [137] 20:55   S.Leonovič
 3  Jonas Kačerauskas            21:16  21:17 [25']
 J.Kačerauskas        
 30       ->        
  [112] 18:25   J.Kačerauskas      
 19         21:15  21:4 [17']      
 D.Rumšys        
 14  Donatas Rumšys    ->        
    [122] 19:15   J.Kačerauskas    
 11  Dalius Juodsnukis        21:7  21:10 [14']    
 D.Juodsnukis        
 22       ->        
  [113] 18:50   U.Melders      
 27         21:16  27:25  21:19 [33']      
 U.Melders        
 6   Ugis Melders    ->        
      [130] 20:05   I.Keišs  
 7  Mindaugas Loveikis          27:25  23:21 [31']  
 M.Loveikis        
 26       ->        
  [114] 18:50   A.Bedritis      
 23         21:11  21:16 [19']      
 A.Bedritis        
 10   Aigars Bedritis    ->        
    [123] 19:40   I.Keišs    
 15  Mindaugas Šereiva        21:17  21:14 [26']    
[104] 18:00   M.Šereiva        
 18  Antanas Šadbaras    21:8  21:19 [19']      M.Miotla   3-a vieta
  [115] 18:50   I.Keišs   [138] 20:55   J.Kačerauskas
 31         21:12  21:16 [20']    J.Kačerauskas   21:15  21:18 [20']
 I.Keišs        
 2   Ivo Keišs    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Kepežinskas    
      [131] 20:30   M.Dagilis  
       M.Dagilis   12:21  22:20  21:19 [29']   5-a vieta
        [139] 21:20   A.Bedritis
       U.Melders     21:17  17:21  21:15 [34']
      [132] 20:30   A.Bedritis  
       A.Bedritis   21:13  21:14 [18']  
           
           
         A.Kepežinskas   7-a vieta
        [140] 21:20   A.Kepežinskas
         U.Melders   21:13  21:10 [14']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Švarplys      
    [124] 19:40   M.Šlaustas    
     M.Šlaustas   11:21  21:18  21:15 [39']    
      [133] 20:30   I.Vaivada  
     S.Stravinskas     21:16  21:17 [21']  
    [125] 19:40   I.Vaivada    
     I.Vaivada   22:20  21:15 [27']     9-a vieta
        [141] 21:20   I.Vaivada
     D.Rumšys       21:12  19:21  21:15 [20']
    [126] 19:40   D.Juodsnukis    
     D.Juodsnukis   19:21  22:20  21:12 [34']    
      [134] 20:30   M.Šereiva  
     M.Loveikis     21:16  21:18 [25']  
    [127] 20:05   M.Šereiva    
     M.Šereiva   22:20  18:21  22:20 [40']    
           
         M.Šlaustas   11-a vieta
        [142] 21:20   M.Šlaustas
         D.Juodsnukis   7:21  21:9  21:15 [29']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Švarplys    
      [135] 20:55   A.Švarplys  
       S.Stravinskas   21:17  21:10 [25']   13-a vieta
        [143] 21:45   A.Švarplys
       D.Rumšys     21:19  21:16 [27']
      [136] 20:55   D.Rumšys  
       M.Loveikis   21:0  
           
           
         S.Stravinskas   15-a vieta
        [144] 21:45   S.Stravinskas
    Dėl 17-32 vietos      M.Loveikis   21:0
         
   H.Sodah      
   H.Sodah   ->      
     H.Sodah    
      ->    
   .      
    ->      
       H.Sodah  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [119] 19:15   A.Šadbaras
          21:14  21:12
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Šadbaras  
        ->  
   .      
    ->      
     A.Šadbaras    
   A.Šadbaras     ->    
   A.Šadbaras      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 121 122 
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.