Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2011-05-14, Vieta: „Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų 3a, Kaunas   
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-05-14 2011-05-14 2011-05-14 2011-05-15  
 1  Povilas Bartušis 
 Alan Plavin 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, A.Plavin      
 16       ->      
  [70] 17:35   P.Bartušis, A.Plavin    
 9  Arnoldas Mockus 
 Deividas Valiulis 
    21:7  21:8 [20']    
[61] 16:45   M.Golubevas, M.Šermukšnis      
 8  Michailas Golubevas 
 Mykolas Šermukšnis 
  22:20  21:16 [25']      
    [80] 18:25   P.Bartušis, A.Plavin  
 5  Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
      21:7  21:7 [18']  
[62] 16:45   L.Sparnauskis, R.Šileris      
 12  Benas Vaškevičius 
 Mark Šames 
  21:18  21:10 [19']      
   L.Sparnauskis, R.Šileris    
 13  Giedrius Stravinskas 
 Tautvydas Garmus 
    9:21  21:17  21:19 [30']    
[63] 16:45   M.Prevelis, V.Prevelis      
 4  Martynas Prevelis 
 Vaidotas Prevelis 
    B/Ž       1-a vieta
       P.Bartušis, A.Plavin
 3  Lukas Litvinas 
 Tomas Vaškevičius 
        21:13  21:13 [26']
[64] 16:45   L.Litvinas, T.Vaškevičius      
 14  Arnoldas Lileikis 
 Algirdas Spurga 
  21:6  21:8 [20']      
  [72] 17:35   L.Litvinas, T.Vaškevičius    
 11  Stanislovas Grincevičius 
 Jonas Malinauskas 
    24:22  21:19 [25']    
[65] 17:10   E.Bradūnas, T.Raila      
 6  Evaldas Bradūnas 
 Tautvydas Raila 
  21:17  21:12 [18']      
     T.Liorančas, I.Reznikas  
 7  Giedrius Dima 
 Ernestas Dima 
      21:19  21:13 [26']  
[66] 17:10   A.Kurapka, M.Šatrauskas      
 10  Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
  21:15  21:17 [21']      
  [73] 18:00   T.Liorančas, I.Reznikas    
 15         21:15  21:8 [19']    
 T.Liorančas, I.Reznikas      
 2  Tautvydas Liorančas 
 Ignas Reznikas 
  ->    L.Sparnauskis, R.Šileris   3-a vieta
      [151] 11:50   L.Litvinas, T.Vaškevičius
       L.Litvinas, T.Vaškevičius   21:15  21:16 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Golubevas, M.Šermukšnis    
    [82] 18:50   M.Prevelis, V.Prevelis  
     M.Prevelis, V.Prevelis   21:16  23:21 [20']   5-a vieta
      [152] 11:50   M.Prevelis, V.Prevelis
     E.Bradūnas, T.Raila     20:22  21:10  21:15 [26']
    [83] 18:50   A.Kurapka, M.Šatrauskas  
     A.Kurapka, M.Šatrauskas   21:16  21:16 [20']  
         
         
       M.Golubevas, M.Šermukšnis   7-a vieta
      [153] 12:15   E.Bradūnas, T.Raila
       E.Bradūnas, T.Raila   22:20  21:23  21:15 [31']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Mockus, D.Valiulis    
   A.Mockus, D.Valiulis   ->    
    [84] 18:50   A.Mockus, D.Valiulis  
   B.Vaškevičius, M.Šames     21:6  21:13 [19']  
  [74] 18:00   B.Vaškevičius, M.Šames    
   G.Stravinskas, T.Garmus     B/Ž     9-a vieta
      [154] 12:15   S.Grincevičius, J.Malinauskas
   A.Lileikis, A.Spurga       21:10  21:10 [22']
  [75] 18:00   S.Grincevičius, J.Malinauskas    
   S.Grincevičius, J.Malinauskas   21:13  21:12 [18']    
    [85] 19:15   S.Grincevičius, J.Malinauskas  
   G.Dima, E.Dima     21:19  21:14 [20']  
   G.Dima, E.Dima    
    ->    
         
       B.Vaškevičius, M.Šames   11-a vieta
     
       G.Dima, E.Dima   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Stravinskas, T.Garmus  
     G.Stravinskas, T.Garmus   ->   13-a vieta
     
     A.Lileikis, A.Spurga     ->
     A.Lileikis, A.Spurga  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 121 122 
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.