Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2010/11 m. Lietuvos jaunimo (iki 19m.) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2011-05-14, Vieta: „Kauno švara“ sporto salė, Statybininkų 3a, Kaunas   
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-05-14 2011-05-14 2011-05-14 2011-05-14 2011-05-15  
 1  Povilas Bartušis 
 Ieva Linkutė 
  Dėl 1-16 vietos        
 P.Bartušis, I.Linkutė        
 32       ->        
  [95] 20:05   P.Bartušis, I.Linkutė      
 17  Arnoldas Mockus 
 Vaiva Žymantė 
    21:6  21:8 [14']      
[91] 19:40   E.Bradūnas, J.Krančiukaitė        
 16  Evaldas Bradūnas 
 Justė Krančiukaitė 
  19:21  21:18  21:11 [29']        
    [103] 20:55   P.Bartušis, I.Linkutė    
 9  Ernestas Dima 
 Daina Kairytė 
      21:10  21:8 [17']    
 E.Dima, D.Kairytė        
 24       ->        
  [96] 20:05   E.Dima, D.Kairytė      
 25         21:19  21:19 [25']      
 R.Šileris, D.Dragūnaitė        
 8  Renaldas Šileris 
 Dominyka Dragūnaitė 
  ->        
       P.Bartušis, I.Linkutė  
 5  Tautvydas Liorančas 
 Gabija Narvilaitė 
        21:8  21:10 [15']  
 T.Liorančas, G.Narvilaitė        
 28       ->        
   T.Liorančas, G.Narvilaitė      
 21         21:19  19:21  21:6 [27']      
 M.Šatrauskas, N.Žvirblytė        
 12  Mantas Šatrauskas 
 Neringa Žvirblytė 
  ->        
     T.Liorančas, G.Narvilaitė    
 13  Stanislovas Grincevičius 
 Erika Valuckienė 
      14:21  21:19  21:17 [36']    
[92] 19:40   S.Grincevičius, E.Valuckienė        
 20  Aurimas Kurapka 
 Gerda Trakymaitė 
  16:21  21:18  21:14 [27']        
  [98] 20:30   L.Litvinas, I.Starevičiutė      
 29         21:14  21:10 [20']      
 L.Litvinas, I.Starevičiutė        
 4  Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
  ->         1-a vieta
         P.Bartušis, I.Linkutė
 3  Tomas Vaškevičius 
 Ieva Gaidė 
          21:13  27:25 [26']
 T.Vaškevičius, I.Gaidė        
 30       ->        
  [99] 20:30   T.Raila, M.Krančiukaitė      
 19  Algirdas Spurga 
 Urtė Gečaitė 
    11:21  21:15  21:5 [26']      
[93] 20:05   T.Raila, M.Krančiukaitė        
 14  Tautvydas Raila 
 Milda Krančiukaitė 
  21:13  21:8 [18']        
    [105] 21:20   M.Prevelis, V.Fomkinaitė    
 11  Laurynas Sparnauskis 
 Rebeka Aleksevičiūtė 
      21:17  21:12 [19']    
 L.Sparnauskis, R.Aleksevičiūtė        
 22       ->        
   M.Prevelis, V.Fomkinaitė      
 27         18:21  21:13  21:10 [27']      
 M.Prevelis, V.Fomkinaitė        
 6  Martynas Prevelis 
 Vytautė Fomkinaitė 
  ->        
       I.Reznikas, A.Kupliauskaitė  
 7  Giedrius Dima 
 Gabrielė Janušonytė 
        21:10  21:17 [20']  
 G.Dima, G.Janušonytė        
 26       ->        
  [101] 20:55   G.Dima, G.Janušonytė      
 23         21:16  21:18 [24']      
 M.Golubevas, J.Jaščemskaitė        
 10  Michailas Golubevas 
 Justina Jaščemskaitė 
  ->        
     I.Reznikas, A.Kupliauskaitė    
 15  Mykolas Šermukšnis 
 Ugnė Janušauskaitė 
      21:12  19:21  21:14 [33']    
[94] 20:05   M.Šermukšnis, U.Janušauskaitė        
 18  Deividas Valiulis 
 Ugnė Graužinytė 
  21:16  21:19 [24']      T.Liorančas, G.Narvilaitė   3-a vieta
  [102] 20:55   I.Reznikas, A.Kupliauskaitė    M.Prevelis, V.Fomkinaitė
 31         21:11  21:12 [19']    M.Prevelis, V.Fomkinaitė   16:21  21:18  21:17 [39']
 I.Reznikas, A.Kupliauskaitė        
 2  Ignas Reznikas 
 Agnė Kupliauskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       E.Dima, D.Kairytė    
      [113] 22:10   L.Litvinas, I.Starevičiutė  
       L.Litvinas, I.Starevičiutė   19:21  21:9  21:12 [29']   5-a vieta
        [119] 08:30   L.Litvinas, I.Starevičiutė
       T.Raila, M.Krančiukaitė     21:11  21:12 [23']
      [114] 22:10   G.Dima, G.Janušonytė  
       G.Dima, G.Janušonytė   21:11  14:21  21:19 [26']  
           
           
         E.Dima, D.Kairytė   7-a vieta
        [120] 08:30   E.Dima, D.Kairytė
         T.Raila, M.Krančiukaitė   19:21  21:18  21:10 [33']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Bradūnas, J.Krančiukaitė      
    [107] 21:20   R.Šileris, D.Dragūnaitė    
     R.Šileris, D.Dragūnaitė   18:21  21:8  21:13 [28']    
      [115] 22:10   S.Grincevičius, E.Valuckienė  
     M.Šatrauskas, N.Žvirblytė     21:16  15:21  21:16 [35']  
    [108] 21:20   S.Grincevičius, E.Valuckienė    
     S.Grincevičius, E.Valuckienė   22:20  21:13 [25']     9-a vieta
        [121] 08:55   T.Vaškevičius, I.Gaidė
     T.Vaškevičius, I.Gaidė       22:20  22:20 [32']
    [109] 21:45   T.Vaškevičius, I.Gaidė    
     L.Sparnauskis, R.Aleksevičiūtė   21:16  17:21  21:19 [34']    
      [116] 22:10   T.Vaškevičius, I.Gaidė  
     M.Golubevas, J.Jaščemskaitė     21:14  21:10 [21']  
    [110] 21:45   M.Golubevas, J.Jaščemskaitė    
     M.Šermukšnis, U.Janušauskaitė   21:17  21:17 [23']    
           
         R.Šileris, D.Dragūnaitė   11-a vieta
       
         M.Golubevas, J.Jaščemskaitė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Bradūnas, J.Krančiukaitė    
       
       M.Šatrauskas, N.Žvirblytė   ->   13-a vieta
       
       L.Sparnauskis, R.Aleksevičiūtė     ->
       
       M.Šermukšnis, U.Janušauskaitė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   A.Mockus, V.Žymantė      
   A.Mockus, V.Žymantė   ->      
     A.Mockus, V.Žymantė    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     A.Kurapka, G.Trakymaitė    
   A.Kurapka, G.Trakymaitė     ->    
   A.Kurapka, G.Trakymaitė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   A.Spurga, U.Gečaitė      
   A.Spurga, U.Gečaitė   ->      
     A.Spurga, U.Gečaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   .      
    ->      
     D.Valiulis, U.Graužinytė    
   D.Valiulis, U.Graužinytė     ->    
   D.Valiulis, U.Graužinytė      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 121 122 
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.