Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės, Data: 2011-05-28, Vieta: Generolo J. Žemaičio Lietuvos karo akademijos sporto salė, Šilo g. 5A, Vilnius   
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-05-28 2011-05-28 2011-05-28 2011-05-28  
 1  Vilmantas Pratusevičius 
 Giedrius Miestauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 V.Pratusevičius, G.Miestauskas      
 16       ->      
  [17] 11:40   V.Pratusevičius, G.Miestauskas    
 9  Aleksandr Kovaliov 
 Vytautas Trakimas 
    21:13  21:18 [8']    
[8] 10:25   A.Kovaliov, V.Trakimas      
 8  Salvijus Stravinskas 
 Marius Šlaustas 
  21:14  21:18 [23']      
    [28] 12:30   V.Pratusevičius, G.Miestauskas  
 5  Paulius Rakauskas 
 Aurimas Misius 
      21:12  21:18 [21']  
 P.Rakauskas, A.Misius      
 12       ->      
  [18] 11:40   M.Golubevas, M.Šermukšnis    
 13         22:20  21:16 [23']    
 M.Golubevas, M.Šermukšnis      
 4  Michailas Golubevas 
 Mykolas Šermukšnis 
  ->       1-a vieta
      [37] 13:45   V.Pratusevičius, G.Miestauskas
 3  Ernestas Dima 
 Rolandas Juknevičius 
        21:18  21:16 [24']
 E.Dima, R.Juknevičius      
 14       ->      
  [19] 11:40   J.Pocius, R.Antipenkov    
 11         21:14  21:12 [1']    
 J.Pocius, R.Antipenkov      
 6  Jonas Pocius 
 Roman Antipenkov 
  ->      
    [29] 12:55   J.Pocius, R.Antipenkov  
 7  Rokas Adomaitis 
 Mindaugas Dagilis 
      21:19  21:12 [20']  
[9] 10:50   R.Adomaitis, M.Dagilis      
 10  Mindaugas Šereiva 
 Deimantas Čekanauskas 
  21:15  21:18 [22']      
  [20] 11:40   G.Dima, A.Slušnys    
 15         23:21  21:7 [21']    
 G.Dima, A.Slušnys      
 2  Giedrius Dima 
 Arnoldas Slušnys 
  ->    M.Golubevas, M.Šermukšnis   3-a vieta
      [38] 13:45   G.Dima, A.Slušnys
       G.Dima, A.Slušnys   21:16  21:16 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Kovaliov, V.Trakimas    
    [30] 12:55   P.Rakauskas, A.Misius  
     P.Rakauskas, A.Misius   21:14  21:6 [23']   5-a vieta
      [39] 13:45   R.Adomaitis, M.Dagilis
     E.Dima, R.Juknevičius     21:16  19:21  21:19 [34']
    [31] 12:55   R.Adomaitis, M.Dagilis  
     R.Adomaitis, M.Dagilis   23:21  13:21  21:8 [17']  
         
         
       A.Kovaliov, V.Trakimas   7-a vieta
      [40] 13:45   E.Dima, R.Juknevičius
       E.Dima, R.Juknevičius     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Stravinskas, M.Šlaustas    
   S.Stravinskas, M.Šlaustas   ->    
     S.Stravinskas, M.Šlaustas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [41] 14:10   S.Stravinskas, M.Šlaustas
        19:21  21:16  21:19 [41']
   .    
    ->    
     M.Šereiva, D.Čekanauskas  
   M.Šereiva, D.Čekanauskas     ->  
   M.Šereiva, D.Čekanauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 121 122 
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.