Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės , Data: 2011-05-28, Vieta: Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 (Pašilaičiai).  
Grupė- U-19 C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-05-28 2011-05-28 2011-05-28 2011-05-28  
 1  Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Kurapka, M.Šatrauskas      
 16       ->      
  [70] 15:40   A.Kurapka, M.Šatrauskas    
 9  Miroslavas Bogdanovič 
 Andrėj Medvedev 
    21:11  21:11 [18']    
[64] 15:00   M.Bogdanovič, A.Medvedev      
 8  Rytis Bucevičius 
 Matas Kavaliauskas 
    B/Ž      
    [83] 16:40   A.Kurapka, M.Šatrauskas  
 5  Šarūnas Poderys 
 Jonas Malinauskas 
      21:10  21:14 [18']  
 Š.Poderys, J.Malinauskas      
 12       ->      
  [71] 15:40   G.Čepkauskas, B.Vaškevičius    
 13         23:21  21:19 [24']    
 G.Čepkauskas, B.Vaškevičius      
 4  Gedmantas Čepkauskas 
 Benas Vaškevičius 
  ->       1-a vieta
      [96] 17:40   A.Kurapka, M.Šatrauskas
 3  Artūr Dubovik 
 Denis Lamincev 
        19:21  21:9  21:19 [26']
 A.Dubovik, D.Lamincev      
 14       ->      
  [72] 15:40   A.Dubovik, D.Lamincev    
 11         18:21  22:20  21:11 [31']    
 O.Aliulis, E.Seilius      
 6  Osvaldas Aliulis 
 Eitvydas Seilius 
  ->      
    [84] 16:40   A.Dubovik, D.Lamincev  
 7  Donat Bartoševič 
 Karolis Eimutaitis 
      21:13  21:19 [21']  
 D.Bartoševič, K.Eimutaitis      
 10       ->      
  [73] 16:00   L.Andriūšis, P.Jaščemskas    
 15         21:19  21:11 [21']    
 L.Andriūšis, P.Jaščemskas      
 2  Lukas Andriūšis 
 Paulius Jaščemskas 
  ->    G.Čepkauskas, B.Vaškevičius   3-a vieta
      [97] 18:00   L.Andriūšis, P.Jaščemskas
       L.Andriūšis, P.Jaščemskas   18:21  22:20  21:16 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Bogdanovič, A.Medvedev    
    [85] 17:00   Š.Poderys, J.Malinauskas  
     Š.Poderys, J.Malinauskas   18:21  21:12  21:18 [29']   5-a vieta
      [98] 18:00   Š.Poderys, J.Malinauskas
     O.Aliulis, E.Seilius     12:21  21:19  21:8 [25']
    [86] 17:00   O.Aliulis, E.Seilius  
     D.Bartoševič, K.Eimutaitis   21:15  21:13 [18']  
         
         
       M.Bogdanovič, A.Medvedev   7-a vieta
     
       D.Bartoševič, K.Eimutaitis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Bucevičius, M.Kavaliauskas    
   R.Bucevičius, M.Kavaliauskas   ->    
     R.Bucevičius, M.Kavaliauskas  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       R.Bucevičius, M.Kavaliauskas
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 121 122 
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.