Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
6-oji Lietuvos taurė. 4-as etapas. Cj ir Dj grupės , Data: 2011-05-28, Vieta: Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g. 8 (Pašilaičiai).  
Grupė- U-19 D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2011-05-28 2011-05-28 2011-05-28 2011-05-28  
 1  Evelina Krukovskytė 
 Aistė Mažeikaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Krukovskytė, A.Mažeikaitė      
 16       ->      
  [79] 16:20   E.Krukovskytė, A.Mažeikaitė    
 9  Austėja Narusevičiūtė 
 Alina Spiridonova 
    21:9  21:18 [23']    
[68] 15:20   A.Narusevičiūtė, A.Spiridonova      
 8  Gabrielė Jareckaitė 
 Urtė Mickutė 
  21:7  21:14 [21']      
    [92] 17:20   E.Krukovskytė, A.Mažeikaitė  
 5  Kornelija Butkytė 
 Ona Jurkevičiūtė 
      21:8  21:5 [21']  
 K.Butkytė, O.Jurkevičiūtė      
 12       ->      
  [80] 16:20   K.Butkytė, O.Jurkevičiūtė    
 13         21:11  21:16 [21']    
 G.Budelytė, I.Kukankaitė      
 4  Gabrielė Budelytė 
 Ignė Kukankaitė 
  ->       1-a vieta
      [102] 18:20   E.Krukovskytė, A.Mažeikaitė
 3  Justina Kecoriūtė 
 Justina Ogurkis 
        21:10  21:12 [17']
 J.Kecoriūtė, J.Ogurkis      
 14       ->      
  [81] 16:40   J.Kecoriūtė, J.Ogurkis    
 11         21:11  21:3 [19']    
 D.Kuzmickaitė, R.Juodaugaitė      
 6  Dovilė Kuzmickaitė 
 Raminta Juodaugaitė 
  ->      
    [93] 17:40   E.Kurapkaitė, G.Trakymaitė  
 7  Ugnė Pūkaitė 
 Dominyka Sitavičiūtė 
      22:20  21:13 [22']  
[69] 15:40   D.Beinarovičiūtė, J.Ničikova      
 10  Diana Beinarovičiūtė 
 Jekaterina Ničikova 
  21:18  21:16 [21']      
  [82] 16:40   E.Kurapkaitė, G.Trakymaitė    
 15         21:9  21:10 [17']    
 E.Kurapkaitė, G.Trakymaitė      
 2  Ernesta Kurapkaitė 
 Gerda Trakymaitė 
  ->    K.Butkytė, O.Jurkevičiūtė   3-a vieta
      [103] 18:20   J.Kecoriūtė, J.Ogurkis
       J.Kecoriūtė, J.Ogurkis   21:11  21:11 [20']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Narusevičiūtė, A.Spiridonova    
    [94] 17:40   A.Narusevičiūtė, A.Spiridonova  
     G.Budelytė, I.Kukankaitė   21:14  21:14 [21']   5-a vieta
      [104] 18:20   A.Narusevičiūtė, A.Spiridonova
     D.Kuzmickaitė, R.Juodaugaitė     21:16  21:8 [20']
    [95] 17:40   D.Beinarovičiūtė, J.Ničikova  
     D.Beinarovičiūtė, J.Ničikova   21:17  21:14 [23']  
         
         
       G.Budelytė, I.Kukankaitė   7-a vieta
     
       D.Kuzmickaitė, R.Juodaugaitė   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Jareckaitė, U.Mickutė    
   G.Jareckaitė, U.Mickutė   ->    
     G.Jareckaitė, U.Mickutė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [105] 18:40   U.Pūkaitė, D.Sitavičiūtė
        21:10  21:15 [19']
   .    
    ->    
     U.Pūkaitė, D.Sitavičiūtė  
   U.Pūkaitė, D.Sitavičiūtė     ->  
   U.Pūkaitė, D.Sitavičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 121 122 
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.