Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas, Data: 2011-06-04, Vieta: Talinas, Estija  
Grupė- 40+, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Anatoli Utemov 
 Svetlana Polikarpova 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Utemov, S.Polikarpova      
 16       ->      
   I.Sharabanov, M.Kago    
 9   Andres Hoop 
 Kulli Muug 
    21:15  21:11    
 I.Sharabanov, M.Kago      
 8   Igor Sharabanov 
 Marina Kago 
  21:13  21:19      
     L.Vaškevičius, R.Narijauskaitė  
 5   Sergejs Pjatkins 
 Larisa Pakule 
      21:15  21:16  
 A.Buldas, T.Lillemaa      
 12   Ahto Buldas 
 Tiia Lillemaa 
  21:8  21:15      
   L.Vaškevičius, R.Narijauskaitė    
 13   Toivo Vallo 
 Reet Vokk 
    21:15  21:11    
 L.Vaškevičius, R.Narijauskaitė      
 4  Laimonas Vaškevičius 
 Regina Narijauskaitė 
  21:5  21:6       1-a vieta
       V.Lillemaa, T.Arak
 3   Elmars Pitura 
 Elina Letjutsaja 
        21:17  25:23
 A.Lambinen, K.Tamm      
 14   Andri Lambinen 
 Kaili Tamm 
  21:15  21:12      
   V.Lillemaa, T.Arak    
 11   Vaido Lillemaa 
 Terje Arak 
    21:15  21:18    
 V.Lillemaa, T.Arak      
 6   Martins Graudums 
 Aija Metra 
  24:22  15:21  22:20      
     V.Lillemaa, T.Arak  
 7   Aivar Angelstok 
 Maria Alajoe 
      21:16  21:17  
 A.Angelstok, M.Alajoe      
 10  Vygantas Garmus 
 Marina Strik 
  24:22  21:11      
   A.Angelstok, M.Alajoe    
 15         21:11  21:19    
 S.Savva, A.Korge      
 2   Sulev Savva 
 Anneli Korge 
  ->    I.Sharabanov, M.Kago   3-a vieta
       I.Sharabanov, M.Kago
       A.Angelstok, M.Alajoe   21:15  14:21  21:18
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Utemov, S.Polikarpova    
     
     A.Buldas, T.Lillemaa   ->   5-a vieta
     
     A.Lambinen, K.Tamm     ->
     
     S.Savva, A.Korge   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Hoop, K.Muug    
   A.Hoop, K.Muug   ->    
     A.Hoop, K.Muug  
   S.Pjatkins, L.Pakule     21:12  21:19  
   S.Pjatkins, L.Pakule    
   T.Vallo, R.Vokk   21:17  21:18     9-a vieta
       M.Graudums, A.Metra
   E.Pitura, E.Letjutsaja       21:0
   M.Graudums, A.Metra    
   M.Graudums, A.Metra   17:21  21:14  22:20    
     M.Graudums, A.Metra  
   V.Garmus, M.Strik     14:21  21:7  21:15  
   V.Garmus, M.Strik    
    ->    
         
       S.Pjatkins, L.Pakule   11-a vieta
     
       V.Garmus, M.Strik   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     T.Vallo, R.Vokk  
     T.Vallo, R.Vokk   ->   13-a vieta
     
     E.Pitura, E.Letjutsaja     ->
     E.Pitura, E.Letjutsaja  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 121 122 
Lietuvos jaunių sporto žaidynės
2011-09-24 10:30 2011-09-25 16:00
Kaunas, Statybininkų g. 3a, „Švaros“ spo ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Mūsų viltys 2011
2011-09-17 12:00 2011-09-17 22:00
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-11    VV    MV    VD    MD  
K.Žilio atminimo turnyras 2011
2011-09-03 10:00 2011-09-03 19:00
Kretinga
     Suaug    VV    VD  
     U-19    VV    MV    MD    MX  
     35+    VD  
2011 m. Iki Sezoninis CBC Badmintono Turnyras
2011-08-27 10:00 2011-08-27 21:00
Vilnius
     Suaug    VV    VD    MD    MX  
Vasara su plunksninuku
2011-08-04 10:00 2011-08-04 20:00
Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Zanavyko taurė 2011 (3 etapas)
2011-07-09 10:00 2011-07-09 16:00
Šakiai
     Mėgėjai    VV  
Žemaitijos taurė - 2010 (3 turas)
2011-06-18 12:00 2011-06-19 14:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
LITHUANIAN INTERNATIONAL 2011
2011-06-09 14:00 2011-06-12 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Kvalifikacija 1    VV    MV  
     Kvalifikacija 2    VV    MV  
     Kvalifikacija 3    VV    MV  
     Kvalifikacija 4    VV    MV  
     Kvalifikacija 5    VV  
     Kvalifikacija 6    VV  
     Kvalifikacija 7    VV  
     Kvalifikacija 8    VV  
Tauragės r. mero taurė
2011-06-04 10:00 2011-06-05 16:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2011 m. pabaltijo veteranų čempionatas
2011-06-04 10:00 2011-06-04 22:00
Talinas, Estija
     Suaug    VV    VD  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD  
     50+    VV    MX  
     55+    VD    MX  
     60+    VV    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  "Kavos banko" lyga  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2022  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF bendruomenės nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.