Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2004 m. sporto vilčių žaidynės, Data: 2004-06-19, Vieta: Drobės 62, Kaunas  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 30, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Andrius Jankus 
 Akvilė Stapušaitytė 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Jankus, A.Stapušaitytė        
 32       ->        
   A.Jankus, A.Stapušaitytė      
 17   Edgaras Slušnys 
 Lauryna Šidlauskaitė 
    21:1      
 E.Slušnys, L.Šidlauskaitė        
 16   Andrius Girdžijauskas 
 Laura Šertvitytė 
  21:7        
     A.Jankus, A.Stapušaitytė    
 9   Edvinas Jenkus 
 Julija Račinskytė 
      15:5  15:1    
 E.Jenkus, J.Račinskytė        
 24   Martynas Prevelis 
 Indrė Starevičiutė 
  21:3        
   O.Kučinskas, D.Navickienė      
 25   Marius Ščelys 
 Gintarė Katauskytė 
    ->      
 O.Kučinskas, D.Navickienė        
 8   Ovidijus Kučinskas 
 Deima Navickienė 
  21:2        
       A.Kovaliov, A.Tolstaja  
 5   Vaidotas Vitkauskas 
 Jevgenija Novik 
        15:11  7:15  15:11  
 V.Vitkauskas, J.Novik        
 28   Saulius Šaltmeris 
 Džiuljeta Katkutė 
  21:4        
   V.Vitkauskas, J.Novik      
 21   Vilius Vaivada 
 Gabija Čekauskaitė 
    21:14      
 A.Plavin, O.Jaciuk        
 12   Alan Plavin 
 Oksana Jaciuk 
  21:1        
     A.Kovaliov, A.Tolstaja    
 13   Giedrius Miestauskas 
 Sabina Buitkutė 
      15:12  15:10    
 G.Miestauskas, S.Buitkutė        
 20   Raimundas Jankus 
 Gintė Pačkauskaitė 
  21:7        
   A.Kovaliov, A.Tolstaja      
 29   Lukas Litvinas 
 Lina Masalskytė 
    21:4      
 A.Kovaliov, A.Tolstaja        
 4   Aleksandr Kovaliov 
 Anastasija Tolstaja 
  21:10         1-a vieta
         Š.Bilius, R.Gečaitė
 3   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
          15:13  15:13
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja        
 30   Romas Dovidonis 
 Akvilė Jaškūnaitė 
  21:1        
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 19   Aidanas Janavičius 
 Vita Pilitauskaitė 
    21:6      
 J.Masaitis, U.Rokaitė        
 14   Julius Masaitis 
 Urtė Rokaitė 
  21:2        
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 11   Rokas Geštautas 
 Vaida Špelverytė 
      15:10  15:1    
 R.Geštautas, V.Špelverytė        
 22   Vaidotas Česnavičius 
 Karolina Armalytė 
  21:4        
   D.Razas, A.Lapytė      
 27   Edvardas Liubertas 
 Eglė Galentaitė 
    21:6      
 D.Razas, A.Lapytė        
 6   Dovydas Razas 
 Aušra Lapytė 
  21:4        
       Š.Bilius, R.Gečaitė  
 7   Maksimas Maksimenko 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
        15:11  15:7  
 M.Maksimenko, U.Vasiliauskaitė        
 26   Karolis Bautrėnas 
 Giedrė Liorančaitė 
  21:1        
   M.Maksimenko, U.Vasiliauskaitė      
 23   Linas Supronas 
 Rasa Kirchovaitė 
    21:2      
 R.Stapušaitis, A.Meirytė        
 10   Ramūnas Stapušaitis 
 Amanda Meirytė 
  21:6        
     Š.Bilius, R.Gečaitė    
 15   Daumantas Vitkauskas 
 Greta Bertauskaitė 
      15:11  15:11    
 K.Bartoševičius, L.Bojarskaitė        
 18   Karolis Bartoševičius 
 Laura Bojarskaitė 
  21:8      A.Jankus, A.Stapušaitytė   3-a vieta
   Š.Bilius, R.Gečaitė    A.Jankus, A.Stapušaitytė
 31         21:3    A.Mizgiris, G.Voitechovskaja   15:3  15:6
 Š.Bilius, R.Gečaitė        
 2   Šarūnas Bilius 
 Rugilė Gečaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       O.Kučinskas, D.Navickienė    
       V.Vitkauskas, J.Novik  
       V.Vitkauskas, J.Novik   15:4  15:8   5-a vieta
         D.Razas, A.Lapytė
       D.Razas, A.Lapytė     15:12  15:13
       D.Razas, A.Lapytė  
       M.Maksimenko, U.Vasiliauskaitė   15:13  15:13  
           
           
         O.Kučinskas, D.Navickienė   7-a vieta
         O.Kučinskas, D.Navickienė
         M.Maksimenko, U.Vasiliauskaitė   15:12  15:0
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Slušnys, L.Šidlauskaitė      
     E.Jenkus, J.Račinskytė    
     E.Jenkus, J.Račinskytė   21:15    
       E.Jenkus, J.Račinskytė  
     A.Plavin, O.Jaciuk     21:12  
     G.Miestauskas, S.Buitkutė    
     G.Miestauskas, S.Buitkutė   23:20     9-a vieta
         E.Jenkus, J.Račinskytė
     J.Masaitis, U.Rokaitė       21:7
     J.Masaitis, U.Rokaitė    
     R.Geštautas, V.Špelverytė   21:17    
       J.Masaitis, U.Rokaitė  
     R.Stapušaitis, A.Meirytė     21:17  
     R.Stapušaitis, A.Meirytė    
     K.Bartoševičius, L.Bojarskaitė   21:7    
           
         G.Miestauskas, S.Buitkutė   11-a vieta
         R.Stapušaitis, A.Meirytė
         R.Stapušaitis, A.Meirytė   21:19
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Slušnys, L.Šidlauskaitė    
       A.Plavin, O.Jaciuk  
       A.Plavin, O.Jaciuk   21:1   13-a vieta
         A.Plavin, O.Jaciuk
       R.Geštautas, V.Špelverytė     21:11
       R.Geštautas, V.Špelverytė  
       K.Bartoševičius, L.Bojarskaitė   21:9  
           
           
         E.Slušnys, L.Šidlauskaitė   15-a vieta
         K.Bartoševičius, L.Bojarskaitė
    Dėl 17-32 vietos      K.Bartoševičius, L.Bojarskaitė   21:10
         
   A.Girdžijauskas, L.Šertvitytė      
   A.Girdžijauskas, L.Šertvitytė   ->      
     M.Prevelis, I.Starevičiutė    
   M.Prevelis, I.Starevičiutė       B/Ž    
   M.Prevelis, I.Starevičiutė      
   M.Ščelys, G.Katauskytė   21:18      
       R.Jankus, G.Pačkauskaitė  
   S.Šaltmeris, D.Katkutė       21:14  
   V.Vaivada, G.Čekauskaitė      
   V.Vaivada, G.Čekauskaitė   21:16      
     R.Jankus, G.Pačkauskaitė    
   R.Jankus, G.Pačkauskaitė     23:22    
   R.Jankus, G.Pačkauskaitė      
   L.Litvinas, L.Masalskytė   21:5       17-a vieta
         L.Supronas, R.Kirchovaitė
   R.Dovidonis, A.Jaškūnaitė         21:19
   R.Dovidonis, A.Jaškūnaitė      
   A.Janavičius, V.Pilitauskaitė   21:4      
     R.Dovidonis, A.Jaškūnaitė    
   V.Česnavičius, K.Armalytė     21:5    
   E.Liubertas, E.Galentaitė      
   E.Liubertas, E.Galentaitė   21:11      
       L.Supronas, R.Kirchovaitė  
   K.Bautrėnas, G.Liorančaitė       21:12  
   L.Supronas, R.Kirchovaitė      
   L.Supronas, R.Kirchovaitė   21:9      
     L.Supronas, R.Kirchovaitė    
   D.Vitkauskas, G.Bertauskaitė     21:12    
   D.Vitkauskas, G.Bertauskaitė      
    ->    M.Prevelis, I.Starevičiutė   19-a vieta
         R.Dovidonis, A.Jaškūnaitė
         R.Dovidonis, A.Jaškūnaitė   21:14
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Girdžijauskas, L.Šertvitytė    
       
       V.Vaivada, G.Čekauskaitė   ->   21-a vieta
       
       E.Liubertas, E.Galentaitė     
       
       D.Vitkauskas, G.Bertauskaitė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
     M.Ščelys, G.Katauskytė    
     M.Ščelys, G.Katauskytė   ->    
       
     S.Šaltmeris, D.Katkutė     ->  
       
     L.Litvinas, L.Masalskytė   ->     25-a vieta
       
     A.Janavičius, V.Pilitauskaitė       
       
     V.Česnavičius, K.Armalytė   ->    
       
     K.Bautrėnas, G.Liorančaitė     ->  
     K.Bautrėnas, G.Liorančaitė    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 99 
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.