Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas, Data: 2007-01-06, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė.  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Klaudijus Kašinskis 
 Kęstutis Navickas 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Kašinskis, K.Navickas      
 16       ->      
   K.Kašinskis, K.Navickas    
 9   Kazimieras Dauskurtas 
 Andrius Girdžijauskas 
    21:17  21:9 [13']    
 P.Geležiūnas, L.Šileris      
 8   Paulius Geležiūnas 
 Laimonas Šileris 
  21:11  21:18 [23']      
     K.Kašinskis, K.Navickas  
 5   Aurimas Mizgiris 
 Edvinas Jenkus 
      21:6  21:14 [18']  
 A.Mizgiris, E.Jenkus      
 12   Povilas Bartušis 
 Mindaugas Loveikis 
  21:19  21:14 [22']      
   R.Bilius, Š.Bilius    
 13         21:15  15:21  21:16 [30']    
 R.Bilius, Š.Bilius      
 4   Ramūnas Bilius 
 Šarūnas Bilius 
  ->       1-a vieta
       K.Kašinskis, K.Navickas
 3   Dovydas Razas 
 Ramūnas Stapušaitis 
        21:17  21:14 [30']
 D.Razas, R.Stapušaitis      
 14       ->      
   D.Razas, R.Stapušaitis    
 11   Lukas Litvinas 
 Martynas Prevelis 
    21:17  21:16 [22']    
 A.Slušnys, E.Slušnys      
 6   Arnoldas Slušnys 
 Edgaras Slušnys 
  21:10  21:15 [17']      
     D.Narvilas, T.Dovydaitis  
 7   Joris Markūnas 
 Alan Plavin 
      21:17  21:13 [23']  
 J.Markūnas, A.Plavin      
 10   Andrius Jankus 
 Egidijus Šakalys 
    B/Ž      
   D.Narvilas, T.Dovydaitis    
 15         21:10  21:14 [18']    
 D.Narvilas, T.Dovydaitis      
 2   Donatas Narvilas 
 Tomas Dovydaitis 
  ->    R.Bilius, Š.Bilius   3-a vieta
       D.Razas, R.Stapušaitis
       D.Razas, R.Stapušaitis   20:22  21:14  21:18 [38']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Geležiūnas, L.Šileris    
     A.Mizgiris, E.Jenkus  
     A.Mizgiris, E.Jenkus   21:18  21:17 [25']   5-a vieta
       A.Mizgiris, E.Jenkus
     A.Slušnys, E.Slušnys     28:26  12:21  21:14 [34']
     A.Slušnys, E.Slušnys  
     J.Markūnas, A.Plavin   21:15  21:15 [23']  
         
         
       P.Geležiūnas, L.Šileris   7-a vieta
     
       J.Markūnas, A.Plavin   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   K.Dauskurtas, A.Girdžijauskas   ->    
     
   P.Bartušis, M.Loveikis     ->  
     
    ->     9-a vieta
     
        ->
     
   L.Litvinas, M.Prevelis   ->    
     
   A.Jankus, E.Šakalys     ->  
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 102 103 
2-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2007-02-17 11:00 2007-02-18 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2007-02-16 10:00 2007-02-16 14:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai B    D  
Lietuvos studentų asmeninis čempionatas
2007-02-10 10:00 2007-02-10 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-02-03 12:00 2007-02-04 15:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2007-01-13 11:00 2007-01-14 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.