Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės, Data: 2007-01-13, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Morkūnas 
 Arūnas Petkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, A.Petkevičius      
 16       ->      
   A.Morkūnas, A.Petkevičius    
 9   Mindaugas Loveikis 
 Jaronimas Sazanskis 
    21:9  21:11    
 D.Grincevičius, A.Vizgirda      
 8   Dainius Grincevičius 
 Arūnas Vizgirda 
  21:16  21:18      
     A.Morkūnas, A.Petkevičius  
 5   Romas Dovidonis 
 Arūnas Smalskis 
      21:11  21:13  
 R.Dovidonis, A.Smalskis      
 12       ->      
   K.Adomaitis, A.Poderys    
 13         21:17  21:17    
 K.Adomaitis, A.Poderys      
 4   Kęstutis Adomaitis 
 Aidas Poderys 
  ->       1-a vieta
       A.Morkūnas, A.Petkevičius
 3   Vilmantas Pratusevičius 
 Valentinas Stiklius 
        24:22  22:20
 V.Pratusevičius, V.Stiklius      
 14       ->      
   V.Pratusevičius, V.Stiklius    
 11   Valdas Giedraitis 
 Valdas Paulauskas 
    21:18  0:21  21:13    
 V.Giedraitis, V.Paulauskas      
 6   Kęstas Supronas 
 Juozas Špelveris 
  21:14  21:18      
     G.Gresevičius, R.Lavrukaitis  
 7   Lukas Litvinas 
 Martynas Prevelis 
      21:19  23:21  
 L.Litvinas, M.Prevelis      
 10   Aidas Paulauskas 
 Dainius Paulauskas 
  0:21  21:18  21:17      
   G.Gresevičius, R.Lavrukaitis    
 15         21:16  21:16    
 G.Gresevičius, R.Lavrukaitis      
 2   Gediminas Gresevičius 
 Rimas Lavrukaitis 
  ->    K.Adomaitis, A.Poderys   3-a vieta
       K.Adomaitis, A.Poderys
       V.Pratusevičius, V.Stiklius   21:12  21:13
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Grincevičius, A.Vizgirda    
     R.Dovidonis, A.Smalskis  
     R.Dovidonis, A.Smalskis   21:7  21:17   5-a vieta
       R.Dovidonis, A.Smalskis
     V.Giedraitis, V.Paulauskas     21:19  21:16
     V.Giedraitis, V.Paulauskas  
     L.Litvinas, M.Prevelis   21:13  21:12  
         
         
       D.Grincevičius, A.Vizgirda   7-a vieta
       D.Grincevičius, A.Vizgirda
       L.Litvinas, M.Prevelis   22:20  23:21
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Loveikis, J.Sazanskis    
   M.Loveikis, J.Sazanskis   ->    
     M.Loveikis, J.Sazanskis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       K.Supronas, J.Špelveris
        21:16  21:8
   K.Supronas, J.Špelveris    
   K.Supronas, J.Špelveris   ->    
     K.Supronas, J.Špelveris  
   A.Paulauskas, D.Paulauskas     21:17  21:12  
   A.Paulauskas, D.Paulauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       A.Paulauskas, D.Paulauskas
       A.Paulauskas, D.Paulauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 103 104 
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2007-03-17 12:00 2007-03-18 15:00
Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2007
2007-03-10 10:30 2007-03-10 21:00
Aukuro m-kla, Kelmė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV  
2-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2007-02-17 11:00 2007-02-18 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2007-02-16 10:00 2007-02-16 14:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai B    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.