Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės, Data: 2007-01-13, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Petkevičius 
 Laima Patašienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, L.Patašienė      
 16   Mindaugas Loveikis 
 Ernesta Pakulnytė 
  21:8  21:18      
   A.Petkevičius, L.Patašienė    
 9   Valdas Giedraitis 
 Edita Šventoraitienė 
    21:12  21:10    
 V.Giedraitis, E.Šventoraitienė      
 8   Vilmantas Pratusevičius 
 Jekaterina Muchina 
  21:17  21:19      
     A.Petkevičius, L.Patašienė  
 5   Arūnas Morkūnas 
 Viktorija Novik 
      21:10  15:21  21:18  
 A.Morkūnas, V.Novik      
 12   Dainius Grincevičius 
 Rasita Grincevičienė 
  21:10  22:20      
   G.Gresevičius, R.Šulnienė    
 13   Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
    24:22  22:20    
 G.Gresevičius, R.Šulnienė      
 4   Gediminas Gresevičius 
 Rasa Šulnienė 
  22:20  21:14       1-a vieta
       A.Petkevičius, L.Patašienė
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Ieva Linkutė 
        21:17  22:20
 R.Lavrukaitis, I.Linkutė      
 14   Martynas Prevelis 
 Laura Šimukauskaitė 
  21:19  21:19      
   A.Poderys, D.Vizgirdienė    
 11   Lukas Litvinas 
 Justina Dimšaitė 
    23:21  21:18    
 A.Poderys, D.Vizgirdienė      
 6   Aidas Poderys 
 Diana Vizgirdienė 
  21:16  21:9      
     J.Špelveris, E.Liočaitė  
 7   Valentinas Stiklius 
 Angelė Liepuonienė 
      21:10  21:17  
 V.Stiklius, A.Liepuonienė      
 10   Valdas Paulauskas 
 Gintautė Railaitė 
  19:21  21:16  21:18      
   J.Špelveris, E.Liočaitė    
 15   Dainius Paulauskas 
 Diana Dubauskaitė 
    21:17  21:14    
 J.Špelveris, E.Liočaitė      
 2   Juozas Špelveris 
 Emilija Liočaitė 
  21:8  21:3    G.Gresevičius, R.Šulnienė   3-a vieta
       G.Gresevičius, R.Šulnienė
       A.Poderys, D.Vizgirdienė   21:10  21:10
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Giedraitis, E.Šventoraitienė    
     A.Morkūnas, V.Novik  
     A.Morkūnas, V.Novik   22:20  21:16   5-a vieta
       A.Morkūnas, V.Novik
     R.Lavrukaitis, I.Linkutė     21:19  23:21
     R.Lavrukaitis, I.Linkutė  
     V.Stiklius, A.Liepuonienė   21:13  21:13  
         
         
       V.Giedraitis, E.Šventoraitienė   7-a vieta
       V.Giedraitis, E.Šventoraitienė
       V.Stiklius, A.Liepuonienė   21:8  21:10
         
    Dėl 9-16 vietos      
   M.Loveikis, E.Pakulnytė      
   V.Pratusevičius, J.Muchina    
   V.Pratusevičius, J.Muchina   21:13  21:15    
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė  
   D.Grincevičius, R.Grincevičienė     21:17  21:19  
   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė    
   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė   21:18  21:19     9-a vieta
       K.Adomaitis, A.Pikčilingienė
   M.Prevelis, L.Šimukauskaitė       21:15  21:12
   L.Litvinas, J.Dimšaitė    
   L.Litvinas, J.Dimšaitė   21:9  21:12    
     V.Paulauskas, G.Railaitė  
   V.Paulauskas, G.Railaitė     21:14  21:17  
   V.Paulauskas, G.Railaitė    
   D.Paulauskas, D.Dubauskaitė   21:11  21:17    
         
       V.Pratusevičius, J.Muchina   11-a vieta
       V.Pratusevičius, J.Muchina
       L.Litvinas, J.Dimšaitė   21:17  21:15
         
      Dėl 13-16 vietos    
     M.Loveikis, E.Pakulnytė    
     D.Grincevičius, R.Grincevičienė  
     D.Grincevičius, R.Grincevičienė   21:9  19:21  21:10   13-a vieta
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė
     M.Prevelis, L.Šimukauskaitė     21:16  21:17
     D.Paulauskas, D.Dubauskaitė  
     D.Paulauskas, D.Dubauskaitė   21:13  22:24  21:19  
         
         
       M.Loveikis, E.Pakulnytė   15-a vieta
       M.Loveikis, E.Pakulnytė
       M.Prevelis, L.Šimukauskaitė   22:20  22:20
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 96 97 98 ... 102 103 
2-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2007-02-17 11:00 2007-02-18 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2007-02-16 10:00 2007-02-16 14:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai B    D  
Lietuvos studentų asmeninis čempionatas
2007-02-10 10:00 2007-02-10 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
2007 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-02-03 12:00 2007-02-04 15:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2007-01-13 11:00 2007-01-14 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    VD  
45-asis Lietuvos badmintono asmeninis čempionatas
2007-01-06 11:00 2007-01-07 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2006-12-16 11:30 2006-12-16 20:00
Kaunas
     40+    VV    VD  
     45+    VV  
     50+    VV    VD    MX  
     55+    VV  
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.