Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
PBL (6 etapas), Data: 2019-03-16, Vieta: Delfi, Vilnius  
Grupė- Suaug B, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16 2019-03-16  
 1   Aurelija Pakšytė 
 Aušra Brikaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Pakšytė, A.Brikaitė      
 16       ->      
  [9] 10:20    A.Pakšytė, A.Brikaitė    
 9   Danyu Zhong 
 Kotryna Ragalevičiūtė 
    21:12  21:9 [16']    
[2] 10:00    A.Montvydaitė, K.Nareikienė      
 8   Aušra Montvydaitė 
 Kristina Nareikienė 
  21:15  21:15 [17']      
    [16] 10:50    A.Pakšytė, A.Brikaitė  
 5   Urtė Padaigaitė 
 Natalija Beketova 
      21:17  21:12 [17']  
 U.Padaigaitė, N.Beketova      
 12       ->      
  [7] 10:00    U.Padaigaitė, N.Beketova    
 13         21:17  21:7 [16']    
 R.Ulozaitė, R.Gečaitė      
 4   Rūta Ulozaitė 
 Rugilė Gečaitė 
  ->       1-a vieta
      [25] 11:50    E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė
 3   Beata Rakštytė 
 Tanita Urbonienė 
        21:17  17:21  21:15 [32']
 B.Rakštytė, T.Urbonienė      
 14       ->      
  [8] 10:00    B.Rakštytė, T.Urbonienė    
 11         21:10  21:12 [15']    
 V.Suško, V.Čekanauskienė      
 6   Viktorija Suško 
 Vilija Čekanauskienė 
  ->      
    [17] 10:50    E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė  
 7   Rūta Bubulienė 
 Vaiva Bubulytė 
      21:13  21:16 [19']  
[3] 10:00    E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė      
 10   Eglė Ramanauskaitė 
 Elžbieta Bajorinaitė 
  21:11  21:10 [16']      
  [11] 10:20    E.Ramanauskaitė, E.Bajorinaitė    
 15         21:14  21:18 [21']    
 J.Puchova, J.Žibūdienė      
 2   Jelena Puchova 
 Justė Žibūdienė 
  ->    U.Padaigaitė, N.Beketova   3-a vieta
      [26] 11:50    B.Rakštytė, T.Urbonienė
       B.Rakštytė, T.Urbonienė   20:22  21:11  21:17 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Montvydaitė, K.Nareikienė    
    [18] 10:50    R.Ulozaitė, R.Gečaitė  
     R.Ulozaitė, R.Gečaitė   21:15  21:11 [15']   5-a vieta
      [27] 11:50    J.Puchova, J.Žibūdienė
     V.Suško, V.Čekanauskienė     21:13  21:10 [13']
    [19] 11:20    J.Puchova, J.Žibūdienė  
     J.Puchova, J.Žibūdienė   22:20  21:9 [17']  
         
         
       A.Montvydaitė, K.Nareikienė   7-a vieta
      [28] 11:50    A.Montvydaitė, K.Nareikienė
       V.Suško, V.Čekanauskienė   21:17  16:21  21:19 [27']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė    
   D.Zhong, K.Ragalevičiūtė   ->    
     D.Zhong, K.Ragalevičiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [20] 11:20    R.Bubulienė, V.Bubulytė
        21:18  21:9 [17']
   .    
    ->    
     R.Bubulienė, V.Bubulytė  
   R.Bubulienė, V.Bubulytė     ->  
   R.Bubulienė, V.Bubulytė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 100 
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės
2004-11-06 11:00 2004-11-07 18:00
\'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.