Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug B, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Ramūnas Bilius 
 Andrius Valantiejus 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Bilius, A.Valantiejus      
 16       ->      
  [110] 15:45   R.Bilius, A.Valantiejus    
 9   Vaidas Korolkovas 
 Remigijus Šimonis 
    17:21  21:10  21:10 [32']    
[97] 14:55   G.Skonsmanas, M.Stankevičius      
 8   Gerhardas Skonsmanas 
 Marijus Stankevičius 
  15:21  21:14  21:13 [38']      
    [125] 16:35   R.Bilius, A.Valantiejus  
 5   Dainius Čeplinskas 
 Tomas Lukoševičius 
      15:21  21:15  23:21 [43']  
[98] 14:55   G.Fridricas, V.Stončius      
 12   Gediminas Fridricas 
 Valentas Stončius 
  21:19  14:21  21:18 [38']      
  [111] 15:45   E.Čižinauskas, V.Garmus    
 13   Devender Kumar 
 Žanas Sabulis 
    25:23  22:20 [36']    
[99] 14:55   E.Čižinauskas, V.Garmus      
 4   Evaldas Čižinauskas 
 Vygantas Garmus 
  21:12  21:18 [26']       1-a vieta
      [142] 17:50   M.Kancleris, M.Trybas
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Valentinas Bagdanavičius 
        21:19  21:23  23:21 [44']
[100] 14:55   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius      
 14   Paulius Liutikas 
 Wulf Harder 
  21:13  21:23  21:7 [40']      
  [112] 15:45   D.Genys, D.Gudavičius    
 11   Matas Mackevičius 
 Augustas Valatka 
    21:17  21:16 [31']    
[101] 15:20   D.Genys, D.Gudavičius      
 6   Dovas Genys 
 Deinoras Gudavičius 
  21:15  21:15 [26']      
    [126] 16:35   M.Kancleris, M.Trybas  
 7   Mindaugas Kancleris 
 Mindaugas Trybas 
      21:16  21:19 [30']  
[102] 15:20   M.Kancleris, M.Trybas      
 10   Giedrius Stravinskas 
 Salvijus Stravinskas 
  21:17  14:21  21:19 [49']      
  [113] 15:45   M.Kancleris, M.Trybas    
 15         21:11  21:13 [22']    
 A.Kordušas, M.Zinkevičius      
 2   Andrius Kordušas 
 Mantas Zinkevičius 
  ->    E.Čižinauskas, V.Garmus   3-a vieta
      [143] 17:50   D.Genys, D.Gudavičius
       D.Genys, D.Gudavičius   21:0 [1']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Skonsmanas, M.Stankevičius    
    [127] 16:35   G.Fridricas, V.Stončius  
     G.Fridricas, V.Stončius   22:20  22:20 [27']   5-a vieta
      [144] 17:50   A.Kordušas, M.Zinkevičius
     R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius     21:18  22:20 [22']
    [128] 17:00   A.Kordušas, M.Zinkevičius  
     A.Kordušas, M.Zinkevičius   21:12  15:21  21:14 [33']  
         
         
       G.Skonsmanas, M.Stankevičius   7-a vieta
      [145] 17:50   R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius
       R.Lavrukaitis, V.Bagdanavičius   21:14  21:11 [22']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Korolkovas, R.Šimonis    
   V.Korolkovas, R.Šimonis   ->    
    [129] 17:00   D.Kumar, Ž.Sabulis  
   D.Čeplinskas, T.Lukoševičius     17:21  21:19  21:14 [40']  
  [114] 16:10   D.Kumar, Ž.Sabulis    
   D.Kumar, Ž.Sabulis   24:22  21:14 [28']     9-a vieta
      [146] 17:50   G.Stravinskas, S.Stravinskas
   P.Liutikas, W.Harder       13:21  21:15  21:17 [33']
  [115] 16:10   M.Mackevičius, A.Valatka    
   M.Mackevičius, A.Valatka   21:12  16:21  21:14 [35']    
    [130] 17:00   G.Stravinskas, S.Stravinskas  
   G.Stravinskas, S.Stravinskas     21:19  21:15 [29']  
   G.Stravinskas, S.Stravinskas    
    ->    
         
       V.Korolkovas, R.Šimonis   11-a vieta
      [147] 17:50   M.Mackevičius, A.Valatka
       M.Mackevičius, A.Valatka   21:15  17:21  21:12 [40']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     D.Čeplinskas, T.Lukoševičius  
     D.Čeplinskas, T.Lukoševičius   ->   13-a vieta
      [148] 17:50   D.Čeplinskas, T.Lukoševičius
     P.Liutikas, W.Harder     21:19  21:18 [35']
     P.Liutikas, W.Harder  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 102 103 
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.