Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas, Data: 2008-03-29, Vieta: "Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Morkūnas 
 Regina Narijauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, R.Narijauskaitė      
 16       ->      
   A.Morkūnas, R.Narijauskaitė    
 9   Valentinas Golubevas 
 Diana Nikitina 
    21:11  21:17    
 V.Pratusevičius, I.Bankauskienė      
 8   Vilmantas Pratusevičius 
 Inga Bankauskienė 
  21:14  21:18      
     A.Morkūnas, R.Narijauskaitė  
 5   Aidanas Janavičius 
 Rugilė Gečaitė 
      21:12  22:20  
 A.Janavičius, R.Gečaitė      
 12   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
  21:8  21:11      
   K.Adomaitis, A.Pikčilingienė    
 13   Audrius Šadbaras 
 Justina Tvaskaitė 
    22:20  24:22    
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 4   Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
  21:6  21:12       1-a vieta
       A.Petkevičius, L.Patašienė
 3   Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
        18:21  21:11  21:13
 A.Poderys, A.Liepuonienė      
 14   Algimantas Plytnikas 
 Rita Plytnikienė 
  21:10  21:10      
   D.Grincevičius, R.Grincevičienė    
 11   Dainius Grincevičius 
 Rasita Grincevičienė 
    21:11  21:16    
 D.Grincevičius, R.Grincevičienė      
 6   Linas Zavadskis 
 Indrė Adomaitytė 
  21:17  21:19      
     A.Petkevičius, L.Patašienė  
 7   Sergejus Korobovas 
 Irina Jasiūnienė 
      21:15  21:23  21:12  
 V.Sutkaitis, L.Sprainytė      
 10   Vaidas Sutkaitis 
 Lina Sprainytė 
  16:21  21:13  21:18      
   A.Petkevičius, L.Patašienė    
 15         21:15  21:14    
 A.Petkevičius, L.Patašienė      
 2   Arūnas Petkevičius 
 Laima Patašienė 
  ->    K.Adomaitis, A.Pikčilingienė   3-a vieta
       K.Adomaitis, A.Pikčilingienė
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė   21:10  21:14
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Pratusevičius, I.Bankauskienė    
     A.Janavičius, R.Gečaitė  
     A.Janavičius, R.Gečaitė   21:18  17:21  21:14   5-a vieta
       A.Janavičius, R.Gečaitė
     A.Poderys, A.Liepuonienė     21:18  21:11
     A.Poderys, A.Liepuonienė  
     V.Sutkaitis, L.Sprainytė   21:16  6:21  21:17  
         
         
       V.Pratusevičius, I.Bankauskienė   7-a vieta
       V.Sutkaitis, L.Sprainytė
       V.Sutkaitis, L.Sprainytė   21:14  21:17
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Golubevas, D.Nikitina    
   V.Golubevas, D.Nikitina   ->    
     V.Golubevas, D.Nikitina  
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė     22:20  21:15  
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
   A.Šadbaras, J.Tvaskaitė   21:13  21:16     9-a vieta
       V.Golubevas, D.Nikitina
   A.Plytnikas, R.Plytnikienė       21:17  21:15
   L.Zavadskis, I.Adomaitytė    
   L.Zavadskis, I.Adomaitytė   21:15  21:15    
     S.Korobovas, I.Jasiūnienė  
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė     14:21  22:20  22:20  
   S.Korobovas, I.Jasiūnienė    
    ->    
         
       A.Vizgirda, D.Vizgirdienė   11-a vieta
       L.Zavadskis, I.Adomaitytė
       L.Zavadskis, I.Adomaitytė   21:19  21:19
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     A.Šadbaras, J.Tvaskaitė  
     A.Šadbaras, J.Tvaskaitė   ->   13-a vieta
       A.Plytnikas, R.Plytnikienė
     A.Plytnikas, R.Plytnikienė     21:11  21:11
     A.Plytnikas, R.Plytnikienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 107 108 
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.