Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės, Data: 2004-11-06, Vieta: \'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Dovydas Razas 
 Ramūnas Stapušaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 D.Razas, R.Stapušaitis      
 16       ->      
   D.Razas, R.Stapušaitis    
 9   Aidanas Janavičius 
 Gabrielius Šukys 
    15:1  15:1    
 A.Janavičius, G.Šukys      
 8   Simonas Jocys 
 Augustinas Narkis 
  15:2  15:2      
     D.Razas, R.Stapušaitis  
 5   Vaidotas Česnavičius 
 Edvardas Liubertas 
      15:3  15:6  
 V.Česnavičius, E.Liubertas      
 12   Tautvydas Liorančas 
 Laurynas Sparnauskis 
  15:1  15:0      
   V.Česnavičius, E.Liubertas    
 13   Povilas Bartušis 
 Mantas Stasiulis 
    15:11  15:12    
 Ž.Eismontas, L.Zavadskis      
 4   Žygimantas Eismontas 
 Linas Zavadskis 
  15:0  15:2       1-a vieta
       D.Razas, R.Stapušaitis
 3   Joris Markūnas 
 Alan Plavin 
        15:8  15:1
 J.Markūnas, A.Plavin      
 14       ->      
   J.Markūnas, A.Plavin    
 11   Ignas Geštautas 
 Vaidotas Prevelis 
    15:2  15:0    
 A.Maskaliūnas, M.Ščelys      
 6   Aivaras Maskaliūnas 
 Marius Ščelys 
  15:6  15:12      
     E.Jenkus, A.Girdžijauskas  
 7   Lukas Litvinas 
 Martynas Prevelis 
      15:3  15:11  
 L.Litvinas, M.Prevelis      
 10   Viktoras Grigorjevas 
 Egidijus Šakalys 
  15:2  15:5      
   E.Jenkus, A.Girdžijauskas    
 15         15:6  15:5    
 E.Jenkus, A.Girdžijauskas      
 2   Edvinas Jenkus 
 Andrius Girdžijauskas 
  ->    V.Česnavičius, E.Liubertas   3-a vieta
       J.Markūnas, A.Plavin
       J.Markūnas, A.Plavin   15:8  15:8
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Janavičius, G.Šukys    
     
     Ž.Eismontas, L.Zavadskis   ->   5-a vieta
     
     A.Maskaliūnas, M.Ščelys     
     
     L.Litvinas, M.Prevelis   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   S.Jocys, A.Narkis   ->    
     
   T.Liorančas, L.Sparnauskis       
     
   P.Bartušis, M.Stasiulis   ->     9-a vieta
     
        
     
   I.Geštautas, V.Prevelis   ->    
     
   V.Grigorjevas, E.Šakalys       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 102 103 
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.