Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos asmeninės jaunimo (U-17) badmintono pirmenybės, Data: 2004-11-06, Vieta: \'Bastilija\', Gaurės 27a, Tauragė  
Grupė- U-17, Moterų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Jevgenija Novik 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Novik, U.Vasiliauskaitė      
 16       ->      
   J.Novik, U.Vasiliauskaitė    
 9   Anastasija Korobova 
 Anna Semionova 
    15:0  15:1    
 G.Liorančaitė, A.Meirytė      
 8   Giedrė Liorančaitė 
 Amanda Meirytė 
  5:15  15:13  15:9      
     J.Novik, U.Vasiliauskaitė  
 5   Sabina Buitkutė 
 Rugilė Gečaitė 
      15:5  15:2  
 S.Buitkutė, R.Gečaitė      
 12   Emilija Liočaitė 
 Justina Mažonaitė 
  15:2  15:1      
   S.Buitkutė, R.Gečaitė    
 13   Erika Noreikaitė 
 Laura Šimukauskaitė 
    15:7  15:9    
 G.Čekauskaitė, V.Špelverytė      
 4   Gabija Čekauskaitė 
 Vaida Špelverytė 
  15:1  15:0       1-a vieta
       J.Novik, U.Vasiliauskaitė
 3   Indrė Adomaitytė 
 __________ __________ 
        15:4  15:3
 I.Adomaitytė, _.__________      
 14       ->      
   I.Adomaitytė, _.__________    
 11   Viktorija Beinoraitė 
 Lina Sprainytė 
    8:15  15:5  17:14    
 D.Jaciuk, A.Kosmač      
 6   Diana Jaciuk 
 Anna Kosmač 
  15:0  15:0      
     O.Jaciuk, V.Guseva  
 7   Lina Masalskytė 
 Indrė Starevičiutė 
      15:6  15:4  
 L.Masalskytė, I.Starevičiutė      
 10   Justina Dimšaitė 
 Aivara Kaladytė 
  15:6  15:13      
   O.Jaciuk, V.Guseva    
 15         15:0  15:0    
 O.Jaciuk, V.Guseva      
 2   Oksana Jaciuk 
 Viktorija Guseva 
  ->    S.Buitkutė, R.Gečaitė   3-a vieta
       S.Buitkutė, R.Gečaitė
       I.Adomaitytė, _.__________   15:2  15:7
         
      Dėl 5-8 vietos    
     G.Liorančaitė, A.Meirytė    
     
     G.Čekauskaitė, V.Špelverytė   ->   5-a vieta
     
     D.Jaciuk, A.Kosmač     
     
     L.Masalskytė, I.Starevičiutė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   A.Korobova, A.Semionova   ->    
     
   E.Liočaitė, J.Mažonaitė       
     
   E.Noreikaitė, L.Šimukauskaitė   ->     9-a vieta
     
        
     
   V.Beinoraitė, L.Sprainytė   ->    
     
   J.Dimšaitė, A.Kaladytė       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 102 103 
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.