Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2008-04-05, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Alan Plavin 
 Augustinas Narkis 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Plavin, A.Narkis      
 16       ->      
   A.Plavin, A.Narkis    
 9  Rimvydas Benetis 
 Martynas Gaidjurgis 
    21:2  21:6    
 A.Muižininkas, T.Perminas      
 8  Audrius Muižininkas 
 Tadas Perminas 
  21:11  21:12      
     A.Plavin, A.Narkis  
 5  Lukas Kontrimas 
 Ignas Reznikas 
      21:8  21:10  
 L.Kontrimas, I.Reznikas      
 12       ->      
   L.Rimkus, L.Sparnauskis    
 13         21:8  22:20    
 L.Rimkus, L.Sparnauskis      
 4  Lukas Rimkus 
 Laurynas Sparnauskis 
  ->       1-a vieta
       A.Plavin, A.Narkis
 3  Martynas Prevelis 
 Tautvydas Raila 
        21:13  21:18
 M.Prevelis, T.Raila      
 14       ->      
   M.Prevelis, T.Raila    
 11  Mantvydas Dapšys 
 Mindaugas Jonušys 
    21:11  21:12    
 K.Bartoševičius, S.Jocys      
 6  Karolis Bartoševičius 
 Simonas Jocys 
  21:5  21:8      
     P.Bartušis, T.Liorančas  
 7  Gytis Bernotas 
 Lukas Genutis 
      15:21  21:12  21:14  
 G.Bernotas, L.Genutis      
 10  Domantas Bartušis 
 Eimantas Lindžius 
  21:7  21:10      
   P.Bartušis, T.Liorančas    
 15         21:6  21:8    
 P.Bartušis, T.Liorančas      
 2  Povilas Bartušis 
 Tautvydas Liorančas 
  ->    L.Rimkus, L.Sparnauskis   3-a vieta
       M.Prevelis, T.Raila
       M.Prevelis, T.Raila   21:17  21:17
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Muižininkas, T.Perminas    
     L.Kontrimas, I.Reznikas  
     L.Kontrimas, I.Reznikas   21:6  21:6   5-a vieta
       K.Bartoševičius, S.Jocys
     K.Bartoševičius, S.Jocys     21:14  21:16
     K.Bartoševičius, S.Jocys  
     G.Bernotas, L.Genutis   21:10  21:10  
         
         
       A.Muižininkas, T.Perminas   7-a vieta
       G.Bernotas, L.Genutis
       G.Bernotas, L.Genutis   21:10  21:5
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Benetis, M.Gaidjurgis    
   R.Benetis, M.Gaidjurgis   ->    
     R.Benetis, M.Gaidjurgis  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       D.Bartušis, E.Lindžius
        21:16  21:16
   M.Dapšys, M.Jonušys    
   M.Dapšys, M.Jonušys   ->    
     D.Bartušis, E.Lindžius  
   D.Bartušis, E.Lindžius     21:13  21:14  
   D.Bartušis, E.Lindžius    
    ->    
         
        11-a vieta
       M.Dapšys, M.Jonušys
       M.Dapšys, M.Jonušys   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 110 111 
2008–2009 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalas
2009-03-21 12:00 2009-03-22 14:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (3 turas)
2009-03-22 10:00 2009-03-22 14:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    VD    MX  
     Mėgėjai B    V    MD    MX  
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.