Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-04-26, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Edgaras Slušnys    Dėl 1-16 vietos        
 E.Slušnys        
 32       ->        
   E.Slušnys      
 17  Nedas Bičkovas      21:2  21:2 [13']      
 G.Bernotas        
 16  Gytis Bernotas    21:15  21:14 [20']        
     E.Slušnys    
 9  Laurynas Sparnauskis        21:18  21:7 [24']    
 L.Sparnauskis        
 24       ->        
   L.Zavadskis      
 25         21:5  21:15 [16']      
 L.Zavadskis        
 8  Linas Zavadskis    ->        
       E.Slušnys  
 5  Edvinas Jakubauskas          21:9  21:6 [20']  
 E.Jakubauskas        
 28       ->        
   E.Jakubauskas      
 21         21:16  21:10 [31']      
 L.Genutis        
 12  Lukas Genutis    ->        
     L.Litvinas    
 13  Lukas Kontrimas        21:9  21:9 [19']    
 L.Kontrimas        
 20  Žygimantas Eismontas      B/Ž        
   L.Litvinas      
 29         21:3  21:4 [15']      
 L.Litvinas        
 4  Lukas Litvinas    ->         1-a vieta
         E.Slušnys
 3  Povilas Bartušis            21:18  21:13 [25']
 P.Bartušis        
 30       ->        
   P.Bartušis      
 19  Dominykas Ancuta      21:7  21:10 [18']      
 I.Reznikas        
 14  Ignas Reznikas    21:6  21:10 [20']        
     P.Bartušis    
 11  Arnas Kučinskas        21:3  21:6 [14']    
 A.Kučinskas        
 22       ->        
   T.Liorančas      
 27         20:22  21:14  21:13 [35']      
 T.Liorančas        
 6  Tautvydas Liorančas    ->        
       P.Bartušis  
 7  Lukas Rimkus          21:14  21:16 [28']  
 L.Rimkus        
 26       ->        
   L.Rimkus      
 23         21:13  21:4 [23']      
 M.Atkočaitis        
 10  Martynas Atkočaitis    ->        
     A.Plavin    
 15  Lukas Bartusevičius        21:7  21:11 [19']    
 L.Bartusevičius        
 18  Jonas Kneita    21:8  21:14 [18']      L.Litvinas   3-a vieta
   A.Plavin    A.Plavin
 31         21:6  21:9 [15']    A.Plavin   21:13  21:9 [26']
 A.Plavin        
 2  Alan Plavin    ->     Dėl 5-8 vietos    
       L.Zavadskis    
       L.Zavadskis  
       E.Jakubauskas   21:17  21:13 [22']   5-a vieta
         L.Rimkus
       T.Liorančas     21:14  21:18 [29']
       L.Rimkus  
       L.Rimkus   21:19  21:13 [25']  
           
           
         E.Jakubauskas   7-a vieta
         E.Jakubauskas
         T.Liorančas   13:21  22:20  21:18 [33']
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Bernotas      
     G.Bernotas    
     L.Sparnauskis   21:17  21:18 [23']    
       L.Kontrimas  
     L.Genutis     21:15  21:15 [22']  
     L.Kontrimas    
     L.Kontrimas   21:9  21:15 [21']     9-a vieta
         L.Bartusevičius
     I.Reznikas       17:21  21:15  21:9 [31']
     A.Kučinskas    
     A.Kučinskas   21:10  21:17 [22']    
       L.Bartusevičius  
     M.Atkočaitis     21:15  11:21  21:19 [32']  
     L.Bartusevičius    
     L.Bartusevičius   21:17  16:21  21:15 [31']    
           
         G.Bernotas   11-a vieta
         A.Kučinskas
         A.Kučinskas   21:7  21:14 [17']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Sparnauskis    
       L.Sparnauskis  
       L.Genutis   21:18  21:17 [32']   13-a vieta
         M.Atkočaitis
       I.Reznikas     21:15  21:17 [22']
       M.Atkočaitis  
       M.Atkočaitis   21:12  21:19 [26']  
           
           
         L.Genutis   15-a vieta
         I.Reznikas
    Dėl 17-32 vietos      I.Reznikas   21:14  21:6 [21']
         
   N.Bičkovas      
   N.Bičkovas   ->      
     N.Bičkovas    
      ->    
   .      
    ->      
       N.Bičkovas  
          B/Ž  
   .      
    ->      
     Ž.Eismontas    
   Ž.Eismontas     ->    
   Ž.Eismontas      
    ->       17-a vieta
         N.Bičkovas
          12:21  21:14  22:20
   D.Ancuta      
   D.Ancuta   ->      
     D.Ancuta    
      ->    
   .      
    ->      
       J.Kneita  
        21:16  21:15  
   .      
    ->      
     J.Kneita    
   J.Kneita     ->    
   J.Kneita      
    ->    Ž.Eismontas   19-a vieta
         D.Ancuta
         D.Ancuta     B/Ž
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 110 111 
2008–2009 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalas
2009-03-21 12:00 2009-03-22 14:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (3 turas)
2009-03-22 10:00 2009-03-22 14:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    VD    MX  
     Mėgėjai B    V    MD    MX  
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.