Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-04-26, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-17, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Edgaras Slušnys 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Slušnys, G.Voitechovskaja      
 16       ->      
   E.Slušnys, G.Voitechovskaja    
 9  Lukas Kontrimas 
 Agnė Kupliauskaitė 
    21:7  21:7 [11']    
 L.Zavadskis, E.Noreikaitė      
 8  Linas Zavadskis 
 Erika Noreikaitė 
  21:18  21:14 [27']      
     E.Slušnys, G.Voitechovskaja  
 5  Povilas Bartušis 
 Amanda Meirytė 
      21:11  21:18 [15']  
 P.Bartušis, A.Meirytė      
 12  Lukas Genutis 
 Gintarė Gečaitė 
  21:3  21:5 [22']      
   P.Bartušis, A.Meirytė    
 13  Laurynas Sparnauskis 
 Gintarė Katauskytė 
    21:17  21:18 [19']    
 E.Jakubauskas, I.Linkutė      
 4  Edvinas Jakubauskas 
 Ieva Linkutė 
  21:15  21:14 [23']       1-a vieta
       E.Slušnys, G.Voitechovskaja
 3  Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
        21:13  21:10 [16']
 L.Litvinas, I.Starevičiutė      
 14  Lukas Bartusevičius 
 Gita Venckutė 
  21:6  21:12 [17']      
   L.Litvinas, I.Starevičiutė    
 11  Gytis Bernotas 
 Justina Tvaskaitė 
    21:13  21:17 [19']    
 L.Rimkus, E.Liočaitė      
 6  Lukas Rimkus 
 Emilija Liočaitė 
  21:2  21:8 [17']      
     A.Plavin, O.Jaciuk  
 7  Tautvydas Liorančas 
 Giedrė Grigonė 
      21:15  17:21  21:11 [26']  
 T.Liorančas, G.Grigonė      
 10  Ignas Reznikas 
 Dominyka Bortnikaitė 
  21:7  21:6 [19']      
   A.Plavin, O.Jaciuk    
 15         21:10  21:16 [16']    
 A.Plavin, O.Jaciuk      
 2  Alan Plavin 
 Oksana Jaciuk 
  ->    P.Bartušis, A.Meirytė   3-a vieta
       P.Bartušis, A.Meirytė
       L.Litvinas, I.Starevičiutė   21:13  21:13 [19']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Zavadskis, E.Noreikaitė    
     E.Jakubauskas, I.Linkutė  
     E.Jakubauskas, I.Linkutė   21:18  21:13 [18']   5-a vieta
       E.Jakubauskas, I.Linkutė
     L.Rimkus, E.Liočaitė     21:11  21:13 [20']
     T.Liorančas, G.Grigonė  
     T.Liorančas, G.Grigonė   21:12  21:16 [19']  
         
         
       L.Zavadskis, E.Noreikaitė   7-a vieta
       L.Rimkus, E.Liočaitė
       L.Rimkus, E.Liočaitė   21:15  21:15 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė    
   L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė   ->    
     L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė  
   L.Genutis, G.Gečaitė     21:12  21:18 [23']  
   L.Sparnauskis, G.Katauskytė    
   L.Sparnauskis, G.Katauskytė   21:13  21:15 [22']     9-a vieta
       L.Kontrimas, A.Kupliauskaitė
   L.Bartusevičius, G.Venckutė       21:12  21:13 [17']
   G.Bernotas, J.Tvaskaitė    
   G.Bernotas, J.Tvaskaitė   21:10  18:21  21:13 [32']    
     G.Bernotas, J.Tvaskaitė  
   I.Reznikas, D.Bortnikaitė     21:12  21:16 [19']  
   I.Reznikas, D.Bortnikaitė    
    ->    
         
       L.Sparnauskis, G.Katauskytė   11-a vieta
       L.Sparnauskis, G.Katauskytė
       I.Reznikas, D.Bortnikaitė   27:29  21:10  21:18 [44']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Genutis, G.Gečaitė  
     L.Genutis, G.Gečaitė   ->   13-a vieta
       L.Bartusevičius, G.Venckutė
     L.Bartusevičius, G.Venckutė     21:13  21:14 [21']
     L.Bartusevičius, G.Venckutė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 110 111 
2008–2009 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalas
2009-03-21 12:00 2009-03-22 14:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (3 turas)
2009-03-22 10:00 2009-03-22 14:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    VD    MX  
     Mėgėjai B    V    MD    MX  
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.