Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas, Data: 2008-05-03, Vieta: Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gabijos g.8 (Pašilaičiai)  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Alan Plavin 
 Oksana Jaciuk 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Plavin, O.Jaciuk      
 16   Ralfs Goba 
 Sabine Uščina 
  21:4  21:5      
   A.Plavin, O.Jaciuk    
 9  Aleksandr Vnukov 
 Valerija Ševeliova 
    21:6  21:4    
 M.Žiemininkas, V.Žymantaitė      
 8  Marius Žiemininkas 
 Vaiva Žymantaitė 
  21:5  21:3      
     A.Plavin, O.Jaciuk  
 5  Michailas Golubevas 
 Inga Aleksina 
      21:9  21:7  
 M.Golubevas, I.Aleksina      
 12  Nikita Kniazev 
 Evelina Krukovskytė 
  21:8  21:8      
   A.Narkis, V.Salygina    
 13   Ralfs Prieditis 
 Eliza Bartkeviča 
    21:15  21:16    
 A.Narkis, V.Salygina      
 4  Augustinas Narkis 
 Veronika Salygina 
  21:7  21:13       1-a vieta
       A.Plavin, O.Jaciuk
 3  Karolis Bartoševičius 
 Ieva Baniulytė 
        21:7  21:5
 K.Bartoševičius, I.Baniulytė      
 14   Edgars Jeps 
 Liga Gaigala 
  21:16  21:9      
   K.Bartoševičius, I.Baniulytė    
 11   Matiss Vorps 
 Ieva Pakalna 
    21:13  21:5    
 M.Vorps, I.Pakalna      
 6  Mykolas Šermukšnis 
 Ieva Drulytė 
  21:10  21:11      
     K.Bartoševičius, I.Baniulytė  
 7  Miroslavas Bogdanovič 
 Darina Muchina 
      21:10  21:8  
 M.Bogdanovič, D.Muchina      
 10  Andrėj Medvedev 
 Jevgenija Movšovič 
  21:7  21:2      
   J.Berzins, K.Kalninja    
 15  Nikita Šurin 
 Aleksandra Ševeliova 
    21:8  21:12    
 J.Berzins, K.Kalninja      
 2   Janis Berzins 
 Ketija Kalninja 
  21:6  21:1    A.Narkis, V.Salygina   3-a vieta
       A.Narkis, V.Salygina
       J.Berzins, K.Kalninja   21:18  21:11
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Žiemininkas, V.Žymantaitė    
     M.Golubevas, I.Aleksina  
     M.Golubevas, I.Aleksina   21:8  21:9   5-a vieta
       M.Vorps, I.Pakalna
     M.Vorps, I.Pakalna     21:12  18:21  21:7
     M.Vorps, I.Pakalna  
     M.Bogdanovič, D.Muchina   21:12  21:19  
         
         
       M.Žiemininkas, V.Žymantaitė   7-a vieta
       M.Bogdanovič, D.Muchina
       M.Bogdanovič, D.Muchina   17:21  21:18  21:17
         
    Dėl 9-16 vietos      
   R.Goba, S.Uščina      
   A.Vnukov, V.Ševeliova    
   A.Vnukov, V.Ševeliova     B/Ž    
     R.Prieditis, E.Bartkeviča  
   N.Kniazev, E.Krukovskytė     21:12  21:11  
   R.Prieditis, E.Bartkeviča    
   R.Prieditis, E.Bartkeviča   21:3  21:9     9-a vieta
       M.Šermukšnis, I.Drulytė
   E.Jeps, L.Gaigala       21:15  21:13
   M.Šermukšnis, I.Drulytė    
   M.Šermukšnis, I.Drulytė   21:15  21:8    
     M.Šermukšnis, I.Drulytė  
   A.Medvedev, J.Movšovič     21:8  21:4  
   A.Medvedev, J.Movšovič    
   N.Šurin, A.Ševeliova   21:11  21:11    
         
       A.Vnukov, V.Ševeliova   11-a vieta
       A.Vnukov, V.Ševeliova
       A.Medvedev, J.Movšovič   21:15  21:16
         
      Dėl 13-16 vietos    
     R.Goba, S.Uščina    
     N.Kniazev, E.Krukovskytė  
     N.Kniazev, E.Krukovskytė     B/Ž   13-a vieta
     
     E.Jeps, L.Gaigala     ->
     
     N.Šurin, A.Ševeliova   ->  
         
         
       R.Goba, S.Uščina   15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 113 114 
5-oji Lietuvos taurė (A, B, Cs, Cj ir D grupės)
2010-02-13 10:00 2010-02-14 16:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug Cj    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD  
2009/2010 m. 48-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2010-02-06 11:00 2010-02-07 17:00
Kudirkos 64, Šakiai
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (2 turas)
2010-01-30 10:00 2010-01-30 22:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Žemaitijos taurė (2 turas)
2010-01-16 10:00 2010-01-17 12:00
'Bastilijos' sporto kompleksas, Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2010 (1 turas)
2010-01-09 10:00 2010-01-10 00:30
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2009-12-13 09:00 2009-12-13 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     35+    VV    MV    VD    MD    MX  
     40+    VV    MV  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV  
     55+    VV    VD  
Žemaitijos taurė (1 turas)
2009-12-12 11:30 2009-12-13 14:00
Klaipeda, Burių 19
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (10 turas)
2009-12-12 10:00 2009-12-12 20:00
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
3-iasis Lietuvos Makabi Vilniaus ?Grand Prix´ badmintono čempionatas
2009-11-21 09:30 2009-11-22 20:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (9 turas)
2009-11-14 10:00 2009-11-14 23:45
Kaunas, Studentų g. 48, Žaliakalnis, KTU ...
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
   Mokykloms  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.