Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos, Data: 2008-05-24, Vieta: Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 38, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-05-24 2008-05-24 2008-05-24 2008-05-24  
 1   Edgaras Slušnys    Dėl 1-32 vietos          
 E.Slušnys          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [9] 12:40   E.Slušnys        
 33   Gediminas Bakšys      21:3  21:5        
[1] 12:20   G.Bakšys          
 32   Eimontas Sladkevičius    21:6  21:9     Dėl 1-8 vietos      
    [41] 14:20   E.Slušnys      
 17   Martynas Gaidjurgis        21:4  21:6      
 M.Gaidjurgis          
 48       ->          
  [10] 12:40   M.Gaidjurgis        
 49         21:15  21:16        
 D.Viskaitis          
 16   Dominykas Viskaitis    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [75] 16:20   E.Slušnys    
 9   Arnas Kučinskas          21:8  21:10    
 A.Kučinskas          
 56       ->          
  [11] 12:40   A.Kučinskas        
 41         21:2  21:4        
 M.Norušis          
 24   Modestas Norušis    ->          
    [42] 14:20   A.Kučinskas      
 25   Gabrielius Šukys        17:21  21:16  24:22      
 G.Šukys          
 40       ->          
  [12] 12:40   E.Šakalys        
 57         21:19  21:15        
 E.Šakalys          
 8   Egidijus Šakalys    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [151]  E.Slušnys  
 5   Tautvydas Liorančas            21:2  21:5  
 T.Liorančas          
 60       ->          
  [13] 13:00   T.Liorančas        
 37   Rokas Misikonis      21:9  21:7        
[2] 12:20   E.Pukinskas          
 28   Edvinas Pukinskas    21:9  21:15          
    [43] 14:40   T.Liorančas      
 21   Augustinas Lebedevas        21:4  21:6      
 A.Lebedevas          
 44       ->          
  [14] 13:00   T.Randis        
 53         21:3  21:11        
 T.Randis          
 12   Tomas Randis    ->          
      [76] 16:20   T.Liorančas    
 13   Karolis Narkevičius          21:17  23:25  25:23    
 K.Narkevičius          
 52       ->          
  [15] 13:00   K.Narkevičius        
 45         21:10  21:9        
 L.Šuopys          
 20   Laurynas Šuopys    ->          
    [44] 14:40   E.Jakubauskas      
 29   Tomas Stanevičius        21:10  21:3      
[3] 12:20   T.Stanevičius          
 36   Svajūnas Krugelis    21:7  21:19          
  [16] 13:00   E.Jakubauskas        
 61         21:3  21:0        
 E.Jakubauskas          
 4   Edvinas Jakubauskas    ->           1-a vieta
           A.Plavin
 3   Povilas Bartušis              21:12  19:21  21:10
 P.Bartušis          
 62       ->          
  [17] 13:00   P.Bartušis        
 35   Gytis Janušaitis      21:7  21:12        
[4] 12:20   G.Janušaitis          
 30   Andrius Strazdas    21:16  21:13          
    [45] 14:40   P.Bartušis      
 19   Rokas Adomaitis        21:5  21:9      
 R.Adomaitis          
 46       ->          
  [18] 13:00   V.Grigorjevas        
 51         19:21  30:29  21:8        
 V.Grigorjevas          
 14   Viktoras Grigorjevas    ->          
      [77] 16:20   P.Bartušis    
 11   Vaidotas Prevelis          21:17  21:16    
 V.Prevelis          
 54       ->          
  [19] 13:20   V.Prevelis        
 43         21:3  21:2        
 E.Pacharov          
 22   Edgar Pacharov    ->          
    [46] 14:40   L.Rimkus      
 27   Algirdas Spurga        21:7  21:7      
[5] 12:20   A.Spurga          
 38   Žygimantas Maldžius    21:1  21:3          
  [20] 13:20   L.Rimkus        
 59         21:12  21:8        
 L.Rimkus          
 6   Lukas Rimkus    ->          
        [152]  A.Plavin  
 7   Linas Zavadskis            19:21  21:18  21:19  
 L.Zavadskis          
 58       ->          
  [21] 13:20   L.Zavadskis        
 39         21:5  21:11        
 E.Kudirka          
 26   Egidijus Kudirka    ->          
    [47] 14:40   L.Zavadskis      
 23   Rytis Gžimaila        21:10  21:6      
 R.Gžimaila          
 42       ->          
  [22] 13:20   S.Jocys        
 55         21:12  21:8        
 S.Jocys          
 10   Simonas Jocys    ->          
      [78] 16:20   A.Plavin    
 15   Dainius Zinkus          21:9  21:14    
 D.Zinkus          
 50       ->        T.Liorančas   3-a vieta
  [23] 13:20   T.Dambrauskas      P.Bartušis
 47         19:21  21:12  21:18      P.Bartušis   21:13  21:23  21:11
 T.Dambrauskas          
 18   Tomas Dambrauskas    ->          
    [48] 14:40   A.Plavin      
 31   Jurij Spiridovič        21:6  21:13      
[6] 12:20   M.Sidabras          
 34   Marius Sidabras    21:6  21:8          
  [24] 13:20   A.Plavin        
 63         21:4  21:3        
 A.Plavin          
 2   Alan Plavin    ->       Dėl 5-8 vietos    
         A.Kučinskas    
        [154]  A.Kučinskas  
         E.Jakubauskas   18:21  21:10  21:16   5-a vieta
           A.Kučinskas
         L.Rimkus     17:21  21:18  21:12
        [155]  L.Zavadskis  
         L.Zavadskis   21:15  21:15  
             
             
           E.Jakubauskas   7-a vieta
           L.Rimkus
           L.Rimkus   21:17  21:17
        Dėl 9-16 vietos      
       M.Gaidjurgis      
      [79] 16:40   E.Šakalys    
       E.Šakalys   21:16  21:15    
        [218]  E.Šakalys  
       T.Randis     21:19  21:19  
      [80] 16:40   T.Randis    
       K.Narkevičius   21:7  21:18     9-a vieta
           E.Šakalys
       V.Grigorjevas       21:15  21:17
      [81] 16:40   V.Grigorjevas    
       V.Prevelis   21:15  21:16    
        [219]  T.Dambrauskas  
       S.Jocys     21:17  21:18  
      [82] 16:40   T.Dambrauskas    
       T.Dambrauskas   21:16  21:15    
             
           T.Randis   11-a vieta
           V.Grigorjevas
           V.Grigorjevas   21:12  22:20
             
          Dėl 13-16 vietos    
         M.Gaidjurgis    
        [220]  K.Narkevičius  
         K.Narkevičius   21:15  21:5   13-a vieta
           S.Jocys
         V.Prevelis     21:3  21:7
        [221]  S.Jocys  
         S.Jocys   21:19  21:9  
             
             
           M.Gaidjurgis   15-a vieta
           V.Prevelis
      Dėl 17-32 vietos      V.Prevelis   21:10  21:7
     G.Bakšys        
    [49] 15:00   G.Bakšys      
     D.Viskaitis   21:13  21:19      
      [83] 16:40   G.Šukys    
     M.Norušis     21:10  21:13    
    [50] 15:00   G.Šukys      
     G.Šukys   21:3  21:7      
        [222]  G.Šukys  
     E.Pukinskas       21:8  21:5  
    [51] 15:00   E.Pukinskas      
     A.Lebedevas   21:12  21:14      
      [84] 16:40   E.Pukinskas    
     L.Šuopys     24:26  21:7  21:13    
    [52] 15:00   L.Šuopys      
     T.Stanevičius   21:10  21:16       17-a vieta
           G.Šukys
     G.Janušaitis         21:13  21:19
    [53] 15:00   R.Adomaitis      
     R.Adomaitis   21:19  21:11      
      [85] 17:00   R.Adomaitis    
     E.Pacharov     21:16  21:19    
    [54] 15:00   A.Spurga      
     A.Spurga   21:3  21:1      
        [223]  R.Adomaitis  
     E.Kudirka       22:20  15:21  21:16  
    [55] 15:20   E.Kudirka      
     R.Gžimaila   21:5  21:8      
      [86] 17:00   E.Kudirka    
     D.Zinkus     21:17  22:20    
    [56] 15:20   D.Zinkus      
     M.Sidabras   21:6  21:5    E.Pukinskas   19-a vieta
           E.Kudirka
           E.Kudirka   21:11  21:11
             
          Dėl 21-24 vietos    
         G.Bakšys    
        [224]  G.Bakšys  
         L.Šuopys   21:16  21:14   21-a vieta
           D.Zinkus
         A.Spurga     21:18  21:10
        [225]  D.Zinkus  
         D.Zinkus   21:10  21:15  
             
             
           L.Šuopys   23-a vieta
           A.Spurga
           A.Spurga   21:15  21:12
        Dėl 25-32 vietos      
       D.Viskaitis      
      [87] 17:00   D.Viskaitis    
       M.Norušis   21:14  21:15    
        [226]  D.Viskaitis  
       A.Lebedevas     21:18  21:8  
      [88] 17:00   T.Stanevičius    
       T.Stanevičius   9:21  27:25  21:14     25-a vieta
           D.Viskaitis
       G.Janušaitis       21:23  21:18  21:19
      [89] 17:00   G.Janušaitis    
       E.Pacharov   21:3  21:2    
        [227]  R.Gžimaila  
       R.Gžimaila       B/Ž  
      [90] 17:00   R.Gžimaila    
       M.Sidabras   21:19  21:18    
             
           T.Stanevičius   27-a vieta
           T.Stanevičius
           G.Janušaitis     B/Ž
             
          Dėl 29-32 vietos    
         M.Norušis    
        [228]  M.Norušis  
         A.Lebedevas   25:23  23:25  21:17   29-a vieta
           M.Sidabras
         E.Pacharov     21:12  21:13
        [229]  M.Sidabras  
         M.Sidabras     B/Ž  
             
             
           A.Lebedevas   31-a vieta
           A.Lebedevas
    Dėl 33-64 vietos        E.Pacharov     B/Ž
           
   E.Sladkevičius        
   E.Sladkevičius   ->        
    [162]  E.Sladkevičius      
      ->      
   .        
    ->        
      [186]  E.Sladkevičius    
        ->    
   .        
    ->        
    [163]  .      
      ->      
   .        
    ->        
        [230]  R.Misikonis  
            B/Ž  
   R.Misikonis        
   R.Misikonis   ->        
    [164]  R.Misikonis      
      ->      
   .        
    ->        
      [73] 16:20   R.Misikonis    
        8:21  21:15  21:18    
   .        
    ->        
    [165]  S.Krugelis      
   S.Krugelis     ->      
   S.Krugelis        
    ->         33-a vieta
           A.Strazdas
            21:12  21:16
   A.Strazdas        
   A.Strazdas   ->        
    [166]  A.Strazdas      
      ->      
   .        
    ->        
      [74] 16:20   A.Strazdas    
        21:10  21:1    
   .        
    ->        
    [167]  Ž.Maldžius      
   Ž.Maldžius     ->      
   Ž.Maldžius        
    ->        
        [231]  A.Strazdas  
            B/Ž  
   .        
    ->        
    [168]  .      
      ->      
   .        
    ->        
      [187]  J.Spiridovič    
        ->    
   .        
    ->      E.Sladkevičius   35-a vieta
    [169]  J.Spiridovič    J.Spiridovič
   J.Spiridovič     ->    J.Spiridovič     B/Ž
   J.Spiridovič        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
        [232]  S.Krugelis  
         S.Krugelis   ->   37-a vieta
           S.Krugelis
         Ž.Maldžius       B/Ž
        [233]  Ž.Maldžius  
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
      [188]    
        ->    
        [234]  
          ->  
      [189]    
        ->     41-a vieta
         
            ->
      [190]    
        ->    
        [235]  
          ->  
      [191]    
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
        [236]  
          ->   45-a vieta
         
            ->
        [237]  
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
      [192]    
        ->    
         
      ->      
        [238]  
          ->  
         
      ->      
      [193]    
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
      [194]    
        ->    
         
      ->      
        [239]  
          ->  
         
      ->      
      [195]    
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
        [240]  
          ->   53-a vieta
         
            ->
        [241]  
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
      [196]    
        ->    
        [242]  
          ->  
      [197]    
        ->     57-a vieta
         
            ->
      [198]    
        ->    
        [243]  
          ->  
      [199]    
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
        [244]  
          ->   61-a vieta
         
            ->
        [245]  
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 106 107 
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.