Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos, Data: 2008-05-24, Vieta: Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-05-24 2008-05-24 2008-05-24 2008-05-25  
 1   Edvinas Jakubauskas 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Jakubauskas, E.Slušnys      
 16       ->      
  [119] 19:00   E.Jakubauskas, E.Slušnys    
 9   Rytis Gžimaila 
 Edvinas Pukinskas 
    21:1  21:2    
[108] 18:00   R.Gžimaila, E.Pukinskas      
 8   Laurynas Šuopys 
 Andrius Strazdas 
  21:18  21:10      
    [129] 19:40   E.Jakubauskas, E.Slušnys  
 5   Egidijus Šakalys 
 Vaidotas Prevelis 
      21:11  21:9  
[109] 18:20   E.Šakalys, V.Prevelis      
 12   Edgar Pacharov 
 Jurij Spiridovič 
  21:4  21:5      
  [120] 19:00   E.Šakalys, V.Prevelis    
 13   Augustinas Lebedevas 
 Tomas Stanevičius 
    21:19  21:15    
[110] 18:20   L.Zavadskis, A.Kučinskas      
 4   Linas Zavadskis 
 Arnas Kučinskas 
  21:3  21:6       1-a vieta
      [145] 10:20   E.Jakubauskas, E.Slušnys
 3   Povilas Bartušis 
 Lukas Rimkus 
        22:20  10:21  21:16
[111] 18:20   P.Bartušis, L.Rimkus      
 14   Eimontas Sladkevičius 
 Žygimantas Maldžius 
  21:4  21:5      
  [121] 19:00   P.Bartušis, L.Rimkus    
 11   Rokas Adomaitis 
 Egidijus Kudirka 
    21:3  21:7    
[112] 18:20   V.Grigorjevas, G.Šukys      
 6   Viktoras Grigorjevas 
 Gabrielius Šukys 
  22:20  21:15      
    [130] 19:40   A.Plavin, S.Jocys  
 7   Tomas Randis 
 Dainius Zinkus 
      14:21  21:15  21:17  
[113] 18:20   T.Randis, D.Zinkus      
 10   Gediminas Bakšys 
 Algirdas Spurga 
  21:13  21:8      
  [122] 19:00   A.Plavin, S.Jocys    
 15         21:5  21:6    
 A.Plavin, S.Jocys      
 2   Alan Plavin 
 Simonas Jocys 
  ->    E.Šakalys, V.Prevelis   3-a vieta
      [144] 10:20   P.Bartušis, L.Rimkus
       P.Bartušis, L.Rimkus   21:16  21:10
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Gžimaila, E.Pukinskas    
    [131] 19:40   L.Zavadskis, A.Kučinskas  
     L.Zavadskis, A.Kučinskas   21:5  21:4   5-a vieta
      [143] 10:00   L.Zavadskis, A.Kučinskas
     V.Grigorjevas, G.Šukys     21:12  21:8
    [132] 19:40   V.Grigorjevas, G.Šukys  
     T.Randis, D.Zinkus   21:16  21:14  
         
         
       R.Gžimaila, E.Pukinskas   7-a vieta
      [142] 10:00   T.Randis, D.Zinkus
       T.Randis, D.Zinkus   21:5  21:15
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [123] 19:20   L.Šuopys, A.Strazdas    
   L.Šuopys, A.Strazdas   ->    
    [133] 19:40   L.Šuopys, A.Strazdas  
   E.Pacharov, J.Spiridovič     21:14  21:7  
  [124] 19:20   A.Lebedevas, T.Stanevičius    
   A.Lebedevas, T.Stanevičius   21:16  21:12     9-a vieta
      [141] 10:00   R.Adomaitis, E.Kudirka
   E.Sladkevičius, Ž.Maldžius       21:4  21:10
   R.Adomaitis, E.Kudirka    
   R.Adomaitis, E.Kudirka   21:12  21:10    
    [134] 19:40   R.Adomaitis, E.Kudirka  
   G.Bakšys, A.Spurga     21:7  21:6  
   G.Bakšys, A.Spurga    
    ->    
         
       A.Lebedevas, T.Stanevičius   11-a vieta
      [140] 10:00   G.Bakšys, A.Spurga
       G.Bakšys, A.Spurga   21:9  21:12
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Pacharov, J.Spiridovič  
     E.Pacharov, J.Spiridovič   ->   13-a vieta
      [216]  E.Pacharov, J.Spiridovič
     E.Sladkevičius, Ž.Maldžius       B/Ž
     E.Sladkevičius, Ž.Maldžius  
      ->  
         
         
        15-a vieta
      [217]  .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 106 107 
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.