Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas, Data: 2008-06-07, Vieta: Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto salė  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Juozas Špelveris 
 Emilija Liočaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Špelveris, E.Liočaitė      
 16       ->      
   J.Špelveris, E.Liočaitė    
 9   Valdas Paulauskas 
 Edita Šventoraitienė 
    21:18  21:13    
 A.Poderys, A.Liepuonienė      
 8   Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
  16:21  21:9  21:15      
     L.Litvinas, E.Noreikaitė  
 5   Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
      21:18  21:17  
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 12   Algimantas Plytnikas 
 Rita Plytnikienė 
  21:10  21:13      
   L.Litvinas, E.Noreikaitė    
 13         21:14  21:10    
 L.Litvinas, E.Noreikaitė      
 4   Lukas Litvinas 
 Erika Noreikaitė 
  ->       1-a vieta
       A.Petkevičius, L.Patašienė
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Indrė Starevičiutė 
        7:21  21:19  21:16
 R.Lavrukaitis, I.Starevičiutė      
 14       ->      
   R.Lavrukaitis, I.Starevičiutė    
 11   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
    21:18  19:21  21:7    
 L.Zavadskis, R.Gečaitė      
 6   Linas Zavadskis 
 Rugilė Gečaitė 
  21:17  12:21  21:18      
     A.Petkevičius, L.Patašienė  
 7   Vilmantas Pratusevičius 
 Inga Bankauskienė 
      9:21  21:16  21:18  
 V.Pratusevičius, I.Bankauskienė      
 10   Dainius Grincevičius 
 Rasita Grincevičienė 
  21:7  13:21  21:8      
   A.Petkevičius, L.Patašienė    
 15         14:21  21:12  21:12    
 A.Petkevičius, L.Patašienė      
 2   Arūnas Petkevičius 
 Laima Patašienė 
  ->    J.Špelveris, E.Liočaitė   3-a vieta
       J.Špelveris, E.Liočaitė
       R.Lavrukaitis, I.Starevičiutė   21:15  17:21  21:14
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Poderys, A.Liepuonienė    
     A.Poderys, A.Liepuonienė  
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė   21:15  21:12   5-a vieta
       V.Pratusevičius, I.Bankauskienė
     L.Zavadskis, R.Gečaitė     22:20  21:16
     V.Pratusevičius, I.Bankauskienė  
     V.Pratusevičius, I.Bankauskienė   21:15  24:22  
         
         
       K.Adomaitis, A.Pikčilingienė   7-a vieta
       K.Adomaitis, A.Pikčilingienė
       L.Zavadskis, R.Gečaitė   21:14  21:12
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Paulauskas, E.Šventoraitienė    
   V.Paulauskas, E.Šventoraitienė   ->    
     V.Paulauskas, E.Šventoraitienė  
   A.Plytnikas, R.Plytnikienė     21:12  21:2  
   A.Plytnikas, R.Plytnikienė    
    ->     9-a vieta
       A.Vizgirda, D.Vizgirdienė
        21:10  21:17
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė    
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė   ->    
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
   D.Grincevičius, R.Grincevičienė     22:20  21:19  
   D.Grincevičius, R.Grincevičienė    
    ->    
         
       A.Plytnikas, R.Plytnikienė   11-a vieta
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė   21:11  21:13
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 106 107 
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.