Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas, Data: 2008-06-07, Vieta: Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto salė  
Grupė- Suaug D, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Tautvydas Liorančas    Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas        
 32       ->        
   T.Liorančas      
 17   Mantvydas Dapšys      21:6  21:6      
 M.Dapšys        
 16   Martynas Gaidjurgis    21:10  21:17        
     T.Liorančas    
 9   Edgars Strads        24:22  21:13    
 E.Strads        
 24       ->        
   R.Šileris      
 25         21:14  22:20      
 R.Šileris        
 8   Renaldas Šileris    ->        
       T.Liorančas  
 5   Pauls Gureckis          20:22  21:19  21:13  
 P.Gureckis        
 28       ->        
   P.Gureckis      
 21   Laurynas Raišis      21:7  21:15      
 T.Vaškevičius        
 12   Tomas Vaškevičius    21:6  21:7        
     P.Gureckis    
 13   Audrius Muižininkas        21:12  21:13    
 A.Muižininkas        
 20   Mindaugas Jonušys    21:9  21:18        
   L.Kontrimas      
 29         21:14  21:8      
 L.Kontrimas        
 4   Lukas Kontrimas    ->         1-a vieta
         T.Liorančas
 3   Algimantas Plytnikas            22:20  21:18
 A.Plytnikas        
 30       ->        
   A.Plytnikas      
 19   Rimvydas Benetis      21:10  21:11      
 R.Sorokins        
 14   Rihards Sorokins    21:4  21:11        
     T.Raila    
 11   Nedas Bičkovas        21:15  21:14    
 N.Bičkovas        
 22       ->        
   T.Raila      
 27         21:8  21:10      
 T.Raila        
 6   Tautvydas Raila    ->        
       T.Raila  
 7   Ignas Reznikas          21:17  21:9  
 I.Reznikas        
 26       ->        
   I.Reznikas      
 23         21:13  21:16      
 L.Genutis        
 10   Lukas Genutis    ->        
     L.Sparnauskis    
 15   Dominykas Ancuta        14:21  21:17  21:13    
 K.Kalninš        
 18   Kristaps Kalninš    21:13  21:17      P.Gureckis   3-a vieta
   L.Sparnauskis    P.Gureckis
 31         21:7  21:8    L.Sparnauskis   21:15
 L.Sparnauskis        
 2   Laurynas Sparnauskis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Šileris    
       R.Šileris  
       L.Kontrimas   21:15   5-a vieta
         A.Plytnikas
       A.Plytnikas     21:15
       A.Plytnikas  
       I.Reznikas   21:6  
           
           
         L.Kontrimas   7-a vieta
         I.Reznikas
         I.Reznikas   21:16
      Dėl 9-16 vietos      
     M.Dapšys      
     E.Strads    
     E.Strads   21:16  21:10    
       E.Strads  
     T.Vaškevičius     22:20  
     T.Vaškevičius    
     A.Muižininkas   21:9  21:12     9-a vieta
         L.Genutis
     R.Sorokins       21:5
     R.Sorokins    
     N.Bičkovas   22:20  21:12    
       L.Genutis  
     L.Genutis     21:12  
     L.Genutis    
     K.Kalninš   21:15  21:11    
           
         T.Vaškevičius   11-a vieta
         T.Vaškevičius
         R.Sorokins   22:20
           
        Dėl 13-16 vietos    
       M.Dapšys    
       A.Muižininkas  
       A.Muižininkas   21:13   13-a vieta
         N.Bičkovas
       N.Bičkovas     21:9
       N.Bičkovas  
       K.Kalninš   21:6  
           
           
         M.Dapšys   15-a vieta
         K.Kalninš
    Dėl 17-32 vietos      K.Kalninš   21:10
         
   M.Gaidjurgis      
   M.Gaidjurgis   ->      
     M.Gaidjurgis    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Gaidjurgis  
        21:14  
   L.Raišis      
   L.Raišis   ->      
     L.Raišis    
   M.Jonušys     21:12  21:18    
   M.Jonušys      
    ->       17-a vieta
         D.Ancuta
          21:11
   R.Benetis      
   R.Benetis   ->      
     R.Benetis    
      ->    
   .      
    ->      
       D.Ancuta  
        21:18  
   .      
    ->      
     D.Ancuta    
   D.Ancuta     ->    
   D.Ancuta      
    ->    L.Raišis   19-a vieta
         R.Benetis
         R.Benetis   21:18
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       M.Jonušys  
       M.Jonušys   ->   21-a vieta
         M.Jonušys
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 106 107 
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.