Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas), Data: 2009-03-01, Vieta: Kauno "Drobės" sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Justina Dimšaitė 
 Kristina Kalvaitytė 
  Dėl 1-8 vietos      
 J.Dimšaitė, K.Kalvaitytė      
 16  Karolis Labanauskas 
 Domas Urniežius 
  21:5  21:8      
   J.Dimšaitė, K.Kalvaitytė    
 9  Toma Kisieliūtė 
 Aušra Vaičiulytė 
    17:21  21:18  21:16    
 M.Papuška, T.Petraitis      
 8  Mantas Papuška 
 Taurius Petraitis 
  21:11  21:7      
     J.Dimšaitė, K.Kalvaitytė  
 5           21:13  22:20  
 M.Dudoravičius, K.Eimutaitis      
 12  Mantas Dudoravičius 
 Karolis Eimutaitis 
  ->      
   R.Petraitytė, I.Gaidė    
 13  Martynas Pikčilingis 
 Rytis Vizgirda 
    21:17  21:12    
 R.Petraitytė, I.Gaidė      
 4  Rusnė Petraitytė 
 Ieva Gaidė 
  21:3  21:13       1-a vieta
       K.Narkevičius, T.Vaškevičius
 3  Karolis Narkevičius 
 Tomas Vaškevičius 
        18:21  21:18  21:15
 K.Narkevičius, T.Vaškevičius      
 14  Dovydas Bankauskas 
 Laurynas Liepuonius 
  21:10  21:9      
   K.Narkevičius, T.Vaškevičius    
 11  Aurimas Kurapka 
 Mantas Šatrauskas 
    21:3  21:8    
 A.Kurapka, M.Šatrauskas      
 6  Modestas Norušis 
 Algirdas Spurga 
  17:21  21:14  23:21      
     K.Narkevičius, T.Vaškevičius  
 7  Justina Eimutaitytė 
 Agnė Greičiūtė 
      17:21  21:18  21:15  
 J.Eimutaitytė, A.Greičiūtė      
 10       ->      
   S.Grincevičius, A.Vizgirda    
 15  Stanislovas Grincevičius 
 Aidas Vizgirda 
    21:17  21:3    
 S.Grincevičius, A.Vizgirda      
 2  Gintė Pačkauskaitė 
 Vaida Čekauskienė 
  21:16  18:21  21:17    R.Petraitytė, I.Gaidė   3-a vieta
       S.Grincevičius, A.Vizgirda
       S.Grincevičius, A.Vizgirda   21:18  17:21  21:16
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Papuška, T.Petraitis    
     M.Papuška, T.Petraitis  
     M.Dudoravičius, K.Eimutaitis   21:15  21:17   5-a vieta
       A.Kurapka, M.Šatrauskas
     A.Kurapka, M.Šatrauskas     21:12  21:17
     A.Kurapka, M.Šatrauskas  
     J.Eimutaitytė, A.Greičiūtė   21:12  21:11  
         
         
       M.Dudoravičius, K.Eimutaitis   7-a vieta
       J.Eimutaitytė, A.Greičiūtė
       J.Eimutaitytė, A.Greičiūtė   21:19  21:18
         
    Dėl 9-16 vietos      
   K.Labanauskas, D.Urniežius      
   T.Kisieliūtė, A.Vaičiulytė    
   T.Kisieliūtė, A.Vaičiulytė   21:13  21:15    
     T.Kisieliūtė, A.Vaičiulytė  
      21:9  22:20  
   M.Pikčilingis, R.Vizgirda    
   M.Pikčilingis, R.Vizgirda   ->     9-a vieta
       G.Pačkauskaitė, V.Čekauskienė
   D.Bankauskas, L.Liepuonius       21:7  21:5
   M.Norušis, A.Spurga    
   M.Norušis, A.Spurga   21:9  21:9    
     G.Pačkauskaitė, V.Čekauskienė  
      21:9  21:8  
   G.Pačkauskaitė, V.Čekauskienė    
   G.Pačkauskaitė, V.Čekauskienė   ->    
         
       M.Pikčilingis, R.Vizgirda   11-a vieta
       M.Norušis, A.Spurga
       M.Norušis, A.Spurga   21:19  21:18
         
      Dėl 13-16 vietos    
     K.Labanauskas, D.Urniežius    
     K.Labanauskas, D.Urniežius  
      ->   13-a vieta
       D.Bankauskas, L.Liepuonius
     D.Bankauskas, L.Liepuonius     21:19  21:19
     D.Bankauskas, L.Liepuonius  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 111 112 
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (5 turas)
2009-05-30 10:00 2009-05-30 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2008/2009 m. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) badmintono čempionatas
2009-05-23 12:00 2009-05-24 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas
2009-05-16 12:00 2009-05-17 16:30
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (4 turas)
2009-05-03 10:00 2009-05-03 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos TOP-8
2009-05-01 11:00 2009-05-01 18:00
"Drobės" sorto salė, Drobės g. 62, Kauna ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2009-04-18 10:00 2009-04-19 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras
2009-04-04 09:00 2009-04-05 19:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.