Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga), Data: 2009-03-07, Vieta: Kretinga  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1  Edgaras Slušnys    Dėl 1-16 vietos        
 E.Slušnys        
 32       ->        
   E.Slušnys      
 17  Evaldas Grušeckis      21:3  21:1 [11']      
 E.Grušeckis        
 16  Markas Vičiulis    21:6  21:9 [12']        
     E.Slušnys    
 9  Gražvydas Eglinas        21:8  21:13 [10']    
 G.Eglinas        
 24       ->        
   G.Eglinas      
 25         21:17  16:21  21:19 [25']      
 S.Viskontas        
 8  Simas Viskontas    ->        
       E.Slušnys  
 5  Ernestas Dima          21:10  21:14 [11']  
 E.Dima        
 28       ->        
   E.Dima      
 21         21:11  21:5 [14']      
 T.Stankus        
 12  Tomas Stankus    ->        
     L.Kontrimas    
 13  Žaidėjas Pašalintas        21:12  21:5 [12']    
 Ž.Pašalintas        
 20       ->        
   L.Kontrimas      
 29         21:2  21:0 [9']      
 L.Kontrimas        
 4  Lukas Kontrimas    ->         1-a vieta
         E.Slušnys
 3  Edvinas Jakubauskas            21:17  21:13 [19']
 E.Jakubauskas        
 30       ->        
   E.Jakubauskas      
 19         21:2  21:3 [14']      
 E.Gelminauskas        
 14  Egidijus Gelminauskas    ->        
     E.Jakubauskas    
 11  Rolandas Butkus        21:10  21:5 [15']    
 R.Butkus        
 22       ->        
   M.Gaidjurgis      
 27         21:5  21:7 [16']      
 M.Gaidjurgis        
 6  Martynas Gaidjurgis    ->        
       S.Šaltmeris  
 7  Giedrius Dima          21:10  21:12 [19']  
 G.Dima        
 26       ->        
   G.Dima      
 23         21:7  21:17 [16']      
 L.Raišis        
 10  Laurynas Raišis    ->        
     S.Šaltmeris    
 15  Aurelijus Šiukšteris        21:10  21:8 [14']    
 A.Šiukšteris        
 18       ->      L.Kontrimas   3-a vieta
   S.Šaltmeris    L.Kontrimas
 31         21:1  21:5 [12']    E.Jakubauskas   19:21  21:15  21:16 [33']
 S.Šaltmeris        
 2  Saulius Šaltmeris    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Eglinas    
       E.Dima  
       E.Dima   21:8  21:13 [18']   5-a vieta
         E.Dima
       M.Gaidjurgis     16:21  21:15  21:8 [26']
       G.Dima  
       G.Dima   19:21  21:13  21:19 [29']  
           
           
         G.Eglinas   7-a vieta
         M.Gaidjurgis
         M.Gaidjurgis   21:12  21:14 [20']
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Grušeckis      
     E.Grušeckis    
     S.Viskontas   21:19  25:23 [20']    
       E.Grušeckis  
     T.Stankus     21:13  21:12 [17']  
     T.Stankus    
     Ž.Pašalintas   21:16  21:18 [17']     9-a vieta
       
     E.Gelminauskas       ->
     R.Butkus    
     R.Butkus   21:17  21:16 [19']    
       L.Raišis  
     L.Raišis     21:6  21:8 [1']  
     L.Raišis    
     A.Šiukšteris   21:5  21:6 [6']    
           
         T.Stankus   11-a vieta
       
         R.Butkus   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       S.Viskontas    
       S.Viskontas  
       Ž.Pašalintas   21:2  21:8 [15']   13-a vieta
         S.Viskontas
       E.Gelminauskas     21:5  21:4 [18']
       E.Gelminauskas  
       A.Šiukšteris   21:23  21:16  21:16 [27']  
           
           
         Ž.Pašalintas   15-a vieta
         Ž.Pašalintas
    Dėl 17-32 vietos      A.Šiukšteris   21:12  21:10 [20']
         
   M.Vičiulis      
   M.Vičiulis   ->      
     M.Vičiulis    
      ->    
   .      
    ->      
       M.Vičiulis  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         M.Vičiulis
          ->
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->      
       .  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->     19-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 97 98 99 ... 111 112 
2009 m. Pabaltijo veteranų čempionatas
2009-06-13 10:00 2009-06-13 23:00
Adaži (Latvija)
     35+    MV    MD    MX  
     40+    VV    VD    MD    MX  
     45+    VV    MV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    VD  
     65+    VV  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (3 turas)
2009-06-06 10:00 2009-06-07 14:00
Tartu, Estija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Vilniaus atviras badmintono čempionatas
2009-05-30 10:00 2009-05-31 20:00
Vilnius
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai B    VV    VD  
Kauno Grand Prix 2009 (5 turas)
2009-05-30 10:00 2009-05-30 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
2008/2009 m. Lietuvos jaunių (iki 17 metų) badmintono čempionatas
2009-05-23 12:00 2009-05-24 16:00
Melnragės sporto salė, Burių 19, Klaipėd ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunių (iki 13 metų) badmintono čempionatas
2009-05-16 12:00 2009-05-17 16:30
Klaipėda
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009 (4 turas)
2009-05-03 10:00 2009-05-03 19:00
Kaunas
     Mėgėjai    VV    VD    MX  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos TOP-8
2009-05-01 11:00 2009-05-01 18:00
"Drobės" sorto salė, Drobės g. 62, Kauna ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2009-04-18 10:00 2009-04-19 16:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras
2009-04-04 09:00 2009-04-05 19:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Badmintono Mėgėjų Lyga (BML)  Istorija  Nuorodos 
   LI 2021  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.